Ankara'da Dr Nebil Bozdoğan'a hymenoplasti yaptıran var mı???

benim de öyle canım ama soracak kimse yok..ama sen merak etme ben senin için rahat edene kadar sıkılmadan anlatırım

akdenz kendimi çok çaresz hissdiorum nekadr kaldı yaptırmana allahm kesn çözüm olsun bu lütfen ya:KK43:bizden başkada kmse yazmıor

Kızlar ben ameliyatı olmadım.Bende çok korkuyorum.Nebil bey den vazgeçtim.Konyada birini buldum gbi.bakalım bi görüşmeye gidecem yakında.paramı da biriktirince gidip kurtulacam bu dertten.Allah yardımcımız olsun.Bu operasyonu geçirenler yazsa da bizde fikir sahibi olsak.Pufff:KK43:(

miss ankaradaki ebru hanımda çok iyi gibi geldi.mail atmştım hemen cvp verdi.rahimmde polip var.onu sordum önce onu alalım sonra yaparız tamiri dedi.ama ben ailemden habersiz aldıramam onu duyarlar.

bilmiorum nolcak. :KK43:

tek şikayetm akıntı akıntı varken de olurmu blmiorum:KK43:

miss ankaradaki ebru hanımda çok iyi gibi geldi.mail atmştım hemen cvp verdi.rahimmde polip var.onu sordum önce onu alalım sonra yaparız tamiri dedi.ama ben ailemden habersiz aldıramam onu duyarlar.

bilmiorum nolcak. :KK43:

tek şikayetm akıntı akıntı varken de olurmu blmiorum:KK43:

anladığım kadarı ile rahmindeki polip hakkında ailen bilgi sahibi.acaba diyorum ebru hanımla anlaşsan polip ameliyatı yaptırıyorum deseniz ama her ikisinide yaptırsanız böylelikle ailen anlamasa olabilir mi.belki saçma bi fikir aama diyeyim dedim yinede

Kızlar ben ameliyatı olmadım.Bende çok korkuyorum.Nebil bey den vazgeçtim.Konyada birini buldum gbi.bakalım bi görüşmeye gidecem yakında.paramı da biriktirince gidip kurtulacam bu dertten.Allah yardımcımız olsun.Bu operasyonu geçirenler yazsa da bizde fikir sahibi olsak.Pufff:KK43:(

misscvgll konya da kimii buldun alllah askına bna da söyle ben hiç bi isim duymadım konyada bunu yapamblen doktrrr
off ltfenn bi cevp ver:KK43:

X