Anket Ankara devlet hastanesi labioplasti TUĞRUL BAŞAR

Merhaba yıllarca kadınlar kulübünü takip ettim araştırmalar yaptım .Devlet hastanesinde labioplasti konusunda bir türlü net bilgiye ulaşamadım... Sonunda hastane hastane dolaşıp emelime ulaştım sizler için burdayım.
Gölbaşı Şehit Ahmet ÖZSOY Devlet hastanesinde mükemmel mesleğini aşk ile yapan Tuğrul Başar ile yollarımız kesişti kendisi her soruya içtenlikle sıkılmadan sıkmadan net cevap veren nazik bir doktor iç dudaklarımdan rahatsız olduğumu dile getirdim muayene etti kendisi labioplasti yapılması uygun olduğunu söyledi bir kaç hafta sonra düşünüp tamamen karar verdim tahlillerimi yaptırdım veee 19temmuz a ameliyat günüm belirlendi ufak tefek aksiliklelere rağmen pes etmeden bekledim veee sonuç mükemmel dayanilmayacak derecede bir ağrı olmuyor 2 3 aydan önce net bir sekil oturmasa da suanki şekli bile beni çok mutlu ediyor dikiş tekniği kesisi çok güzel ellerinize emeğinize sağlık hocam kendi memnuniyet postumdur umarım sizler için yararlı olur hoscakalın
Merhaba durumuz görüntüsü nasıl acaba

Merhaba benim ki doğal bir görüntü oldu çok memnunum şekli tam oturdu

Geçmiş olsun son durumunuz nedir nasılsıniz
Benim şuan 12. Günü , ilk hafta çok ödemliydi ama yeni yeni toparlıyorum ağrım sızım yok ama ödemden dolayı şekil bozukluğu var dr bey onun içinde ayrı bir krem önerdi aldım yavaş yavaş iniyor şişliği , aslında şiş olmasına rağmen şuanki görüntü bile beni mutlu ediyor 😂

Benim şuan 12. Günü , ilk hafta çok ödemliydi ama yeni yeni toparlıyorum ağrım sızım yok ama ödemden dolayı şekil bozukluğu var dr bey onun içinde ayrı bir krem önerdi aldım yavaş yavaş iniyor şişliği , aslında şiş olmasına rağmen şuanki görüntü bile beni mutlu ediyor 😂
Bende ödem çok hafif olmuştu oda sadce ilk gün 3ay sonra ki görüntü hijyen daha çok memnun edecektir ❤ geçmiş olsun tekrardan

Bende de hafif ödem vardı benimde artık görüntüm düzelmeye başladı ayın 4 ünde olmuştum ameliyatı yarın tam 1 ay olacak ilk haftalardaki görüntü gibi kalacak sanmayın gün geçtikçe daha güzel görüntüler ortaya çıkıyor iyiki Tuğrul hoca varmış sayesinde kaç kişi aynı işlemden dolayı farklı farklı mutluluklar yaşıyoruz

Murat gözüküçük hakkında bilginiz varmi kizlar ankara eğitim araştırma hastanesinde çalışıyor...doktor çok iyi çok seviyorum doğumu kendisi ile yapmıştım.. lakin bazı amelyatlara ihtiyacım var doktorsitesinde biyografisi estetikle ilgili alanları da yazıyor sizce labio vajinoplasti yapiyormudur? Birde çok utanıyorum randevu aldım geri iptal ettim

Murat gözüküçük hakkında bilginiz varmi kizlar ankara eğitim araştırma hastanesinde çalışıyor...doktor çok iyi çok seviyorum doğumu kendisi ile yapmıştım.. lakin bazı amelyatlara ihtiyacım var doktorsitesinde biyografisi estetikle ilgili alanları da yazıyor sizce labio vajinoplasti yapiyormudur? Birde çok utanıyorum randevu aldım geri iptal ettim
Benim bilgim yok doktorla ilgili

Sizin dediğiniz dr cok uzak bana iki saatlik yol sürüyor.Yanılmıyorsam gerekli durumlarda egtim araştırma hastaneleride yapıyor

Sizin dediğiniz dr cok uzak bana iki saatlik yol sürüyor.Yanılmıyorsam gerekli durumlarda egtim araştırma hastaneleride yapıyor
Ben keciorenden gidip geldim sürekli doktorum çok anlayışlı kibar nazik ve en önemlisi estetiğe dikkat ediyor ben yaptırdığım bildiğim için tavsiye edebilirim tabi yine taktir sizlerin

Çok teşekkür ederim...peki bu süre de çalışma hayatına hemen döne biliyor muyuz
Ben kendimden örnek verecek olursam ertesi gün normale döndüm sadce temizliğe dikkat işte ağır kaldıramıyorsunuz gibi şeyler var ne is yaptığınızla da alakalı bence bu durum

labioplasti ameliyatı oldum 40 günümü doldurdum ama tüy temizliğini hangi yöntemle yapmalıyım yardımcı olurmusunuz ?

X