Dövme Ankara'da Dövme

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

kazulet

L'Etre et le Néant
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
1.428
320
merhaba şekerlerim
ya ben burdaki cadılarımızdan gaza gelip dövme yaptıranlardanım.
herseyden önce bir guzellik merkezi malzemelere baka baka yaptırdım bu işi.
temiz,titiz ve guzel bir şekilde.
çatır çatır derime işlnenmedi.aksine durduk,konustuk karar verdik,para değil menuniyete bakıldı anlayacagınız. bunu birçok yerde görmediğim için cesaretim yoktu. ta kiii burayı keşfenede dek. gittiğim yer ayrancıda. dilerseniz geçici, dilerseniz kalıcı makyaj boyası ile (yani 2-3 yıllık), dilersenizde tamamiyle kalıcı yapıyor.
bu ne demek
benım gibi kendinden emin olmayanlara süper bir fırsat demekkaydirigubbakcemile3
bugun gittim
ilk sırtıma istiyorum fakat resim sırtıma çizilice hoşuma gitmedi,vazgeçtim.
bileğimin kenarından başlamak suretiyle iri yazı ile annemin adını yazdırdım.
tamamiyle teknolojik bir alet var,çıtı çıtı çıtı diye çalışan. bitkisel boya ile kalem niteliğindeki iğneye boya çekiliyor.sonra seklin üstünden gidiliyor. önce krem tabi.üstünden 4-5 defa gecerek yaklaşık 10 dk. da bitti yazı,ben bile inanamadım.
kolum harika oldu.
çok begendim.sırtuımı daha özel seylere sklıcam. karalastırdık ayrıca,eger ben kararımdan caymazsamda kesin kalsın dilersem,kalıcı yapacagız. ama şimdilik iyiyim. çok acıdı ama yakafamçokkarıştımafoldumben
değer mi derseniz de eveeeeeeeeeet derim ama:dance:

canlarım kafanız karısıksa sizde bu yönteme basvurun.
ayurıca ablanın sıcaklığı ve samimiyeti hrikaydı.çocuk gibi ilgilendi benimle. 15 gun içinde gel sabiteyelim akanları dedi.
eger bir bayan arıyorsanız
özel olsun diyorsanız
fiyatıda uygun olsun diklersenız
bence burayı kaçırmayın derim.
burdan aldığım tavsiye üzerine gittim
iyikide gitmişim diyor hepnizie tavsiye ediyorum.
kızılayın kıyı köşesindeki adamları bırakın sağlığınıza dikkat edin.

öpüldünüzzza.s.

yanıyor ama değiyor
hem uyusturucu krem sürüyor
en son acıyor başlarda çok olmuyor

canım keşke koysan kolunun fotoğrafını merak ettim ilk yapıldıktan sonra nasıl duruyor diye.

teşekkür ediyorum
ya semt il bazı yerlerde de ilçe aadı yazdığım için
kolumdaki dövmeyi çekip koymuyorum çünküm
annenmin adı yazıyor:KK70:
ama ilk yapıldığında bir yerinize iğne battığınızda nasıl hissedersenız öyle hissediyorsunuz
sonraki bir kaç gun kabuk bağlama durumu var
sonrada şimdiki süper hali
tenkyulardan bir demet meltemcim:)

Merhabalarrrr, ben de bir dövme delisiyim, 4 tane tattoom var:))) Ankara'dayım ben de, o yüzden buraya yazıyorum...Benim dövmecim süper biri,,hatta başka bir başlığa daha yazdım, belimde çatlaklar vardı, onlara özel çizim yaptı ve belimde çatlak fln kalmadı, onun yerine çok şeker çiçek motifleri var artık:))) Kendisi ressam aynı zamanda, fiyatları da el yakmıyor...Kullandığı boyalar fln Miami ınk tekilerin kullandıklarından, hepsini kontrol ettim wala:)) Dedim ya, acayip seviyorum Tattoo işini:)) ısteyene özelden yazarım adresini fln..

kızlar ben de ankaradayım...ya kaca yapıolar
Cnm yaptıracağın tasarıma bağlı, ama genel olarak 100 tl den açıyolar, sonra yaptıracağın büyüklüğe göre hesaplanıyor. Benim yaptırdığım yerde rakamlar nispeten daha iyi, ve kalite müthiş.. Tavsiye ederim. İstersen özelden adres tel fln verebilirim o sanatçının.

hayır
öyle ucuk fiyatları yok
ben dana kadar seyi
40 a yazdırdım
ve çok menunum

ozaman benden de bi fikir dovme yaptırmak isteyenlere bence ömür boyu kalanlardan değilde 8 10 sene arası dayananlardan yaptırın cunku insan oğlu bi süre sonra sıkılıo dovmesinden ve onu sildirmek ıztırap bişey.

ozaman benden de bi fikir dovme yaptırmak isteyenlere bence ömür boyu kalanlardan değilde 8 10 sene arası dayananlardan yaptırın cunku insan oğlu bi süre sonra sıkılıo dovmesinden ve onu sildirmek ıztırap bişey.

bu kadında öyle yapıyor zaten
ama dilersen kalıcı da yaptırabilirsin
isteğine kalmış birşey

Merhabalarrrr, ben de bir dövme delisiyim, 4 tane tattoom var:))) Ankara'dayım ben de, o yüzden buraya yazıyorum...Benim dövmecim süper biri,,hatta başka bir başlığa daha yazdım, belimde çatlaklar vardı, onlara özel çizim yaptı ve belimde çatlak fln kalmadı, onun yerine çok şeker çiçek motifleri var artık:))) Kendisi ressam aynı zamanda, fiyatları da el yakmıyor...Kullandığı boyalar fln Miami İnk tekilerin kullandıklarından, hepsini kontrol ettim wala:)) Dedim ya, acayip seviyorum Tattoo işini:)) İsteyene özelden yazarım adresini fln..
ya bende yapdırmayı düşünüyorum nerde acaba sanırsam biride ayrancıda var diodu ben merak ettim bide kazulet abla yapdırmış orasının internet adresini yada telefonunu alabilirmiyim ???

ben de iletişim bilgileri istiyorum, ankarada dövme yaptırmış ve memnun olan arkadaşlar lütfen özelden mesaj atın.

kazulet abla oncelıkle kendımı tanıtıyım adım ezgi bende dovme yaptırmak ıstıorum daha dogrusu kollarımdakı facaların gıtmesı ıcın ve dovmeyı sevdıgım ıcın yaptırmak ıstıorum hm ucuz olsun hemde ıyı yapsın bıde bayan olsun lutfen adresını bana yazarmısın bıde fıyatını lutfen bu dovmecı benım hayatımın soz konusu cvbnı beklıorum

X