Antalya’da otel önerileri

Duyguluklu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2018
33
2
37
Mrb Antalya’da gidip memnun kaldığınız otellerden önerebilir misiniz?
Vikingen infinity resort
Lonicera hotel buralara gidip memnun kalan var mı?

Aydınbey gold dreams
Mirada del mar kemer
Kemer resort kalmadım ama, 2. tercihimdi hayır dememde hiç sebep yoktu
Limak arcadia belek biraz yüksek gelebilir ama iyidir

Kesinlikle uzak durmanız gereken - Klikya Grubu

Aydınbey gold dreams
Mirada del mar kemer
Kemer resort kalmadım ama, 2. tercihimdi hayır dememde hiç sebep yoktu
Limak arcadia belek biraz yüksek gelebilir ama iyidir

Kesinlikle uzak durmanız gereken - Klikya Grubu
Aydınbey golf dreamse gittiniz mi?Gittiyseniz yakın tarihte mi gittiniz?Memnun kaldınız mı otelden?

Aydınbey golf dreamse gittiniz mi?Gittiyseniz yakın tarihte mi gittiniz?Memnun kaldınız mı otelden?

Evet gitmistim en cok sevdigim otel hala orasidir. Fakat yakin degil cok uzun zaman oldu. Otel kullanim alani cok fazla. Havuzlari buyuk. Grup otel kalitesi var. Yorumlara bakarsaniz karar verebilirsiniz belki bu yillarda kotulesmistir siz karar verin otel sikayet sitelerinde benimde yorumlarim vardi

Evet gitmistim en cok sevdigim otel hala orasidir. Fakat yakin degil cok uzun zaman oldu. Otel kullanim alani cok fazla. Havuzlari buyuk. Grup otel kalitesi var. Yorumlara bakarsaniz karar verebilirsiniz belki bu yillarda kotulesmistir siz karar verin otel sikayet sitelerinde benimde yorumlarim vardi
Teşekkürler yardımı
Denize sıfır mı yoksa herhangi bir alt yada üst geçit kullanılıyor mu?

Ben sueno otelden cok memnun kaldim bu sene side deki gol evlerinde kaldik harikaydi hersey tavsiye ederim kesinlikle♥️

Sueno tabiki 10 numara 5 yıldız biyer✌🏻

Not: ilk sayfada da yazmışım zaten görmemişim :-)

Konyaaltındaki oteller iyidir evet biraz eskidir sonra kemer iyidir otel isimlerini hatırlamıyorum

X