Aradiginiz sarkilar,istek parcalar,sorular buraya

Arkadaşlar eski türk filimlerinde çalan çarkıları arıyorum. Ama hani bi kadın albüm çıkarmıştı adını hatırlayamadım şimdi, onu değil.. Böyle aklınıza ne gelirse,şarkının ismi yada şarkının sözüde olur,iki satır yeter yani.. Büyük bi arşiv hazırlamayı düşünüyorum,yardım ederseniz tabi..

kızlar bi yerde dinlemiştim lionel ritchie ile enrique iglesias bi düet yapmışlardı parçanın adını bilen var mı

ya bnde okul filminde nehir erdoganın söyledigi (senle yasıyorm,ölüyorum...) o müzigi nasıl bulacagımı merak ediyorum.cvp atarsanız sevinirimşutarafagitti

arkadaşlar, bu şarkıyı kim söylüyor bilen varmı? erol sayanın bestesiymiş, indirmek istiyorum ama kimin söylediğini bilmeyince bulamıyorum...

gecsin gunler, haftalar, aylar, mevsimler, yillar
zaman sanki bir ruzgar ve bir su gibi aksin

sen gozlerimde bir renk, kulaklarimda bir ses
ve icimde bir nefes olarak kalacaksin

omrum sensiz gecse de, a$kin gonlumde kalsin
gulen gozlerin binbir teselli ile baksin

sen gozlerimde bir renk, kulaklarimda bir ses
ve icimde bir nefes olarak kalacaksin

bu şarkı her yerde anonim diye geçiyo..sadece bestecisi belliymiş.. aradım sadece şarkı adından ama söyleyen birini bulamadım=(

canım bu şarkı eski bir şarkı.ben Türk filmlerinden filan hatırlıyorum.Birçok kişi söylemiştir.Deneyerek bulabilirsin Emel Sayın filan gibi.

Emel SAYIN, Zeki Müren gibi sanatçılar seslendirmiş şarkıyı...Bende mp3 ü var--(ENGİN KIZILAY yorumu)...istersen sana msn den gönderebilirim.. irtibata geçmek istersen özel mesaj atabilirsin..

Sevgiler...

selam kizlar bana yardinci olursaniz sevinirim.ben bir sarki ariyorum kimin söyledini bilmiyorum .sarki söyle basliyor kalbime gömerim ama,devamini bilemiyorum

lütfen arkadaslar yardimci olun ,hata arkadasimizin biri imza olarak kulaniyordu ama kim oldu aklimda degil suan

selam kizlar bana yardinci olursaniz sevinirim.ben bir sarki ariyorum kimin söyledini bilmiyorum .sarki söyle basliyor kalbime gömerim ama,devamini bilemiyorum

Bu şarkı mı? fisfisfis

[youtube]iWyFhITBzlw[/youtube]

arkadaşlar senden başka dizisinin son bölümünde çalan bi şarkı var o melek yüzlüm sensiz yaşanmış her bir gün senden başka artık düşemem aşka vs vs dewam edio
eline olan varsa paylaşabilirmi.. şimdiden tşkler

şarkının bir kısmı şu:

X