Apart kaydı soruşturmaya engel mi

Assyaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
14
2
26
Arkadaşlar merhaba ben adalet bakanlığına atandım ama biz 1 defaya mahsus olmak üzere erkek arkadaşım ile aparta gittik girerken kimlik kaydı alındı baskın vs bişi olmadı 3 4 saat kalıp çıktık erkek arkadaşım da memur bu durum arşiv güvenlik soruşturmasına engel mi kafama çok takılıyor
Soruyu güncelliyorum olurda merak eden varsa diye benim sicilim çıktı arkadaşlar yani bir sorun olmadı

Son düzenleme:
Memurlar.nette de sorulduğunu görmüştüm bu sorunun. Sanırım engel değil

Arkadaşlar merhaba ben icra kâtibi olarak atandım ama biz 1 defaya mahsus olmak üzere erkek arkadaşım ile aparta gittik girerken kimlik kaydı alındı baskın vs bişi olmadı 3 4 saat kalıp çıktık erkek arkadaşım da memur bu durum arşiv güvenlik soruşturmasına engel mi kafama çok takılıyor
Değil.

Arkadaşlar merhaba ben icra kâtibi olarak atandım ama biz 1 defaya mahsus olmak üzere erkek arkadaşım ile aparta gittik girerken kimlik kaydı alındı baskın vs bişi olmadı 3 4 saat kalıp çıktık erkek arkadaşım da memur bu durum arşiv güvenlik soruşturmasına engel mi kafama çok takılıyor
Anlamadım memurların otelde/apartta filan kalması yasak mı?
Bilmediğimden soruyorum.

mantıksız bence apart otel ev istediğin yerde konaklarsın bunun memuriyetle alakası ne ki ? Eski bi kullanıcı şey demişti memuriyete atandım ama erkek arkadaşımla çok otelde kaldık otel kayıtlarına bakarlar mı ??? ya ne alaka :KK70:

Baskın derken😁

Apartlar otel kaydı gibi merkezi kayıt havuzuna gitmediği için engel teşkil etmez. Apartta alınan kimlik olası bir uyuşturucu ticareti, kullanımı ve cinayet durumunda sorumlu olmamak içindir. Rahat olun:KK66:

Apartlar otel kaydı gibi merkezi kayıt havuzuna gitmediği için engel teşkil etmez. Apartta alınan kimlik olası bir uyuşturucu ticareti, kullanımı ve cinayet durumunda sorumlu olmamak içindir. Rahat olun:KK66:
Ben apart sahibini aradım dedim bi bakarmısınız kaydım var mı diye dedi ki çıkış yapınca siliyoruz dedim pekş emniyete bildiriyo musunuz evet dedi kayıtlar normalde 1 sene saklanmıyor mu

Anlamadım memurların otelde/apartta filan kalması yasak mı?
Bilmediğimden soruyorum.
yasak değil lakin bu tarz kayıtlar hoş karşılanmıyor ve güvenlik soruşturmasında olumsuz puan olarak dönebiliyor özelikle adli mesleklerde. Boşanmış olmak dahi polislik mülakatlarında sıkıntı yaratıyor malesef.

Son düzenleme:
mantıksız bence apart otel ev istediğin yerde konaklarsın bunun memuriyetle alakası ne ki ? Eski bi kullanıcı şey demişti memuriyete atandım ama erkek arkadaşımla çok otelde kaldık otel kayıtlarına bakarlar mı ??? ya ne alaka :KK70:
Bakılıyor işte çok fazla kayıt olunca göze çarpıyor gerçi benim kaydım 1 defa o bile düşündürdü

Ben apart sahibini aradım dedim bi bakarmısınız kaydım var mı diye dedi ki çıkış yapınca siliyoruz dedim pekş emniyete bildiriyo musunuz evet dedi kayıtlar normalde 1 sene saklanmıyor mu
Neden böyle birşey demiş bilemiyorum apart kaydı sisteme düşmez. Belki sormanız onu işkillendirmiş olduğu için böyle konuşmuş olabilir.

X