İğneli Epilasyon Antalya'da iğneli epilasyon önerir misiniz mağdurum:(((

Konu günceldir. Hiç mi bilen yaptıran d ama antalyada auraform adli yeri kimseye onermiyorum gidip siz de magdur olmayin insanlari doktorum diye kandiriyor bir de ben duzenli 15 seans gittim ve hicbir azalma olmadi. Buradan da magduriyetimi herkese duyurucam siz de bos yere tuyumuz azalacak diye bu kuruma gitmeyin

Bulabildiniz mi?
Merhaba ben de AURAFORM ADLI YERI TAVSIYE ETMIYORUM. Resmen paramla rezil oldum 2500 tl 15 seans koltuk altina gittim hicbir azalma olmadi. Bunu soylediginizde isletme sahibi resmen benle resmen kavga etti. Umarim mesajim insanlara ulasir. Amacim boyle insanlarin baska kisileri de magdur etmesini onlemek

E

Evet aranan kan bulundu, :) Şubat ayında meltemde Ayçe güzellik salonunda başladım iğneli epilasyon yapan iki kız kardeş var sezgin abla ve Ayşegül hanım sezgin hanımla başladık onla bitirdik. Bitirdik diyorum çok sık gidip geldim şimdiyse azcık çıkan tek tük sayılı tüylere gidiyorum boyun bölgesine başladım yüzüm bitti :) çıkan 10 tane tüy oluyor yüzümde ona da zaten iki dakika atış yapsa bitiyor yüzüm gayet iyi durumda bitti bişey kalmadı sabırlı oldum düzenli gittim denileni yaptım şimdi makyajımı yapıp tüysüz yüzünle rahatt güneş ışığına çıkabiliyorum :) çok hatalar yaptım ilk bulduğum kliniğe gittim lazerle kısa yoldan hallederim dedim artmış tüylerimle kalakaldım başka bir klinik dk klinikte yüzümü yaktılar iğneli epilasyon yapan kişi uzman olduğunu iddia etse de estetisyen alal ade çalışıyor hiç etik değil ayrıca beni lazere almak istediler zorla deneme yapmak istediler ki benim yüzümü 2 yıl lazerle mahvettiler bunun üzerine bi daha aynı hatayı iki kez yapmam dememe rağmen beni kandırmaya çalıştılar :) bulduğunuz klinik kesinlikle lazerle iğneli epilasyonu aynı anda bulundurmasın çünkü işin kolayına kaçmaya çalışıyor insanlar :)iğneli kesin çözüm çok mutluyum doğru epilasyoncuyu bulmanız yeterli
selamlar,burasının adı falan mı değişti? hala meltemdeler mi? iğneli yapılıyor mu???

İstanbul'dan Antalya'ya taşınacağım belli olduğunda ilk işim iğneli epilasyon için doğru düzgün bir yer bulmaktı, ha bi de lazer tabi. İstanbul'da kafam rahat bir şekilde Nişantaşın'da iyi sonuçlar aldığım bir yere gidiyordum. İlk iş kadınlar kulübüne bakmak oldu ama ne yazık ki ya mağdurlar vardı ya da reklam kokan mesajlar bir türlü emin olamadım. Burada işe başladım ve herkese tek tek sorar oldum :) bildikleri memnun kaldıkları bir yer var mıydı diye. Bir arkadaşım Nuray Hanım'ın cebini verdi ve gidince bana dua edeceksin dedi. Neyse ben hep kliniklerde bu işlemleri yaptırmış biri olarak ''güzellik salonu'' mantığıma ters düşerek ilk defa dün gittim. İlk izlenim olarak çok memnunum. Acı eşiğim yüksektir ama gerçekten hiç ama hiç acıtmadı, azıcık cımbız acısı bile hissettirmedi. Cildim sivilceye müsait ve hassas olduğu için 15 dk yaptırdım bakalım ne tepki verecek kabarıp şişecek mi diye temkini elden bırakmadım:KK17: ama bugün aynaya bakıyorum yüzümde iğneli yaptırdığıma dair hiçbir ibare yok bu da iyiye işaret bence. Şimdi ki arayışım lazer. Onu da bulurum umarım. Bunları yazıyorum en azından benim çektiğim mağduriyeti başkaları çekmesin diye. Eda güzellik salonu, doğu garajında.
sonuç nasıl? memnun kaldınız mı

Ben de auraformu sikayet edicem il sağlik müdürlügune kendini doktor olarak tanitıp düşük frekansta calisip kilları bitirmiyor.10 tl lik iğneyi size en ince altin igne ben de diyerek 100 tl ye satiyor tam bir yalancı ve firsatçi.Ağzı çok iyi laf yapiyor ve size hiç firsat vermiyor bu şahıs.Altın dahi olsa igneler ballet k2 marka 10 tl trendyolda bile bulabilirsiniz.daha önce igneli yaptirdigim yer de kıllar azalmisti ve daha geç uzuyordu fakat auroform de 1 haftada hepsi tekrar çıkıyor.gitmeyin ayrica dakikasi çok pahalı.ayrica sayfasinda gelen şahısların el yazilari ile yazılmış metinler var bence kendi bile yazmis yazdırmış olabilir o kadar söylüyorum net.boşuna zaman ve para kaybetmeyin.Bu şahsı sikayet ettikten sonra bakalim bu kadar sesi cikabilecek mi merak ediyorum.denetimlerde umarim canı sıkılır

Başlık hiç faydalı olmamış. Sadece tek mesajı olup mağduriyet yaşanılan güzellik merkezini savunanlar kafa karıştırıyor. 🤔
Benim eşim Emsal Doğan’a yüzü için buz lazere gitti. Memnunuz. Baştan demişlerdi beyaz kılları bitirmez diye. Genel olarak Emsal Doğan’ın hizmet kalitesinden memnunuz. Eşim tırnaklarını yediği için aynı yerde protez tırnakta yaptırmıştı.
İğneli epilasyonu kendi bünyelerinde tercih etmiyorlarmış. Terracity’in karşısında yönlendirdikleri bir yer varmış. İğneli epilasyon çok acılı bir işlem dediler.

İstanbul'dan Antalya'ya taşınacağım belli olduğunda ilk işim iğneli epilasyon için doğru düzgün bir yer bulmaktı, ha bi de lazer tabi. İstanbul'da kafam rahat bir şekilde Nişantaşın'da iyi sonuçlar aldığım bir yere gidiyordum. İlk iş kadınlar kulübüne bakmak oldu ama ne yazık ki ya mağdurlar vardı ya da reklam kokan mesajlar bir türlü emin olamadım. Burada işe başladım ve herkese tek tek sorar oldum :) bildikleri memnun kaldıkları bir yer var mıydı diye. Bir arkadaşım Nuray Hanım'ın cebini verdi ve gidince bana dua edeceksin dedi. Neyse ben hep kliniklerde bu işlemleri yaptırmış biri olarak ''güzellik salonu'' mantığıma ters düşerek ilk defa dün gittim. İlk izlenim olarak çok memnunum. Acı eşiğim yüksektir ama gerçekten hiç ama hiç acıtmadı, azıcık cımbız acısı bile hissettirmedi. Cildim sivilceye müsait ve hassas olduğu için 15 dk yaptırdım bakalım ne tepki verecek kabarıp şişecek mi diye temkini elden bırakmadım:KK17: ama bugün aynaya bakıyorum yüzümde iğneli yaptırdığıma dair hiçbir ibare yok bu da iyiye işaret bence. Şimdi ki arayışım lazer. Onu da bulurum umarım. Bunları yazıyorum en azından benim çektiğim mağduriyeti başkaları çekmesin diye. Eda güzellik salonu, doğu garajında.
Merhaba yüzünüz bitti mi? Bittiyse kaç seansta bitti? Ben de eda güzellik salonuna başlamayı düşünüyorum, lazer mağduruyum lütfenn yardımcı olunnn

merhaba arkadaslar bende arayış içinde olduğum için buradan bakma gereksinmi duydum antalyada 2 farklı salona gittim ilki epilaformdu basta memundum ama o kişi isten ayrıldı ve hiç tecrübesiz birisine yaptırmaya kalkıstılar toplu dk paketi almıstım hemen iade alı ayrıldım oradan
Sonrasında AURaform diye bi yer keşşefttim kadın baya donanımlı anlıyor dedim ama oda düzenbazın önde gideni kendini doktor gibi tanıtıyor kaç yıldır içindeyim diyor tarihleri gecirmeyin diyor sürekli ileri tarih veriyor diğerinde iz kalmamıstı ama ona gittiğimde lekede kaldı güneşte aşırı belli oluyor dakikası suan 17 tl idi bide gercekten aldığı paralar haram olsun.
suan ev ortamın da çalısan bi kız var çarşamba pazarının orada daha 1 kere gittim tamamen beğenirsem yazarım ismi yoktu evdi çalıstıgı yer.

X