Dövme Ankara'da Dövme

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
ben de adres istiyorum.buraya yazıver ya.insanlar o kadar öneri de bulunuyor dr. adı,hastane adı falan.bişey olmaz.

canım fiyatı falan çok uygun
enazından arayıp görüşebilirsiniz
geri çevirmez ev ortamı gibi çok sıcak biri
adı Serpil
Sahra Güzellik Merkezi. ayrancı merkez camiinin arkasında hemen.sen ara o tarif eder.
Ayrancı da
telefon: 442 09 16
annesinin adını bileğine çizdiren,ensesine kedi yaptıran kız dersen beni hatırlar:KK70:

bu bilgiyi istek üzerine yazıyorum kızlar
öpüldünüz.

yerimsenibenarkadaşlar merhaba ben ankarada oturuorum dövme yaptırcam tavsiye edebileceğiniz bir adres varsa bana mesaj atarmısınız bayadır araştırıorum bir kaç yer duydum ama emin olmak için bir de size sormak istedim:)) yerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Merhabalarrrr, ben de bir dövme delisiyim, 4 tane tattoom var:))) Ankara'dayım ben de, o yüzden buraya yazıyorum...Benim dövmecim süper biri,,hatta başka bir başlığa daha yazdım, belimde çatlaklar vardı, onlara özel çizim yaptı ve belimde çatlak fln kalmadı, onun yerine çok şeker çiçek motifleri var artık:))) Kendisi ressam aynı zamanda, fiyatları da el yakmıyor...Kullandığı boyalar fln Miami İnk tekilerin kullandıklarından, hepsini kontrol ettim wala:)) Dedim ya, acayip seviyorum Tattoo işini:)) İsteyene özelden yazarım adresini fln..

yaaa tatlım senden bişey rica etsem bende de çatlaklar var ve dövmeyle kapatmam lazım bana bu yerin adresini söyleyebilirmisin:KK66:)):eek: adanadan uçup gelicemsempatiksalakcinni

kızlar Ankara'da dövme yaptıracaksanız bu işin en iyisi cemal'dir. Tunalı'da art tattoo'nun sahibi kendisi. Çoğu arkadaşımın saçma sapan yerlerde yaptırdığı dövmeleri düzeltti, benim dövmelerimin hepsini de o yaptı. 3 kuruş daha ucuz olacak diye bu kadar önemli bir şeyi güzellik merkezlerine, amatör kişilere yaptırmayın... webde art tattoo ankara yazınca cıkıyor iletişim bilgileri...

İşinin ehli hem hijyenik hemde kaliteli bir dövme için Ankaradaki arkadaşlara Ankaratattooyu öneriyorum bayanlar,3 dövmemi de orada yaptırdım çok memnunum ilkini yaptıralı 2 sene oldu en ufak bir aşınma silinme hiçbirşey yok,aldıkları paranın hakkını veriyorlar gerçekten.

Bende ankarada yaptırdım Karumda...Biraz pahalıya yaptırdım ama gölgelendirmesini felan cok güzel yaptı...Dövme hayatta yapamam dediğim birşeydi hem ömür boyu kalıcı olmasından dolayı hemde acır diye düşünüyordum...Korkarak gittim birazlaelaelaelaelae birde Erkek Arkadasımın adı yusuf Yusufcuk yaptırdım ona süprizdi:) O yüzden cesaret ettim...Öyle dayanılmıcak bir acısı yok onu söyleyim biraz acıyor ama değiyor:KK66:

kızlar bende dovme yaptrdım ıkı sene once hem fıyat mukemmel hmde sonuc bı an bıle pışman olmadım cemal tabıkı cok ıyı ama butun arkadaslarımı benım gttıgım yere goturdum we en az onbeş dowme yaptrdık hepsı harıka oldu hemde fıyat guuzel.cemalı tartısmıoruz ankarada ama en az cemal kadar ıyı

arkadaşlar önce bir hevesle yaptırıyoruz sonra pişman oluyoruz..

Bende bir kelebek deseni yaptırmıştım sildirmek ise en zoruydu silecek mekan bulamazsınız ben allahtan tesadüfen gittiğim epilasyoncuda silme işlemi varmış sildirdim ama hem maaliyetliydi hemde çok olmasada acı veriyordu. Lütfen iyi düşünün

kızlar Ankara'da dövme yaptıracaksanız bu işin en iyisi cemal'dir. Tunalı'da art tattoo'nun sahibi kendisi. Çoğu arkadaşımın saçma sapan yerlerde yaptırdığı dövmeleri düzeltti, benim dövmelerimin hepsini de o yaptı. 3 kuruş daha ucuz olacak diye bu kadar önemli bir şeyi güzellik merkezlerine, amatör kişilere yaptırmayın... webde art tattoo ankara yazınca cıkıyor iletişim bilgileri...

Fiyatları konusunda bilgi verir misiniz?

İşinin ehli hem hijyenik hemde kaliteli bir dövme için Ankaradaki arkadaşlara Ankaratattooyu öneriyorum bayanlar,3 dövmemi de orada yaptırdım çok memnunum ilkini yaptıralı 2 sene oldu en ufak bir aşınma silinme hiçbirşey yok,aldıkları paranın hakkını veriyorlar gerçekten.

Ankaratattoo gerçekten çok iyiymiş
Ama konuştum ve bana biraz fazla geldi fiyatları :/
Gerçi böyle bir şey için paradan kaçmamak lazım

Son düzenleme:
Arkadaşlar Ankaranın en iyi dövmecisi bence bol ödüllü tattoosbyadam tunalı seğmenler çarşısında internet sitesinden yaptığı çalışmalarıda görebilirsiniz. MUHTEŞEMLER:KK56::

Arkadaşlar Ankaranın en iyi dövmecisi bence bol ödüllü tattoosbyadam tunalı seğmenler çarşısında internet sitesinden yaptığı çalışmalarıda görebilirsiniz. MUHTEŞEMLER:KK56::

kardeşim dövme yaptırdı sonuç umduğumuzdan daha harika oldu, sildirmek zor bir işlem olduğundan yaptırmadan önce çok iyi araştırmak ve profesyonel bir sanatçıya yaptırmak gerektiğini düşünüyorum. Sanatçının adı Adem Şanlı linklerden ulaşabilirsiniz..

https://www.facebook.com/groups/stormtattoo/?notif_t=group_r2j

Tattoos | Tattoos By Adam

Merhabalarrrr, ben de bir dövme delisiyim, 4 tane tattoom var:))) Ankara'dayım ben de, o yüzden buraya yazıyorum...Benim dövmecim süper biri,,hatta başka bir başlığa daha yazdım, belimde çatlaklar vardı, onlara özel çizim yaptı ve belimde çatlak fln kalmadı, onun yerine çok şeker çiçek motifleri var artık:))) Kendisi ressam aynı zamanda, fiyatları da el yakmıyor...Kullandığı boyalar fln Miami ınk tekilerin kullandıklarından, hepsini kontrol ettim wala:)) Dedim ya, acayip seviyorum Tattoo işini:)) ısteyene özelden yazarım adresini fln..

Ben, Cemal ve Yiğit'i tanıyorum sizinki kimdir acaba bana adresini yollar mısınız?

arkadaslar dövme yaptıracağım ama yer konusunda çok kararsızım:KK43: tavsiyesi olan var mı? hijyenik olması önemli benim için

ankarada bana göre en iyi yer cemalin yeri cemal dışında kimseye dövme yaptırmam tüm dövmelerimi o yaptı inanılmaz sıcak bir ortam ve bu işi bilenler yapıyor hep

X