Lazer Epilasyon Antalya lazer epilasyon

kızlar her yerde her şeyi söylüyolar önemli olan gerçekten cihazın kalitesi vede kişilerin uzmanlığı kesinlikle sağlık bakanlığına cihazını onaylatmış merkezlerde uygulamaya girin derim...ben öyle yaptım çünkü kuzenimin başına gelen lazerden yanık faciasından sonra ince eledik sık dokuduk lazer yanığı geçmiyorda lekesi kalıyor tüm cücudunzda..ben konyaaltında ESSE güzelliğe gittim 8 seansta bitirdik son 2 seansda yeni aldıkları cihaza girdim diod kullanıyolar hemde ıpl de var ayrıca en önemliside cihazları uzakdoğudan deği,,,kore yada çin malı değil...bence altı çizilir bunun....

bana b konuda yardimci olmani istiyorum lasus lutfen yorumlarini bekliyorum wede nekadar suruyor ilk dokulmeleri gozle goruyormusun acaba vede uygulama hakkinda bilgi versen wede acitiyormu acaba simdiden tesekur ederim kizlar simdiden iyi gunler diliyorum...

kesinlikle acıtmıyor yeni cihazları buz başlıklı mükemmel sonuçları var kampanyalarını takip ediyorum sürekli facebooktan fiyatıda uygun cihaza göre...ayda 1 defa girdim 8 seans ta bitiş verdik..bence görüş...

arkadaşlar merhaba. bende çok uzun araştırmalar sonucu lazere başladım. lazerden önce, lazerden başka her şeyi denedim diyebilirim. ağda, zırnık (hamam otu), epilasyon makineleri ve bolca jilet... uzun yıllar jilet kullanınca geri dönüşü kolay olmuyor tabi. kıl-tüy uzmanı oldum diyebilirim.
cesaretimi toplayıp bir kaç sene önce lazere gittim KUBİLAY YÜCEL'e. yüz, koltukaltı, göbek çizgisi... memnun kaldım ama tüylerim çok kalın canım da çok tatlı olunca zor oldu benim için. okulda çok yoğun olunca ara verdim.
sonra yakın zamanda bir arkadaşım başka bir arkadaşının önerisiyle LARA GÜZELLİK MERKEZİ ne lazere gitti genital bölge için. çok memnun kaldı. batıkları vardı ve daha ilk seansta hepsi çıkmıştı. bende bi gidip makineyi göreyim ortama bakayım dedim. ve tüm vücut lazer yaptırmaya karar verdim. YÜZ-KOLLAR- SIRT-KALÇA-BEL-BACAKLAR-GENİTAL. yanı gerçekten tüm vücut. alexsander diğer makinelere göre lazeri daha konforlu olduğu için (acı yünonden) , eskisi gibi olmaz dedim ve öylede oldu. görüştüğümün ertesi günü lazere gittim ve 1 ay oldu çıkmadılar henüz. şimdiden sonuçlar çok güzel. ortam çok güzel herkes çok güler yüzlü ve steril bir ortam var. ben çok beğendim ve çok memnun kaldım.çok merkezle görüşmüş biri olarak herkese tavsiye ediyorum. 5 seans alexander, 2 seans da diod yaptıracağım. gelişmeleri paylaşacağım. herkese iyi günleeeer... =)))

Arkadaşım üstünden geçmiş biliyorum ama lütfen yazar mısın memnun kaldın mı bitirebildin mi ? Ne durumdasın?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

haklısın arkadaşım bayadır pc başında olamadım da.devamını getiriyorum şimdi
şu an aynı yerde 4. seansımı yaptırıyorum sonuçlar şööle
*yüzüm tüy şeklinde çıkmaya devam ediyor bıyık falan bi de yanak kısımlarında ama eskisi gibi kıl mıl yok çıkn alanlarda ciddi şekilde küçüldü çenemin altında çok çıkıyordu mesela boynuma dooru ama şu an yoklar
*sırtımda çoğunlula tüydü ama bazı yerler bel kısmına dooru falan kalındı şu an onlarda yoklar harıkalar
*koltuk altımda 5-6 tane falan kaldı onlarda bayaa ince çıktığını farketmiyorum bile
*göbektede çok az kaldı ama kalanlar biraz uzun tüyler onlarda yok olmaya yüz tuttular
*genital haariikaa :KK1: en zor biten kısımdır normalde özellikle alt kısımları. mukoza tabakası olduğu için tüy köküne ulaşım zordur heryer biter bi ora kalır. ama ben genitalden çok güzel sonuç aldım. çok kalın olduğundan da olabilir özellikle alt kısımlarda çok çok az var tüy tüy oldular :KK1:
*kalça kısmımda da saçma sapan bölge bölge çıkıyor bi yerde var bi yerde yok. ama kalçamdan da çok memnunum çıkmayan kısımlar tertemiz.
*bacaklarımda ilk seanstan sonra 2 ay hiç çıkmadılar . sonra çok az çıktılar. kılların bir kısmı uyuma evresinde şu an bir kısım 30 günde bir kısmı 120 günde çıkar dediler.öölede oldu 3. seansta diğer posta çıktı onlarla uğraşıyorum şu an bacaktanda memnunum. çıkanlar asla sert kalın çıkmıyor. yumuşaçık tüy olarak çıkıyor. hiç çıkmayan bölgelerimde mevcut tüy olarak çıktıkları zaman bile cildime dokunduğumda pürüzsüz. hiç tüy yokmuş gibi. bir kısımda bir süredir siyah küçük noktalar şeklinde başları çıkmıyor. onlarda 3-4 günde bir kese yaptığımda git gide azalıyor kökleri yok çünki. alt bacağım daha çabuk döküldüler. üst bacağım daha yavaş sonuç alıyorum ama genel olarak haariikaa.
lazere başladığım günden bari kıl tüy dertlerim bitmiş durumda ya çıkmıyor yada çakıyoruz lazeri iş bitiyor :KK9: yani neden daha önce yaptırmadım diye hayıflanıyorum şu an. birde o eski kötü günler hiç yaşanmamış gibi sankı hiç tüyüm yokmuş gibi hissediyorum. insan çabuk alışıyor :nazar:
onun dışında bol bol nemlendirici kullanıyorum. ancak bunun su bazlı olması gerekiyor. yağlı kremler tüyleri besliyor. lazer yaptırdığının bölgeye sürdüğünüz krem mutlaka su bazlı olmalı. önceleri gittiğim yerden 20 tl ye bi krem alıyordum markası cedarin sonra bana exipical ı önerdiler bunu eczaneden alıyosunun ve 5 tl gramajıda çok güzel kendide fiyatıda hemde eczane ürünü sonuçta ben kesinlikle bunu öneririm aynısının yağ bazlı olanı var o da 10 tl ve onu da çok beğendim anneme almıştım. birde lazer yaptırdığınız yerden cilt bakım hediyesi istemeyi sakın unutmayııııııııııııın. 2 kere yaptılar bana hediye ve harika gerçekten bu ara çemende küçük komedonlar çoktu. yani beyaz ve uçları kapalı olanlardan valla ilk seansta küçüldüler azda olsa yosunlu bi maske vardı o kuruttu bayaa. yada bir yaptırmak lazım aslında şu şehir fırsatlarında falan harika indirimler oluyo.
eveeeeeet şimdilik durumlar bööle geşilmeleri yazıcam arkadaşlar byeee:KK3:

ya bi de ben kendi ağda masrafımı düşününce beni 4 senede amorte ediyor lazer. ekonomik de oldu gerçekten uygun ödeme koşullarıda sunuyolar artık parça parça falan yani bi de rahatlığı cabası. herkese tavsiye ediyorum gerçekten teknolojinin nimetleri bunlar :KK1: arkadaşlar bi de su sehir fırsatlarını falan takip ederseniz o kadar güzel şeyler var kı. bi keresinde benim seansımı bekliyodum bi kız geldi koltukaltı için 40 tl ye bacakları bitirmiş bacaklarımda yok dedi şehir fırsatlarında almış kupon. 6 seans falan.herkes yaptırsın istiyorum hahahah ... yalnız makineye dikkat edin sadece alex olmalı ıpl bizi kesmez mutlaa kalıyor azaltır bitirmez. ööle işte arkadaşlar esen kalıııııın:KK3:

merhaba bende antalya'da yaşıyorum arkadaşlarımla lazere gitmek istiyoruz ama güvenilir ve fiyatı uygun bir yer olsun istiyoruz. feyzamehmet sen kaç para ödüyorsun tüm vucut için?

Arkadaşlar anadolu hastanesinde lazee epilasyon hakkinda suan fiyat bilginiz var mi butun vucut istiyorum bir de kaç seansta bitiyor ortalama yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba, ben şu anda 7. seanstayım. Ama yok denecek kadar az kaldı. Fiyatları da çok uygun. Tüm vücuduma 1000 Lira ödüyorum toplamda. Çok da memnun kaldım. Konyaaltında esse güzellik salonunda yaptırıyorum. Tavsiye ederim.:KK70:
Canim hastane olmayinca insan tereddutte bulunuyor fiyatta uygun olunca insan korkuyor memnun musun şuan tamamen bitti mi

Arkadaşlar, dört- beş ay önce MAYA ESTETİK merkezinde bacak epilasyonuna başladım. Lara Dedeman bölgesinde. Laura-Shemall'e giderken (güzelobaya doğru giderken) sağa dönün, bir camii ve karşısında da mobilyacı ve özel hastahane var. Son teknoloji makine kullanıyorlar ve personel son derece sıcak, güvenilir ve ilgili. Benim tüy yapımdan kaynaklıdır belki ama ilk seansta bacaklarımı almamaya başladım. Sadece seans vakti geldiği zaman tıraşlıyorum. O zaman da öyle çok fazla çıkmıyordu. Her seanstan sonra böyle oldu. Kış vakti gelince aralar uzatıldı;45 gün yapıldı. Son seans öncesi üst bacak biraz çıktı ama kısaydı. Bundan sonra alma dedi doktor bana, dur bakalım. :KK70:

Baktım baya temizler, güvenilirler koltuk altı için de anlaşma yaptım. İlk seansta gene etkisini gösterdi. Benden önce de ağabeyim başladı göğüs kılları için. Zaman zaman güzel indirimler düzenliyorlar. Yalnız biraz tuzlu kaçabilir, ben indirimlere denk geldim. Yeniyıl ile birlikte de zam yaptılar. Bacak 1500 olmuştu en son.

Niyetli iseniz tavsiye ederim. Gidip bir görün konuşun hoşunuza gitmez ise zaten anlaşmazsınız. Öpüldünüz.

Antalya da arayan varsa Indira Estetik'i de tavsiye ederim. Sadece lazer degil, zayiflama vb de var. Detayli bilgi isteyenler olursa iletisim adresini verebilirim.

Mrb saerayok, post: 38631016, member: 649157"]Canim hastane olmayinca insan tereddutte bulunuyor fiyatta uygun olunca insan korkuyor memnun musun şuan tamamen bitti mi[/QUOTE]
Mrb.sakın esseye gitme derim.gecen sene ben oraya gittim.kampanya sözü altinda güya bitinceye kadar diye yaziyordu brosurde 1200tl yi peşin aldilar.daha sonra 4 yada 5 seansda biter dediler.sonra sanki bastan savma bir sekilde bütün vucudu 15 dk da bitiriyorlardi.tabiki bu sekilde olunca bitmedi.9.seansa gittigimde 8 seansdan sonra ucret aliyoruz dediler bundan sonrasi ucretli geleceksin dediler.bende yarim kalmasin diye bir kackere daha gittim.baktim ayni sekilde 15 dk da seansi bitiriyor diye malesef yarim birakmak zorunda kaldim.toplamda 11 seans gitmis oldum.bir arkadasim kapali yolda safir guzellik salonuna gitmeye basladi.onunki 2.gitmesinde /60 bittigini ve fiyatlarininda uygun oldugunu soyledi.gorusmeni tavsiye ederim.ayrica safirde sozlesmede imzalaniyormus.essede boyle bir durum yoktu.o yuzden hic bir hakda iddada edemedim.sana simdiden kolay gelsin.

Bayanlar okuyun her yerde de paylaşın,antalya da güllük caddesindeki nemessis güzellik merkezine gidiyordum,yüzüme iğneli epilasyon yaptırdım yüzümü delik deşik ettiler ve yaktılar,bu gün lazer yaptırdığım yerle görüştüm ,dediler ki 2 seyans cilt bakım yaparız leke tedavisi yani,ama sen ekimde gel,sıcaklar başladı fayda etmez dediler,ve yüzümdekiler geçermi dedim bilemeyiz simdi dediler,yani kendileride bu yüzün düzelmeyeceğinin fakındalar.

Arkadaslar groupon da bir yer gördüm yazdıkları fiyat cok uygundu o yuzden tereddüt ettim biraz :KK70:sonuc olarak horizon beuty ve sinem güzellik merkezi hakkın da ne düşünüyorsunuz

Merhaba arkadaşlar ben Antalyada öğrenciyim 3 yıldır buradayım lazer epilasyon için birçok yer araştırdım ve geçen sene özel bir hastaneyle görüşüp lazere başladım doktor tüylerimin şeftali tüyü olduğunu söyledi ama rengi koyu olduğu için yaptırma kararı aldım tüm yüz yaptırdım alex ndyag birçoğunu denediler ilk 2 3 seansta dökülmeye başladı ama daha sonra dökülme durdu 5 ve 6.seansımda ise tüylerim sertleşmeye ve rengi koyulaşmaya başladı 12. seansıma gittim ama hala bir azalma olmadı doktora sorduğumda daha erken biraz sabretmen gerek dedi. hiçbir işe yaramadı seans başı ilk 3 ay 80 daha sonra 100 tl ödüyordum ben de bıraktım son 3 aydır gitmiyorum şuan faullerim ve çene altımdaki tüyler çok kalın ve siyah çıkıyor tüylerimde azalma da olmadı birkaç yerle görüştüm ama artık güvenemiyorum lazere gidip gerçekten memnun kalan birileri varsa lütfen yardımcı olsun :110:

Mrb arkadaslar Antalya'da yüzüne lazer yaptırıp da memnun kalan var mi. Cok zor durumdayım bıktım bu kıllardan artık senelerdir :KK43:

haklısın arkadaşım bayadır pc başında olamadım da.devamını getiriyorum şimdi
şu an aynı yerde 4. seansımı yaptırıyorum sonuçlar şööle
*yüzüm tüy şeklinde çıkmaya devam ediyor bıyık falan bi de yanak kısımlarında ama eskisi gibi kıl mıl yok çıkn alanlarda ciddi şekilde küçüldü çenemin altında çok çıkıyordu mesela boynuma dooru ama şu an yoklar
*sırtımda çoğunlula tüydü ama bazı yerler bel kısmına dooru falan kalındı şu an onlarda yoklar harıkalar
*koltuk altımda 5-6 tane falan kaldı onlarda bayaa ince çıktığını farketmiyorum bile
*göbektede çok az kaldı ama kalanlar biraz uzun tüyler onlarda yok olmaya yüz tuttular
*genital haariikaa :KK1: en zor biten kısımdır normalde özellikle alt kısımları. mukoza tabakası olduğu için tüy köküne ulaşım zordur heryer biter bi ora kalır. ama ben genitalden çok güzel sonuç aldım. çok kalın olduğundan da olabilir özellikle alt kısımlarda çok çok az var tüy tüy oldular :KK1:
*kalça kısmımda da saçma sapan bölge bölge çıkıyor bi yerde var bi yerde yok. ama kalçamdan da çok memnunum çıkmayan kısımlar tertemiz.
*bacaklarımda ilk seanstan sonra 2 ay hiç çıkmadılar . sonra çok az çıktılar. kılların bir kısmı uyuma evresinde şu an bir kısım 30 günde bir kısmı 120 günde çıkar dediler.öölede oldu 3. seansta diğer posta çıktı onlarla uğraşıyorum şu an bacaktanda memnunum. çıkanlar asla sert kalın çıkmıyor. yumuşaçık tüy olarak çıkıyor. hiç çıkmayan bölgelerimde mevcut tüy olarak çıktıkları zaman bile cildime dokunduğumda pürüzsüz. hiç tüy yokmuş gibi. bir kısımda bir süredir siyah küçük noktalar şeklinde başları çıkmıyor. onlarda 3-4 günde bir kese yaptığımda git gide azalıyor kökleri yok çünki. alt bacağım daha çabuk döküldüler. üst bacağım daha yavaş sonuç alıyorum ama genel olarak haariikaa.
lazere başladığım günden bari kıl tüy dertlerim bitmiş durumda ya çıkmıyor yada çakıyoruz lazeri iş bitiyor :KK9: yani neden daha önce yaptırmadım diye hayıflanıyorum şu an. birde o eski kötü günler hiç yaşanmamış gibi sankı hiç tüyüm yokmuş gibi hissediyorum. insan çabuk alışıyor :nazar:
onun dışında bol bol nemlendirici kullanıyorum. ancak bunun su bazlı olması gerekiyor. yağlı kremler tüyleri besliyor. lazer yaptırdığının bölgeye sürdüğünüz krem mutlaka su bazlı olmalı. önceleri gittiğim yerden 20 tl ye bi krem alıyordum markası cedarin sonra bana exipical ı önerdiler bunu eczaneden alıyosunun ve 5 tl gramajıda çok güzel kendide fiyatıda hemde eczane ürünü sonuçta ben kesinlikle bunu öneririm aynısının yağ bazlı olanı var o da 10 tl ve onu da çok beğendim anneme almıştım. birde lazer yaptırdığınız yerden cilt bakım hediyesi istemeyi sakın unutmayııııııııııııın. 2 kere yaptılar bana hediye ve harika gerçekten bu ara çemende küçük komedonlar çoktu. yani beyaz ve uçları kapalı olanlardan valla ilk seansta küçüldüler azda olsa yosunlu bi maske vardı o kuruttu bayaa. yada bir yaptırmak lazım aslında şu şehir fırsatlarında falan harika indirimler oluyo.
eveeeeeet şimdilik durumlar bööle geşilmeleri yazıcam arkadaşlar byeee:KK3:

Gittiğiniz yerin ismini verebilir misiniz rica etsem..

X