Lazer Epilasyon Antalya lazer epilasyon

Y
Mrb arkadaslar Antalya'da yüzüne lazer yaptırıp da memnun kalan var mi. Cok zor durumdayım bıktım bu kıllardan artık senelerdir :KK43:

Yüze değil ama bacağıma yaptırdım. Maya Estetik. Gayet men unum. Nisan da 6. Seansa gideceğim. Koltuk altında başladım.3. Seans olacak sanırsam, şimdiden etkili oldu. Ben ilk seanslar da sonuç aldım. Daha bitmedi tabii ama yok denecek kadar azaldı bacak. Sözleşme imzalıyorlar onlar da. Ama fiyat biraz tuzlu. Lakin güvenilîlir be son teknoloji kullanıyırlar

Ya iste yüzle diger bölgeler aynı olmuyo ki :KK43: yuz cok riskli maalesef :KK43: ama tesekkur ederim yine de söylediğin yeri araştıracağım.Belki yüzüne yaptıran vardır orda
Y

Yüze değil ama bacağıma yaptırdım. Maya Estetik. Gayet men unum. Nisan da 6. Seansa gideceğim. Koltuk altında başladım.3. Seans olacak sanırsam, şimdiden etkili oldu. Ben ilk seanslar da sonuç aldım. Daha bitmedi tabii ama yok denecek kadar azaldı bacak. Sözleşme imzalıyorlar onlar da. Ama fiyat biraz tuzlu. Lakin güvenilîlir be son teknoloji kullanıyırlar
iste
Y

LARA GÜZELLİK MERKEZİ kırmızıgül çiçekçilik var dedemanda onun yakınlarında hemen caddde üstünde zaten revizyon diye bi perdeci var onun yanında =)

haklısın arkadaşım bayadır pc başında olamadım da.devamını getiriyorum şimdi
şu an aynı yerde 4. seansımı yaptırıyorum sonuçlar şööle
*yüzüm tüy şeklinde çıkmaya devam ediyor bıyık falan bi de yanak kısımlarında ama eskisi gibi kıl mıl yok çıkn alanlarda ciddi şekilde küçüldü çenemin altında çok çıkıyordu mesela boynuma dooru ama şu an yoklar
*sırtımda çoğunlula tüydü ama bazı yerler bel kısmına dooru falan kalındı şu an onlarda yoklar harıkalar
*koltuk altımda 5-6 tane falan kaldı onlarda bayaa ince çıktığını farketmiyorum bile
*göbektede çok az kaldı ama kalanlar biraz uzun tüyler onlarda yok olmaya yüz tuttular
*genital haariikaa :KK1: en zor biten kısımdır normalde özellikle alt kısımları. mukoza tabakası olduğu için tüy köküne ulaşım zordur heryer biter bi ora kalır. ama ben genitalden çok güzel sonuç aldım. çok kalın olduğundan da olabilir özellikle alt kısımlarda çok çok az var tüy tüy oldular :KK1:
*kalça kısmımda da saçma sapan bölge bölge çıkıyor bi yerde var bi yerde yok. ama kalçamdan da çok memnunum çıkmayan kısımlar tertemiz.
*bacaklarımda ilk seanstan sonra 2 ay hiç çıkmadılar . sonra çok az çıktılar. kılların bir kısmı uyuma evresinde şu an bir kısım 30 günde bir kısmı 120 günde çıkar dediler.öölede oldu 3. seansta diğer posta çıktı onlarla uğraşıyorum şu an bacaktanda memnunum. çıkanlar asla sert kalın çıkmıyor. yumuşaçık tüy olarak çıkıyor. hiç çıkmayan bölgelerimde mevcut tüy olarak çıktıkları zaman bile cildime dokunduğumda pürüzsüz. hiç tüy yokmuş gibi. bir kısımda bir süredir siyah küçük noktalar şeklinde başları çıkmıyor. onlarda 3-4 günde bir kese yaptığımda git gide azalıyor kökleri yok çünki. alt bacağım daha çabuk döküldüler. üst bacağım daha yavaş sonuç alıyorum ama genel olarak haariikaa.
lazere başladığım günden bari kıl tüy dertlerim bitmiş durumda ya çıkmıyor yada çakıyoruz lazeri iş bitiyor :KK9: yani neden daha önce yaptırmadım diye hayıflanıyorum şu an. birde o eski kötü günler hiç yaşanmamış gibi sankı hiç tüyüm yokmuş gibi hissediyorum. insan çabuk alışıyor :nazar:
onun dışında bol bol nemlendirici kullanıyorum. ancak bunun su bazlı olması gerekiyor. yağlı kremler tüyleri besliyor. lazer yaptırdığının bölgeye sürdüğünüz krem mutlaka su bazlı olmalı. önceleri gittiğim yerden 20 tl ye bi krem alıyordum markası cedarin sonra bana exipical ı önerdiler bunu eczaneden alıyosunun ve 5 tl gramajıda çok güzel kendide fiyatıda hemde eczane ürünü sonuçta ben kesinlikle bunu öneririm aynısının yağ bazlı olanı var o da 10 tl ve onu da çok beğendim anneme almıştım. birde lazer yaptırdığınız yerden cilt bakım hediyesi istemeyi sakın unutmayııııııııııııın. 2 kere yaptılar bana hediye ve harika gerçekten bu ara çemende küçük komedonlar çoktu. yani beyaz ve uçları kapalı olanlardan valla ilk seansta küçüldüler azda olsa yosunlu bi maske vardı o kuruttu bayaa. yada bir yaptırmak lazım aslında şu şehir fırsatlarında falan harika indirimler oluyo.
eveeeeeet şimdilik durumlar bööle geşilmeleri yazıcam arkadaşlar byeee:KK3:
Merhaba, eğer mesajımı görürsen çok merak ediyorum nerede yaptırdın lazer epilasyonu? bende antalyadayım ve yeni başlıycam... anadolu hastanesi ile görüştüm fiyatı uygun geldi. yalnız ağda etkisi geçmesi için 3 hafta beklicem. sen 4. seansına gitmişsin ve bu kadar güzel sonuç almana sevindim :) cevabını bekliyorum canım :)
pardon canm yazmışsın zaten lara güzellik merkezi diye.. :) fiyatlarından bahsedebilir misin peki ? ben genital koltuk altı ve çok pahalı olmazsa bacak için gideceğim. bi de benim tüylerim çok koyu renk değil :/ acaba lazer etkili olur mu? jilet atsam bir iki hafta koyulaşır mı acaba?

merhaba. ben tüm vücut için ( bacak kalça bel sırt göbek genital yüz kol koltuk altı falan yani gerçekten tüm vücut =))) için 2.000 tl verdim bitene kadar. o zama görüştüğüm yerler 3.500 den aşağıya fiyat vermiyorlardı doğal olarak =) burada lazerle epilasyon yapılıyor alex le ki en iyisi bu oluyor ve en uygun fiyat buradaydı gerçekten... arkadaşımın referansıyla gittim ben ve şu an çok memnunum. sanada 850 1000 tl arası bir fiyat çıkaracaklarını tahmin ediyorum. Bu arada tabiki ağda etkisinin geçmesi için beklemen gerek 1 ay beklrsen çok daha güzel olur. birde görüşmeden önce jilet vurma derim ben evet koyu renk olsa teninde açık renkse çok daha güzel sonuç alırsın ama görüşmeden yapmamanı tavsiye ederim. onlar zaten lazere gelmeden 3 gün önce jilet kullanmanı söyleyecekler. önce uzun haliyle gitmeni tevsiye ederim canım umarum sende memnun kalırsın =))))

merhaba. ben tüm vücut için ( bacak kalça bel sırt göbek genital yüz kol koltuk altı falan yani gerçekten tüm vücut =))) için 2.000 tl verdim bitene kadar. o zama görüştüğüm yerler 3.500 den aşağıya fiyat vermiyorlardı doğal olarak =) burada lazerle epilasyon yapılıyor alex le ki en iyisi bu oluyor ve en uygun fiyat buradaydı gerçekten... arkadaşımın referansıyla gittim ben ve şu an çok memnunum. sanada 850 1000 tl arası bir fiyat çıkaracaklarını tahmin ediyorum. Bu arada tabiki ağda etkisinin geçmesi için beklemen gerek 1 ay beklrsen çok daha güzel olur. birde görüşmeden önce jilet vurma derim ben evet koyu renk olsa teninde açık renkse çok daha güzel sonuç alırsın ama görüşmeden yapmamanı tavsiye ederim. onlar zaten lazere gelmeden 3 gün önce jilet kullanmanı söyleyecekler. önce uzun haliyle gitmeni tevsiye ederim canım umarum sende memnun kalırsın =))))
teşekkürler bilgi için canım bi de ben bir şey daha sorucam tüm seansların bu toplu ücretini bir kere de peşin mi verdin;? referans ile gidince daha ucuz bir fiyat mı çkarırlar? benim ince tüylere alex lazer olmaz diyorlar ama bacağımın çoğu yeri renksiz ama uzun tüyler ve çok rahatsız oluyorum çok kararsız kaldım :KK43:(

Sevgili arkadaşlar, Antalyada başta almina 9 seans sonra Medikal park 8 seans şimdi anadolu hastanesine başladım ordada 4 seansıma 3 gün sonra gideceğim.Kollarım berbat durumda, üst kollar alttan daha çok, daha koyu ve daha kalın bıktım. Alex, nd-yad ve diode lazerle atıldı.Kıllarınız ince, açık renkse sakın lazer yaptırmayın, işe yaramıyor.Sonra eski kıllarınızı ararsınız.Kollar çok tehlikeli.İnce tüyden kastımız ne diyecek olursak.Ortalama bir türk kadınının klasik alt kol tüyleri ince ve açık renge giriyor.Yani kalın ve siyah kıllarınız yoksa emeğiniz, zamanınız ve paranız boşa gider.Yıllardır mücadele ediyorum ben, sonuç alamamak inanın hiç sorun değil bence, olmadı der sineye çekersiniz amaaa eskisinden 3 kat daha kötüyse sonuç eski halinize de dönemiyorsanız o zaman beni anlarsınız.
Ben zaten her halükarda kıllarımı aldırıyorum, ağdadan daha pürüssüz ve batıksız olsun ağda niyetine yaptıracağım çıkarsa çıksın, artarsa artsın derseniz sizin bileceğiniz iş.Ağda yaptırın daha iyi lazer ince kıl köklerini uyarıp artırıyor.
İşe yaradığı yerler, bikini bölgesi, koltukaltı, altbacak.Diğer bölgelerde işe yaramıyor, diğer bölümlerde kılların kökü hem çok derinde , hem ince hemde açıkrenkli oluyor, jiletleyip gidiyorsunuz, üstüne 3 gün sonra lazer üstten ütüleyip kökü uyarıyor sonuç felaket oluyor.Ben çaresiz gidiyorum yine kılla gezemiyeceğime göre kollarımın üstü beni mahvediyor, ağda bende batık yapıyor, ağda niyetine işte çaresiz.Cihaz son model, şu marka bu cins değişmiyor mesele vücut kıllarının doğasında hiç maceraya girmeyin derim.Birde 4-5 seans gidip çıkması geciken kıllarına bakıp, çok iyi sonuç aldım diyenlere kulak asmayın derim.Çok kalın siyah kılları olan ve bembeyaz teni olan belki bi nebze sonuç alabilir, çok az ihtimalle.Anadolu Hastanesi diğer yerlerden çok daha hijyenik, her seansta cihaz başlığı dezenfektanla yıkanıp, tekrar cihaza alınıp dezenfekte ediliyor ve her seansta uzman doktor sizi kontrol ediyor.Doktor sizi yakından takip etmeyip sadece estetisyenle muhattap oluyorsanız arkanıza bile bakmadan kaçın derim.Medikalparkta bi kere bile doktor beni görmedi, çünkü lazer ve estetik uygulama bölümünü özel bir şirket kiralamış.Gittiğiniz yer hastaneyse bölümün kime ait olduğunu sorun, hastanede bölümler kiraya veriliyor maalesef ve kiralayanlar doktor değiller ticaretle uğraşan kişiler, ne derece etik hizmet alırsınız ve kim muhatabınız olur, muhattab bulurmusunuz mechul.

Burdan lazerle ilgili gelişmelerle ilgili bilgileri paylaşacağıma söz vermiştim bu yolla sözümü de yerine getireyim dedim.Eskiden lazer kılları artırıyoe diye hiç bir bilgiye rastlanmıyordu, şimdi bazı etik siteler bunu yazmaya başlamış ve uyarmışlar.Uyanık olmak lazım, gaza gelmeyin nolur, benim üst kolun belli belirsizdi tüm vücut ödeyip bunlarada atılsın diyorsunuz ve sizi yanıltıyorlar maalesef.3-5 seans gidip benim bitti diyenler oluyor onlarda sizi gaza getiriyor.Ağda yapınca kırılan kıllar 10 günde çıkıyor ya, lazerde 1 ay full rahat oluyorsunuz hatta 2 ayı bulur çok iyi atılırsa işte bazı arkadaşlar buna bakıp bitti benimkiler deyip yanıltıyorlar.Koltuk altı müthiş başarılı ve bikini bölgenizde öyle, tüm genitalde %60 başarılı inceltiyor kalanlarıda bu da iyi bir sonuç ağdaya göre çok çok iyi.

Lazere gitmeyin demiyorum kesinlikle tavsiye ederim ama bilinçli gidebilesiniz diye uğraşıyorum, ben yandım siz yanmayın.Ahh şu kol alma modası nerden çıktı yaa, varsın ayva tüylü oluversindi kollarımız ne olurdu.Herkese sevgiler, paylaşım yapan arkadaşlar yanlış anlamasın nolur, sonuç alabilenler için sevindim ama bende bunları yaşadım, çevremde kaç kişi var onlardada benzer sonuçlar var bende bi tuhaflık yok yani :) kıl köklerim kemik iliğimde filan değil, buğday tenliyim, çok kıllı değildim,hormon sorunum yok normal bir türk kadını ne kadar tüylüyse o kadardı.Eski fotolarımda kollarıma bakıp sinir oluyorum, hele üst kol filan yokmuş hiç bi şey yaaa, alt kola atılınca kaymak gibi alt kol olunca üstteki minnacık tüyler gözüme orman gibi gelmişti, kola hiç girmeyecektim ,hiiiiiiiiç

Lazere gitmeyin demiyorum kesinlikle tavsiye ederim ama bilinçli gidebilesiniz diye uğraşıyorum, ben yandım siz yanmayın.Ahh şu kol alma modası nerden çıktı yaa, varsın ayva tüylü oluversindi kollarımız ne olurdu.Herkese sevgiler, paylaşım yapan arkadaşlar yanlış anlamasın nolur, sonuç alabilenler için sevindim ama bende bunları yaşadım, çevremde kaç kişi var onlardada benzer sonuçlar var bende bi tuhaflık yok yani :) kıl köklerim kemik iliğimde filan değil, buğday tenliyim, çok kıllı değildim,hormon sorunum yok normal bir türk kadını ne kadar tüylüyse o kadardı.Eski fotolarımda kollarıma bakıp sinir oluyorum, hele üst kol filan yokmuş hiç bi şey yaaa, alt kola atılınca kaymak gibi alt kol olunca üstteki minnacık tüyler gözüme orman gibi gelmişti, kola hiç girmeyecektim ,hiiiiiiiiç
canım öncelikle merhaba bütün yazdıklarını okudum ve bana biraz fikir verdin teşekkür ederim bende anadoluya gittim ilk defa ilk seans oldu ve kol tüm bacak ve genital için gittim genital çoğu döküldü kol altı da ama hala biraz var bi de bacaklarım üs hiç dökülmedi altta kısa kısa tüyler duruyor ve etek giyemiyorum 10 günü de geçti bir de tatile çıkıcam sence ağda yapsam ne olur? böyle çok rahatsız oluyorum seni de fazlalaşmış çok üzüldüm ağda yapsak da aynı olur gibi geliyor ama benim bacaklarım hep yara oldu ondan gittim bu kez lazere pişmanım şu an diğer seansı iptal bile edebilirim yani ne yapmamı önerirsin çok deneyimlisin belli ki lazer konusunda

canım öncelikle merhaba bütün yazdıklarını okudum ve bana biraz fikir verdin teşekkür ederim bende anadoluya gittim ilk defa ilk seans oldu ve kol tüm bacak ve genital için gittim genital çoğu döküldü kol altı da ama hala biraz var bi de bacaklarım üs hiç dökülmedi altta kısa kısa tüyler duruyor ve etek giyemiyorum 10 günü de geçti bir de tatile çıkıcam sence ağda yapsam ne olur? böyle çok rahatsız oluyorum seni de fazlalaşmış çok üzüldüm ağda yapsak da aynı olur gibi geliyor ama benim bacaklarım hep yara oldu ondan gittim bu kez lazere pişmanım şu an diğer seansı iptal bile edebilirim yani ne yapmamı önerirsin çok deneyimlisin belli ki lazer konusunda
pardon canım kol demişim koltuk altı dicektim kola zaten hiç güvenemedim benim de çok kıl var kolumda ama uzun uzun sarı bayağı uzun ama millet dalga geçiyor yani ama lazer olmaz diye gitmedim ona zaten bacaklarımdaki siyahlar bile bir gram dökülmedi çok üzgünüm iki haftadır dökülmesi gerekmez miydi siyah siyah nokta gibi kaldılar :/

Merhaba, eğer bi faydam olduysa sevindim.Sana hangi cihazla atış yapıldı acaba?Eğer alexle yapıldıysa 10-15 günü bulabiliyor dökülmesi, tüyün dökülüp dökülmeyeceği anlaşılabilir.Elinle tutup çekince acımadan kolayca geliyorsa eğer, bu o tüyün döküleceği anlamına gelir, yok hala sağlam duruyorsa o tüy lazeri görmemiştir.Orda 2 arkadaş var atış yapan bana en son diğer bayan attı ve sanırım seyrek atış yapmış ve çok atlamış yaparken bu yüzden benimde kollar pek iyi olmadı bu kez.Ağdayı tavsiye etmiyorlar, jiletle al diyorlar.Diğer seansta kökünden alınan kılları görmüyor lazer.
Eğer diode lazer yapıldıysa o zaman dökülme çok daha uzun sürede oluyor maalesef, 15-20 günü buluyor can sıkıcı oluyor yaz mevsiminde haklısın, ama aynı yöntemle dökülecek tüyü farkedebilirsin.Baktın dökülecek gibiler acele etme ağda vs için derim, beklerken jilet yap nasılsa köksüz tüyler.Ben yıllar önce Alanyada medilase de lazer yaptırdım çok memnun kaldım, batık sorunum yüzünden ve o zaman lazer çok çok pahalı olduğu için bikini bölgeme atılmıştı 6 seans yapıldı ve hala tüy çıkmıyor o bölgede çok rahatladım,orda dr. Hanım kendi yapıyordu lazeri ve 15 gün sonra için ücretsiz bir kontrol atışı yapılıyordu, bence doğrusu da bu, kalan tüyleri tekrar taramaları gerekiyor aslında.Ama bırak kontrol atışını o an bazı yerlerin kaldığını anlayıp buradaki yerler duruyor dediğimde bile atmadı Antalya da hiç bi yer.Üst üste atılırsa leke kalır dediler, yıllardır lazere gidince maalesef neresi kaldı neresi kalmadı anlıyorum ama dinleyen yok beni, bıktım uğraşmaktan.Biraz bize kulak vermelri gerekir yani, bunca yıldır öğrendim artık.
Batık sorunu olanlar için lazer mükemmel bir çözüm, bende bikini bölgesi batığı oluyordu 3-4 kez apse yaptı hatta tedavi gördüm, dr, abseyi direne etmek zorunda kaldı bi kez.Bunlardan kurtuldum çok şükür.Ağda yaptırırken sürekli batık yüzünden, yara içinde kalıyordu bacaklarım, tüy yüzünden değil ama bu seferde yara yüzünden etek giyemiyordum.Umarım çözüm bulursun, dökülme olmazsa mutlaka hastaneye bi göster, gerekirse cihazı değiştirsinler.Sevgiler...

Merhaba, eğer bi faydam olduysa sevindim.Sana hangi cihazla atış yapıldı acaba?Eğer alexle yapıldıysa 10-15 günü bulabiliyor dökülmesi, tüyün dökülüp dökülmeyeceği anlaşılabilir.Elinle tutup çekince acımadan kolayca geliyorsa eğer, bu o tüyün döküleceği anlamına gelir, yok hala sağlam duruyorsa o tüy lazeri görmemiştir.Orda 2 arkadaş var atış yapan bana en son diğer bayan attı ve sanırım seyrek atış yapmış ve çok atlamış yaparken bu yüzden benimde kollar pek iyi olmadı bu kez.Ağdayı tavsiye etmiyorlar, jiletle al diyorlar.Diğer seansta kökünden alınan kılları görmüyor lazer.
Eğer diode lazer yapıldıysa o zaman dökülme çok daha uzun sürede oluyor maalesef, 15-20 günü buluyor can sıkıcı oluyor yaz mevsiminde haklısın, ama aynı yöntemle dökülecek tüyü farkedebilirsin.Baktın dökülecek gibiler acele etme ağda vs için derim, beklerken jilet yap nasılsa köksüz tüyler.Ben yıllar önce Alanyada medilase de lazer yaptırdım çok memnun kaldım, batık sorunum yüzünden ve o zaman lazer çok çok pahalı olduğu için bikini bölgeme atılmıştı 6 seans yapıldı ve hala tüy çıkmıyor o bölgede çok rahatladım,orda dr. Hanım kendi yapıyordu lazeri ve 15 gün sonra için ücretsiz bir kontrol atışı yapılıyordu, bence doğrusu da bu, kalan tüyleri tekrar taramaları gerekiyor aslında.Ama bırak kontrol atışını o an bazı yerlerin kaldığını anlayıp buradaki yerler duruyor dediğimde bile atmadı Antalya da hiç bi yer.Üst üste atılırsa leke kalır dediler, yıllardır lazere gidince maalesef neresi kaldı neresi kalmadı anlıyorum ama dinleyen yok beni, bıktım uğraşmaktan.Biraz bize kulak vermelri gerekir yani, bunca yıldır öğrendim artık.
Batık sorunu olanlar için lazer mükemmel bir çözüm, bende bikini bölgesi batığı oluyordu 3-4 kez apse yaptı hatta tedavi gördüm, dr, abseyi direne etmek zorunda kaldı bi kez.Bunlardan kurtuldum çok şükür.Ağda yaptırırken sürekli batık yüzünden, yara içinde kalıyordu bacaklarım, tüy yüzünden değil ama bu seferde yara yüzünden etek giyemiyordum.Umarım çözüm bulursun, dökülme olmazsa mutlaka hastaneye bi göster, gerekirse cihazı değiştirsinler.Sevgiler...
Bu arada tüyler uzar gibi olur, bu seni yanıltmasın, elinle tut çekmeyi deneden kastım bu, o nokta nokta olanlar derinin altında kalan lazer görmüş tüylerde olabilir, derinin dışına çıkıp atılması uzun sürebilir seni korkutmasın.Tüyler uzayıp, sağlam bi şekilde duruyorsa o zaman dökülmiyecektir, lazeri görmemiştir.Senin nokta nokta kalanlar dökülür merak etme.

Bu arada tüyler uzar gibi olur, bu seni yanıltmasın, elinle tut çekmeyi deneden kastım bu, o nokta nokta olanlar derinin altında kalan lazer görmüş tüylerde olabilir, derinin dışına çıkıp atılması uzun sürebilir seni korkutmasın.Tüyler uzayıp, sağlam bi şekilde duruyorsa o zaman dökülmiyecektir, lazeri görmemiştir.Senin nokta nokta kalanlar dökülür merak etme.
canım merhaba mesajlarını okudum çok teşekkürler üşenmeyip uzun uzun yazmışsın. gerçekten dediğin gibi onlar uzadı ve döküldü ama elle çekince sağlam köklü daha çok var kıllar. onlar bence lazer görmemiş dediğin gibi belli oluyor lazer görüp görmeyenler. şu an benim de bacaklarım çok kötü durumda etek giyince tiksiniyorum kendimden hep yara dolu kıl dönmesi mi ne belli değil alerji gibi yara bere dolu iz kalıcak galiba tüy kıl sorunu lazerle biraz durulsa da bu sefer o yaralar çok kötü görünüyor acaba onları geçirecek bir şey var mı?açıkçası ikinci seansa gitmekte hala şüpheliyim o kadar para alıyorlar ama yarısı tüylerin dökülmyor ve etek şort giyemiyoruz zaten bir iki hafta. bana ilk seans alex ile atış yapıldı ama diğer seanslar ne olacak bilemiyorum. koltuk altımda tamamen döküldü onun için sevindim ama bacaklarım çok kötü yaa çok dikkat çekiyor şu yaz gününde :KK43: :KK43:

teşekkürler bilgi için canım bi de ben bir şey daha sorucam tüm seansların bu toplu ücretini bir kere de peşin mi verdin;? referans ile gidince daha ucuz bir fiyat mı çkarırlar? benim ince tüylere alex lazer olmaz diyorlar ama bacağımın çoğu yeri renksiz ama uzun tüyler ve çok rahatsız oluyorum çok kararsız kaldım :KK43:(
canım biraz olmuş yazalı konuya ortadan dalıyor olabilirim =)))) evet ben peşin verdim ama taksit imkanı da var geldikçe verebilirsinn birde açık renk olursa biraz daha vakit alıyor sonuç almak malesef ancak bi görünmende fayda var derim ben bir şey kaybetmezsin.. referansla gidince biraz daha pazarlık payı oluyor genelde evet.. ben 3 kişi götürdüm bütün vücut onlarada ööle yaptılar bende referansla gittim banada ööle yapmışlardı =) durumlar böyleeee canım =))

Kızlar merhaba ben de antalyadayüm ve bu tüyler sinir bozucu gercektenn ve ben de kurtulmak istiyorun sonsuza dek
Birçok yazı okudum ama fiyatlar dehşt yuksek hem uygun fiyatlı hem de memnun kaldiğinız bir yer var mı
Bu arada açikcası hicbir yere gitmedim bu konuyla ilgili biraz bilgi toplayip sizin araciliginizla sonra eylül gibi gorüsmeye başlamayı düşünuyorum...
Teşekkürler şimdiden...

canım biraz olmuş yazalı konuya ortadan dalıyor olabilirim =)))) evet ben peşin verdim ama taksit imkanı da var geldikçe verebilirsinn birde açık renk olursa biraz daha vakit alıyor sonuç almak malesef ancak bi görünmende fayda var derim ben bir şey kaybetmezsin.. referansla gidince biraz daha pazarlık payı oluyor genelde evet.. ben 3 kişi götürdüm bütün vücut onlarada ööle yaptılar bende referansla gittim banada ööle yapmışlardı =) durumlar böyleeee canım =))
Canım teşekkürler yeterince bilgi sahibi oldum sayende :))

Canım bende konuyu hortlatiyorum ama antalyada guzelobadayim bende önerdiğin yerle görüşmeyi düşünüyorumda. Acaba sende bana referans olabilir misin diyecektim ^_^

Kızlar bende Lara'da uzaklar pub ın üstünde Antmed güzellik merkezine gidiyorum neredeyse kıllarım artık çıkmıyor çok memnunum. Muhakkak bilgi alıp merkezi ziyaret edin derim memnun kalırsınız. Fiyatları da çok uygun.

Kızlar bende Lara'da uzaklar pub ın üstünde Antmed güzellik merkezine gidiyorum neredeyse kıllarım artık çıkmıyor çok memnunum. Muhakkak bilgi alıp merkezi ziyaret edin derim memnun kalırsınız. Fiyatları da çok uygun.

Canım hangi cihazı kullaniyorlar bilgin var mi . Bende başlıcam ama yer araştırıyorum^_^

X