İğneli Epilasyon Antalya'da iğneli epilasyon önerir misiniz mağdurum:(((

Oncelikle kadinlar kulübüne tesekkur ediyorum. Daha once igneli epilasyon icin gittigim bayan yuzumdeki killari azaltcagi yere artirdi. internette arastirirken kadinlar kulubundeki tavsiyeleri okudum ve auraforma seyda hanima gittim ve cok memnun kaldim 3 seansin sonunda siyah killar bitti ve kahverengilere gectik. Duzenli bir sekilde gitmek gerekiyor seyda hanimim verdigi surelere gore. Onceki gittigim yer hic soylememisti duzenli yapilacagini. auraformu yuzunde kil tuy olan herkese tavsiye ediyorum .

Yorumları okuyup bir fikir elde etmeye çalışıyorum ama kim reklam yapıyor kim samimi anlayamadığım için sonuç olarak kararsızlık içinde lazer epilasyondan sonra kalınlaşan siyah uzun tüylerimle başbaşa kaliyorum

Antalyada bu konuda uzman birisini arıyorum . Güzellik merkezi değil , kendi kliniğini işleten .
Konu üzerinden 2 ay geçmiş ama ben hala araştırıyorum hep aynı yerin adını duyuyorum hem iyi hem kötü anlamda siz bir yer bulabildiniz mi?

İstanbul'dan Antalya'ya taşınacağım belli olduğunda ilk işim iğneli epilasyon için doğru düzgün bir yer bulmaktı, ha bi de lazer tabi. İstanbul'da kafam rahat bir şekilde Nişantaşın'da iyi sonuçlar aldığım bir yere gidiyordum. İlk iş kadınlar kulübüne bakmak oldu ama ne yazık ki ya mağdurlar vardı ya da reklam kokan mesajlar bir türlü emin olamadım. Burada işe başladım ve herkese tek tek sorar oldum :) bildikleri memnun kaldıkları bir yer var mıydı diye. Bir arkadaşım Nuray Hanım'ın cebini verdi ve gidince bana dua edeceksin dedi. Neyse ben hep kliniklerde bu işlemleri yaptırmış biri olarak ''güzellik salonu'' mantığıma ters düşerek ilk defa dün gittim. İlk izlenim olarak çok memnunum. Acı eşiğim yüksektir ama gerçekten hiç ama hiç acıtmadı, azıcık cımbız acısı bile hissettirmedi. Cildim sivilceye müsait ve hassas olduğu için 15 dk yaptırdım bakalım ne tepki verecek kabarıp şişecek mi diye temkini elden bırakmadım:KK17: ama bugün aynaya bakıyorum yüzümde iğneli yaptırdığıma dair hiçbir ibare yok bu da iyiye işaret bence. Şimdi ki arayışım lazer. Onu da bulurum umarım. Bunları yazıyorum en azından benim çektiğim mağduriyeti başkaları çekmesin diye. Eda güzellik salonu, doğu garajında.

İstanbul'dan Antalya'ya taşınacağım belli olduğunda ilk işim iğneli epilasyon için doğru düzgün bir yer bulmaktı, ha bi de lazer tabi. İstanbul'da kafam rahat bir şekilde Nişantaşın'da iyi sonuçlar aldığım bir yere gidiyordum. İlk iş kadınlar kulübüne bakmak oldu ama ne yazık ki ya mağdurlar vardı ya da reklam kokan mesajlar bir türlü emin olamadım. Burada işe başladım ve herkese tek tek sorar oldum :) bildikleri memnun kaldıkları bir yer var mıydı diye. Bir arkadaşım Nuray Hanım'ın cebini verdi ve gidince bana dua edeceksin dedi. Neyse ben hep kliniklerde bu işlemleri yaptırmış biri olarak ''güzellik salonu'' mantığıma ters düşerek ilk defa dün gittim. İlk izlenim olarak çok memnunum. Acı eşiğim yüksektir ama gerçekten hiç ama hiç acıtmadı, azıcık cımbız acısı bile hissettirmedi. Cildim sivilceye müsait ve hassas olduğu için 15 dk yaptırdım bakalım ne tepki verecek kabarıp şişecek mi diye temkini elden bırakmadım:KK17: ama bugün aynaya bakıyorum yüzümde iğneli yaptırdığıma dair hiçbir ibare yok bu da iyiye işaret bence. Şimdi ki arayışım lazer. Onu da bulurum umarım. Bunları yazıyorum en azından benim çektiğim mağduriyeti başkaları çekmesin diye. Eda güzellik salonu, doğu garajında.
Güzellik salonunundan ben de korkuyorum itici geliyor gelişmeleri yazın lütfen pek paylaşım olmuyor bu konuda

Merhaba arkadaşlar bende iğneli epilasyona gitmek istiyorum göğüs bölgem için. Antalyada olup da memnun kaldığınız tavsiye edebilceğiniz yer varmı?

Merhaba arkadaşlar bende iğneli epilasyona gitmek istiyorum göğüs bölgem için. Antalyada olup da memnun kaldığınız tavsiye edebilceğiniz yer varmı?
Ben içime sinen bir yer bulamadım.Konuya mesaj yazan herkese de cevap yazıyorum eğer bulursanız burada da paylaşın lütfen

Merhaba ayçe güzellik merkezinden aldığınız sonuç nedir? Ben de işinin ehli birisini arıyorum iğneli epilasyon konusunda. Yüzüm kötü durumda artı cilt lekelenmesi konusunda tereddütlerim var

Merhabalar. Öncelikle bu yazının herkese ulaşacağını düşünerek önemli noktalardan bahsetmek istiyorum. Ben de yüz bölgesi için mağdur olan lazer kurbanlarından biriyim. Lazerin yüz tüylerine çözüm olabilecek bir yöntem olduğunu düşünüp bizleri bu zamana kadar yanlış yönlendirdiler. Ben de senelerce gittim fakat çözüm almayı bırakın, tüylerin olmayan bölgelerimde bile çıktığı yerler oldu (yüzümün belli yerlerine yaptırmıştım). Yüz bölgesine ya hiç dokundurulmamalı(ki ben bunu tavsiye ediyorum) ya da bölgesel olarak iğneliye gidilmeli. Lazer mağdurları veya gerçekten yüz tüylerinden rahatsız olan kadınlar iğneli yaptırmalı. Bunu bu yollardan geçmiş birisi olarak söylüyorum. Benim düzenli gittiğim bir yer vardı fakat Antalya'da değil. Ve gerçekten o bölgemde bitti. Hala gitmeye devam ediyorum. Antalya'da henüz düzgün bir yer bulabilmiş değilim. Ama akumeri kesinlikle tavsiye etmiyorum. İğneliden zerre anlamıyorlar. Cildimi mahvettiler. Ve lazerde de inanılmaz şikayetler var. Bir ton yanık vakaları. Ben hem lazer hem iğneli yaptırdım. Lazer artırdı. İğneli de ise bir sürü yara oluştu yüzümde. Akumeri unutun. Başka düzgün bir yer de bulamadım. Ama eğer bulursam bunu da sizlerle paylaşacağım.

Bulabildiniz mi?

Konu üzerinden 2 ay geçmiş ama ben hala araştırıyorum hep aynı yerin adını duyuyorum hem iyi hem kötü anlamda siz bir yer bulabildiniz mi?
Merhaba. Ben de antalyada iğneli epilasyon yapan iyi bir yer arıyorum. Beş yıl kadar önce bir yere yaptırmıştım, yaptırmaz olaydim. Öyle kararttı ki dudak üstünü. Kıllar gitti evet ama asla geçmeyen kara bir bıyık lekem kaldı. Şimdi keşke yaptirmasaydm diyorum en azından kılları alınca biyigim giderdi. Şimdi kıl yok bıyık lekesi var. Çok mutsuzum. Ancak hormonal dengesizlikten ötürü çene ve yanaklarimda kıllar kalınlaştı. Mecburen kaliteli bir iğneli epilasyon merkezi bulmam lazım. Arkadaşlar bulan lütfen yazsın. 🙏🏻

Merhabalar, baya zaman geçmiş ama şansımı denemek istedim. Ben de İstanbuldan Antalya’ya yeni taşındım ve iğneli epilasyon yapan bir yer arıyorum. Yıl 2020 hala kesin bir şekilde herhangi bir yer öneren olmamış. Rica etsem Nuray hanımdan memnun kaldınız mı, sonuç ne oldu ve kendisine nasıl ulaşabiliriz söyleyebilir misiniz :) şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, baya zaman geçmiş ama şansımı denemek istedim. Ben de İstanbuldan Antalya’ya yeni taşındım ve iğneli epilasyon yapan bir yer arıyorum. Yıl 2020 hala kesin bir şekilde herhangi bir yer öneren olmamış. Rica etsem Nuray hanımdan memnun kaldınız mı, sonuç ne oldu ve kendisine nasıl ulaşabiliriz söyleyebilir misiniz :) şimdiden teşekkürler.
Ulaşıp deneyimlediniz mi? Bende hala arayış içindeyim.

Tam da Şeyda Hanım'ın ağzından konuşurcasına gibi olmuş sanki ama hadi neyse :KK70:
Bu kadin gercekten cok tuhaf ben de google maps de kotu yorum yaptim diye bir suru fake hesap acmis tanidiklarina yorum falan yaptirmis gercekten tartismaya degmeyen bir kisilik benj de magdur etti son care buraya da yazayim 2500 tl verdim koltuk altimda hicbir azalma olmadi. Akli olan buraya gitmez. Gercek bir doktor olan bir yere gidiniz sevgili dostlar.

Aynen kesinlikle diliyle beni de kandirdi koltuk alti killarim hic bitmedi 15 seansa 2500 tl verdim biten 5 10 kil koku de resmen delik desik. Hanimefendi buralara fake hesap acip kendi reklamini yapiyor. Kanmayiniz efenim.

X