İğneli Epilasyon Ankarada İğneli Epilasyon yaptırıp memmun kalanlar......

Evet nemectron kalın tüyler için iyi ince tüylere bence çözüm yok çıldırmama ramak kaldı ince tüylerim kıvrılmış şekilde çıkıyo artık neden bilmiyorum sivilce tedavisine mi başlasam iğneliye devam mı etsem aradayım şimdiki aklım olsa kesinlikle iğneliye bulaşmazdım yüzünüze kesinlikle lazer yaptırmayın ama ben lazerde daha mutluydum en azından ayda 1 gidip rahat ediyodum iğneliye en fazla 2 ay daha devam edip q switche geçicem
İğne farklı mi?

Evet nemectron kalın tüyler için iyi ince tüylere bence çözüm yok çıldırmama ramak kaldı ince tüylerim kıvrılmış şekilde çıkıyo artık neden bilmiyorum sivilce tedavisine mi başlasam iğneliye devam mı etsem aradayım şimdiki aklım olsa kesinlikle iğneliye bulaşmazdım yüzünüze kesinlikle lazer yaptırmayın ama ben lazerde daha mutluydum en azından ayda 1 gidip rahat ediyodum iğneliye en fazla 2 ay daha devam edip q switche geçicem
Lazer yaptırınca sivilce oldu mu?

Merhaba kizilay selanik caddesinde bir yer var.Firma ismi yazilmiyor sanirim.selanik cad 6/15 sevda hanim var.Yillarca lazer diot buz hepsini denedim.yuzum ve koltuk alti bitti.Esim kulagindaki tuglericin gidiyor simdi🙂🙂
Sevda hanım iki tane mi?
Yeminle içim daraldı. :KK43:
Kaç saattir konuyu sayfalarca okudum. Kimsenin mi yüzündeki tüyler bitmez, Ankara'da bir Allah'ın kulu yok mu işinin ehli??
Şu kıl tüy belası yüzünden İstanbula göçücem artık bu ne:mad:
internette videolar var iğneliye gittim tamamen bitti çok memnunum diye. Ama buraya girip araştırınca yok maalesef.
Daha sürece başlamadan yıprandım. Allah yaptıran arkadaşların yardımcısı olsun gerçekten.
Al bendende o kadar.Gecenin kaçı oldu hala okuyorum.Ne araştıracağımi şaşırdım.🙄 Lütfen acil yardım kızlar🤲Sabah öğlen aksam kıl çıkıyor 🤭 gerçekten tak etti. 😭😭

Merhaba arkadaslar. Yeğenim geldi almanyadan iğneli yaptırdı çok memnun kaldı. Yuzunde iz çukur hiç bisey olmadı. Kizilayda kumrularda aura güzellikte sevda hanıma elide çok hızlı ve çok çabuk sonuç aldı. Bende gitmeyi düşünüyorum kış geldi yüzümdeki ince tüyler ve kol icin. Sonuçları yine yazarım. Düşünen olursa.

Merhaba arkadaslar. Yeğenim geldi almanyadan iğneli yaptırdı çok memnun kaldı. Yuzunde iz çukur hiç bisey olmadı. Kizilayda kumrularda aura güzellikte sevda hanıma elide çok hızlı ve çok çabuk sonuç aldı. Bende gitmeyi düşünüyorum kış geldi yüzümdeki ince tüyler ve kol icin. Sonuçları yine yazarım. Düşünen olursa.
Tüm akrabalarım ve ben de sevda hanıma yaptirdik .zamanında çok araştirmistik maile memnun kaldık.cok doğru eli hızlı olduğu için çok çabuk azalttı ve diğer uygun fiatla yapanlara nazaran daha uyguna gelmiş oldu.tavsiye ederim

arkadaşlar ankarada iğneli epilasyon yaptırıp güzel sonuç alan bırı var mı aranızda 16 seanstır yuzum için lazere gidiyorum 2 seneyı geçti bıkdım yardımcı olursanız sevınırım
Ankarada sevda hanımı tek geçerim aura güzellik salonu eli çok hızlı çok ilgili Cook sevecen kısa sürede kıllarimda baya bı azalma oldu .simdi ise yok gibi ince 3-5 tüy kaldı.

Aura güzellik sevda hanım hakkında birçok sahte olumlu yorum var dikkatli olun derim. Benim yüzümde izler kaldı ve aldıklarının hepsi de geri çıktı

Arkadaşlar bunu alıntıladığım kişinin 2 kere gittim bitti diye reklam amaçlı yazmasına binaen sinirle yazmıştım göğüs aram önceden alınmış olduğu için 30 dk çalışılan yerde azalma beklemek mucize olurdu zaten tüylerin geri çıkması normal soranlar için ilk başta kabuklar düşünce çukur gibi duran şeyler zaman geçtikçe nokta nokta kırmızılık olarak kaldı dediğim gibi çok acıması ve lekeler cildimle alakalı olabilir kişiden kişiye değişiyo olabilir yüz daha çabuk iyileşen bölge yüzüme yaptırsam belki daha az acı ve leke sorunu yaşayabilirdim deneyip görün diğer gittiğim uzmanlara kıyasen en azından sevgi hanım çok para derdinde değil
Lekeleriniz geçti mi acaba yarın gideceğim ben de Sevgi hanıma

Ben yıllar önce iğneli yaptırmıştım ve hiçbir sorun yaşamamıştım bu sefer ankrada 1 yıl sıra bekleyip julia hanıma gittim ve en fazla 30 dakika çalışılmasına rağmen çene bölgemde iz oldu maalesef. Çok tatlı bi bayan ilgili ama izlerim var. ayrıca çok ince tüyleri almıyor. Bilginiz olsun.

julia hanımdan nasıl randevu bulabiliyorsunuz? ben 4-5 yıldır takip ediyorum asla yeni birini almıyor. sevgi hanıma gitmeyi düşünüyorum onu da buradan okumuştum. ona giden var mı? ya da başka birini tavsiye eden?

Ben bir yıl sonra sıraya girerek aldım mesaj atın dönüyor. Lakin iz kaldı ve fotoğraflarla kendisine durumu attım; hiç de uslubumu bozmadan durum bu dedim. Kendisi beni instagramda bulmuş engellemiş. Gerçekten eleştiriyi asla ama asla kabul etmeyen biri ; o yüzden de instagram gönderileri yorumlara kapalı

Çok net bir şekilde iz kaldı; herkeste iz kalır demiyorum ama ben de oldu. İkinci iğneli epilasyon tecrübemdi; ilkinde böyle sorun yaşamamıştım başka birinde. Julia hanım sadece izler sebebiyle değil tavrı sebebiyle de tam bir hayal kırıklığı maalesef. Hem çok pahalı hem çok sıra bekliyorsunuz hem de sonuç hüsransa direk engeli basıyor. Abartılmış bir balon olduğunu düşünüyorum kendisinin.

X