İğneli Epilasyon Ankarada İğneli Epilasyon yaptırıp memmun kalanlar......

Allah askina ince tüyler için şuna gittim kurtuldum diyebilcek biri var mı? Ben gidiyorum gidiyorum almıyor. Çok ince değil kalin sakal gibi değil sadece.

Yanlış anlama canım amacım eleştirmek değil ama sen de biraz abartıyorsun gibi geliyor bana. Emin ol senden daha fazla iğneli uzmanı gezmişimdir yani yabancı değilim iğneliye. 50 defa gitmek biraz abartı. Daha önceki mesajlarında da çok takıyordun tüylerimi görmüyorlar yapmak istemiyorlar diye bence bu kadar takma kafana. Yaşın küçükse biraz zaman geçince boşa takmışım dersin küçük yaşlarda olur öyle bire bin katmalar.
50 defa gittigim konusunda neden yalan söyleyeyim elime ne gececek pardon da? size özelden yüzümdeki izlerimi attığımda cevap bile verememiştiniz haklılığımdan. Burda böyle konuşmayın lütfen. Suratımın her yeri tüy dolu ve izlerin üstünden cıkıyor bu tüyler ama gözle görülen kökleri siyah sadece sakal gibi durmayan tüylerden bahsediyorum.Uzmanım kendi kabul ediyor zaten hala çıktığını bitecek diyor. Kahve yanık lekeleri yapıyor cildim kaldırmıyor artık.Bir tek ben değil etrafmdaki insanlarda yüzüne gitmiş halin bu mu e hep kıl diye tepki veriyor.Benim yorumum değil yani bu.

50 defa gittigim konusunda neden yalan söyleyeyim elime ne gececek pardon da? size özelden yüzümdeki izlerimi attığımda cevap bile verememiştiniz haklılığımdan. Burda böyle konuşmayın lütfen. Suratımın her yeri tüy dolu ve izlerin üstünden cıkıyor bu tüyler ama gözle görülen kökleri siyah sadece sakal gibi durmayan tüylerden bahsediyorum.Uzmanım kendi kabul ediyor zaten hala çıktığını bitecek diyor. Kahve yanık lekeleri yapıyor cildim kaldırmıyor artık.Bir tek ben değil etrafmdaki insanlarda yüzüne gitmiş halin bu mu e hep kıl diye tepki veriyor.Benim yorumum değil yani bu.

Ben sana kaç defa cavap verdim don mesajlarına bak kaç defa gidersen git banane. Kendi psikolojini bozarsin böyle bir abla olarak söyledim. 50 defa gitmek abartının da abartisi. On kere gidersin bitmez onbeş kere gidersin bitmez ama elli kere de aynı kişiye gidiyorsan suç sende. Senin tarzındaki kızların huyu abartmak zaten. Bir daha da bana soru falan sorma.

Kendisini etiketleyip cevap dahi vermek istemiyorum 4 tane uzmana gittim hepsini burda paylaştım benimle aynı durumu yaşayan insanlarla özelden konuşuyorum zaten gidiyorum gidiyorum bitmiyo inceltip bırakıyo diyenler cok var bu sitede.Abartıyo diyenin yüzünde siyah kıllar vardı kökü belli belliki hemen bitti başka açıklaması yok.

Arkadaşlar iğneli epilasyon kaldı mı bu devirde tabi yanık izleri ve kabuklarla uğraşırsınız. Buz lazerli epilasyon cihazları var Ankara'da salonun adı sanırım retocuh olması lazım benim aklımda cihazı Becas B8 Platinumdu bir kaç seansta mutlak etikisini görmüştüm araştırıp deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar iğneli epilasyon kaldı mı bu devirde tabi yanık izleri ve kabuklarla uğraşırsınız. Buz lazerli epilasyon cihazları var Ankara'da salonun adı sanırım retocuh olması lazım benim aklımda cihazı Becas B8 Platinumdu bir kaç seansta mutlak etikisini görmüştüm araştırıp deneyebilirsiniz.
Tüyleriniz ince yapıda mıydı? İnce tüylerde lazer sonuç vermez diye biliyorum çnk

arkadaşlar ankarada iğneli epilasyon yaptırıp güzel sonuç alan bırı var mı aranızda 16 seanstır yuzum için lazere gidiyorum 2 seneyı geçti
arkadaşlar ankarada iğneli epilasyon yaptırıp güzel sonuç alan bırı var mı aranızda 16 seanstır yuzum için lazere gidiyorum 2 seneyı geçti bıkdım yardımcı olursanız sevınırım
Merhaba kizilay selanik caddesinde bir yer var.Firma ismi yazilmiyor sanirim.selanik cad 6/15 sevda hanim var.Yillarca lazer diot buz hepsini denedim.yuzum ve koltuk alti bitti.Esim kulagindaki tuglericin gidiyor simdi🙂🙂

Ben Güngör hanıma gitmedim bilmiyorum ama sevda hanımda bu problemleri yaşadım .... Şu an çok şanslıyım ki bu işin eğitimini yurt dışında almış ye yaklaşık 25 yıl civarı bu alanda çalışan bir kişiye teslım ettm kendımı... İçim rahat cnku uygulama yaplmayacak yerleri bana söyluyo bu kısımlara yapmayalım diye .guvendm inş guzel olr sonuç dükkanı olsa önerirdm emin oln gözüm kapalı ama maalesef
mesajlarınızı şimdi okuyorum hesabınızı da pasif hale getirmişsiniz ama, gittiğiniz kişiden memnun kaldıysanız lütfen bana da söyler misiniz ben de deliklerden muzdarip oldum:KK43:(((

arkadaşlar ankarada iğneli epilasyon yaptırıp güzel sonuç alan bırı var mı aranızda 16 seanstır yuzum için lazere gidiyorum 2 seneyı geçti bıkdım yardımcı olursanız sevınırım
canım merhaba iğneli değil ama buza gittim ve çoğu gitti hiç ağrıda olmadı çok memnunum triodermguzellikstudyosu tertemiz küçük bir mekan

arkadaşlar yakın zamanda güngör hanıma giden var mı? Güngör hanıma yüz için gidenler bilir nokta nokta kahve lekeler oluyor hassas ciltte, iğnenin girdiği yerlerde iğne izleri. bunu kabullenip gidiyordum ama son 3 seanstır iğne izleri dışında kocaman yanık lekesi olduğunu fark ettim iğneli epilasyon izleriyle cok cok alakasız bir iz. Sanki o bölgeye lazer yapılmış yanmış gibi, arkadaşım dedi ki burası güneş lekesi mi kocaman? şok oldum. Kendisi gitti güngör hanıma kendisi de aynı sorunu yaşadı şuan gittiği bölge kocaman alan kahve yanık lekesi. Yakın zamanda giden var mı? Bu izleri nasıl yapmıs olabilir😒😒

ankarada farklı iğneli epilasyonculara giderek yüzümü bitirmiştim; farklı bölgeler için burda yzılanlara göre emel baloğluna gittim; eli çok yavaş; sanırım kulaklıkla sürekli bir şeyler dinliyor dikkati direk müşteride değil. ayrıca elit bir salon yazılmış. bayağı mahalle kuaförü. sincanda oturmuyorsanız taa oraya gitmek çok da mantıklı değil.

Merhaba ankarada gidip en memnun kaldıgım yer ebru hanımın yeriydi,ilgilenme olsun elinin hızlılıgı ve temizligiyle cok memnun kaldım yüzümde cene altında ve genital icin gitmistim ve hic birsey kalmadı arkadasım tavsiye etmisti cok memnun kaldım isini en güzel yapan ankarada gidebilceginiz en iyi igneli epilasyon yeri Ebrum güzellik diyebilirim arkadaslar

Ankara'da iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalan , hem de bu forumu okuyan kimse yok mu ?
Merhaba ankarada gidip en memnun kaldıgım yer ebru hanımın yeriydi,ilgilenme olsun elinin hızlılıgı ve temizligiyle cok memnun kaldım yüzümde cene altında ve genital icin gitmistim ve hic birsey kalmadı hic bir izde olusmadı en büyük korkum o idi arkadasım tavsiye etmisti cok memnun kaldım isini en güzel yapan ankarada gidebilceginiz en iyi igneli epilasyon yeri Ebrum güzellik diyebilirim arkadaslar

Merhaba ankarada gidip en memnun kaldıgım yer ebru hanımın yeriydi,ilgilenme olsun elinin hızlılıgı ve temizligiyle cok memnun kaldım yüzümde cene altında ve genital icin gitmistim ve hic birsey kalmadı arkadasım tavsiye etmisti cok memnun kaldım isini en güzel yapan ankarada gidebilceginiz en iyi igneli epilasyon yeri Ebrum güzellik diyebilirim arkadaslar

X