Apart kaydı soruşturmaya engel mi

sorun teşkil etmez. Ben bu adli mülakat süreçlerini iyi bilen biri olarak bana güvenin. rahat olun. geçen gün yine benzer bir konu açıldı mesela konu sahibi birkaç otel kaydı olan hakim adayıydı. Onun sorun olurdu mesela.
Hakim savcılık evet diğerlerini bilmiyorum işte İnternette tam bir bilgi de yok

senin gibi sıradan bi memurun otel kaydını kim napsın.

arattırdın mı bu sorunu forumda 1001'inci defa cevaplıyorum.

kaymakam, savcı, hakim vs olmuyorsan umurlarında olmuyorsun

Arkadaşlar merhaba ben icra kâtibi olarak atandım ama biz 1 defaya mahsus olmak üzere erkek arkadaşım ile aparta gittik girerken kimlik kaydı alındı baskın vs bişi olmadı 3 4 saat kalıp çıktık erkek arkadaşım da memur bu durum arşiv güvenlik soruşturmasına engel mi kafama çok takılıyor
Ne alaka yaa birsey olmaz

Kimlik kayıtları alınır ve her gün ilçenin jandarma/emniyet birimine gönderilir. Olası bir kaza, afet, kayıp/aranan olaylarını takip etmek amacıyla alınan bir veridir. İçiniz rahat olsun. Fuhuş vs. Sayılması için hayat kadını/erkeği ile baskın yapılması ve ifadelerde suçun itiraf edilmesi esastır. Kimse bir gece bir yerde konakladiniz diye güvenlik soruşturmasından elemez.

otel apart vs gibi yerlerde polisin fuhuş baskını yaptığını bilmiyorsun herhalde
Fuhuş baskını yapılıyor da sizin fuhuş yaptığınızın anlaşılması için düzenli ve çok sayıda otel kayıtlarınızın, ve genellikle her sefer başka biriyle kaydınızın olması gerekiyor. Bir kere kaldınız diye bir şey olmuyor yani

otel apart vs gibi yerlerde polisin fuhuş baskını yaptığını bilmiyorsun herhalde
Adı fuhuş ve uyuşturucu ile eşleştirilen bir otelde/apartta mı kaldınız? Kritik görevlerde olmadığınız ve bu tarz (!) yerlerde sık konaklamadığınız sürece sorun olmaz. Bekarken de evliyken de otel konaklaması çok sık yaptım hiç aklıma fuhuş baskını gelmedi.

Adı fuhuş ve uyuşturucu ile eşleştirilen bir otelde/apartta mı kaldınız? Kritik görevlerde olmadığınız ve bu tarz (!) yerlerde sık konaklamadığınız sürece sorun olmaz. Bekarken de evliyken de otel konaklaması çok sık yaptım hiç aklıma fuhuş baskını gelmedi.
Yok kaldığım yere baskın olmamış sık sık değil 1 kez tek siz atandınız mı

X