Ankara'da Dr Nebil Bozdoğan'a hymenoplasti yaptıran var mı???

misscvgl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
16
0
Merhaba arkadaşlar.Ankarada Nebil Bozdoğan 'a hymenoplasti yaptıran varmı? Sizce güvenebilirmiyim? Bilgilendirirseniz sevinirim:18:.

benim o hocas hakkında bilgim yok..ne zaman yaptıracaksın randevu aldın mı? ben de önümüzdeki ay başka bir doktora yaptırmayı düşünüorum

Ben ramazan sonrasına düşünüyorum.Randevu almadım daha.Ama 2 gün öncesine kadar haber verirsen seni ücretsiz olarak 2 gece bir otelde misafir ediyorlarmış.Sen kimi düşünüyorsun???

Ebru hoca iyi diyorlar ama o da ilk ilişkiden az bir süre önce gel kontrole diyip birkaç dikiş daha atacam emin olmak için diyormuş.Bu durumda geçici mi kalıcı mı oluyo anlaşılmıyor ki.kalıcı olacaksak madem neden bir daha dikiş atmak istiyor.Birde geçicilerin ücreti çok daha düşük.Madem emin olunamayacak neden önceden kalıcı sonrada geçici olalım ki?

benim de kafama takılan şey bu zaten ama ebru hocaya sordum işlemden sonra bir kez kontrole gelmelisin. düğünden önce de gerek duyarsam gel diyorum yoksa bir kez kontrol ettikten sonra hiçbir problem çıkmaz dedi. zaten düğünden birkaç gün önce gitmek gibi bir dururum olamaz benim.

Kontrole gitmek de zor olacak benim.Şimdilik düğün gibi bişi yok benimde.Ama her an birşeyler olabilir.korkuyorum ya pufff:KK43:( kime güveneceğimi şaşırdım.Zannedersem bende ebru hanıma gidecem.Ağustos ayında da düşüneyim bakayım bi belki konyada bulurum.ankaraya gitmeme gerek kalmaz.:18:

iyice araştır derim ben. bu işlem için doktorun tecrübe çok önemli. ankarada operasyon sayısıyla konyadaki bir olmaz. güvenebilmen de önemli. umraım bulursun ama bence ankara en mantıklısı

Kesinlikle haklısın.Lakin imkanları düşününce de çok zor oluyor.Konyada operasyonu yapanlar var lakin doktor değil doğum evindeki ebeler.üstelik geçici.Profesyonel olmayınca ne diye kendimi emanet edeyim.benim için en kötüsü şehir dışı.ona da mecburum gibi duruyor şimdilik.:KK43:((

evet şartları maddi açıdan zorluyor ama başka çaremiz yok. umarım bir an önce birikim yapabilirsin. ben yaptırınca da sana anlatırım nasıl olduğunu için rahat olsun

akdenzcim bende ebru hocayı düşünorum aradım 3 yılda 5 yılda gider dedi sekreteri kendisiyle konuşmadım.

maddi yönünü de ayarladım kızlar sadece yaptırmak kaldı ama ailemle yaşadığım için şehr dışına gtmem zor olacak.bulunduğum şehrdede yapan doktoralr var aslnda bide onlarla görüşecem bakalm nolcak

benim yaptırma zamanı yaklaştıkça strese giriyorum. şehir dısından gitmek bir bahane bulmak gerçekten zor ama mecburuz

kalcak yern varmı canm yalnzmısın.ben o yönden şanslıyım biraz eskşhr ankra bir buçuk saat

annenlere ne diceksn bende bişeyler bulmaya çalşcam:KK43:

yer ayırttım canım.kalacak yer sorun değil. ankaraya normalde de gidip gelirim o yüzden problem olmadı gidicem diyince ama yine de insan stres oluyor.

Ebru Hanım Tunus caddesindeymiş.

Aşti, ankaranın merkezinde sayılır, tunus caddeside çok uzak değil.

İki otobüsle bu iş hallolur. aktarmalı. Yada paran varsa taksi ile en çok 20-25 lira arsı bişey tutar.

saolun kızlar para yönünden sıkıntım yok . sadece zorluk çekmeym orda die sordum.

ebru hanıma ısındım .aslnda benm şehrmdede yapanlar var ama napsam bilmiorum:KK43:

X