Anket Ankara devlet hastanesi labioplasti TUĞRUL BAŞAR

ozener

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2022
99
39
27
Merhaba yıllarca kadınlar kulübünü takip ettim araştırmalar yaptım .Devlet hastanesinde labioplasti konusunda bir türlü net bilgiye ulaşamadım... Sonunda hastane hastane dolaşıp emelime ulaştım sizler için burdayım.
Gölbaşı Şehit Ahmet ÖZSOY Devlet hastanesinde mükemmel mesleğini aşk ile yapan Tuğrul Başar ile yollarımız kesişti kendisi her soruya içtenlikle sıkılmadan sıkmadan net cevap veren nazik bir doktor iç dudaklarımdan rahatsız olduğumu dile getirdim muayene etti kendisi labioplasti yapılması uygun olduğunu söyledi bir kaç hafta sonra düşünüp tamamen karar verdim tahlillerimi yaptırdım veee 19temmuz a ameliyat günüm belirlendi ufak tefek aksiliklelere rağmen pes etmeden bekledim veee sonuç mükemmel dayanilmayacak derecede bir ağrı olmuyor 2 3 aydan önce net bir sekil oturmasa da suanki şekli bile beni çok mutlu ediyor dikiş tekniği kesisi çok güzel ellerinize emeğinize sağlık hocam kendi memnuniyet postumdur umarım sizler için yararlı olur hoscakalın

Merhabalar geçmiş olsun öncelikle.. ben de bu ameliyatı düşünüyorum doktor arayışı içindeyim.Ameliyati devlet hastanesinde mi oldunuz acaba..Bir de fiyat olarak araştırma yapıyorum sürekli fiyatlar artıyor.. ortalama fiyati da öğrenmek istiyorum .tesekkurler simdiden

Merhaba teşekkür ediyorum :) evet ameliyatı golbasi devlet hastanesinde oldum doktorum gerekli gördüğü için ücret odemedim ilaç ücretleri sadce bir görüşün dilerseniz

Merhaba ben hijyen açısından temiz olmadığını düşünüyordum ve en onemli rahatsızlığım dar bir şey giyince sıkışıyordu canım acıyordu sürtünmeden kaynaklı tahriş oluyordu sürekli ic çamaşırını düzeltme ihtiyacı yasıyordum

Tamam tesekkur ederim..nasil gidiyor ameliyat sonrası 1 hafta oldu galiba hemen hemen
Tam 2hafta oldu yani herkesin acı eşiği farklıdır ben ameliyat sonrası sondayı çıkartın tuvalete gitmek istiyorum dedim hemşireler çıkartmak istemedi çok şükür hiç olmamış gibi ağrım yok sızlama var arada oda çok yeni dikişlerim geriliyor kaşınıyor muhtemelen düşecek görüntüsü oturmaya başladı iyi ki diyorum:)

Tam 2hafta oldu yani herkesin acı eşiği farklıdır ben ameliyat sonrası sondayı çıkartın tuvalete gitmek istiyorum dedim hemşireler çıkartmak istemedi çok şükür hiç olmamış gibi ağrım yok sızlama var arada oda çok yeni dikişlerim geriliyor kaşınıyor muhtemelen düşecek görüntüsü oturmaya başladı iyi ki diyorum:)
Masallah..çok sevindim.en kısa zamanda tamamen iyilesirsiniz insallah..

Geçmiş olsun canım benim sıkıntım da seninkine benzer şekilde yanlız daraltma işlemi de istiyorum 2 doğum 🤰 yapınca ister istemez değişiklikler oluyor acaba gittiğiniz doktor daraltma işlemi de yapıyorum ki 🤔

Teşekkür ederim sizlere de şimdiden geçmiş olsun .ben sezaryen yaptım o yüzden hiç bunu konuşmadım ama doktorumun gerekliyse yaptığını biliyorum bir randevu alıp muayene olmanızı öneririm

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim bende bu durumda olanlar gibi kendimi tabiki iyi hissetmiyorum sizden enerji ve güç alarak bende randevu aldım az önce Keçiören’den gidecem Allah nasip ederse sizinde bu konuyu açmanızdan dolayı Allah razı olsun vesile oldunuz çok sağolun şimdiden umarım doktora muayene olup görüştükten sonrada daha mutlu olurum 😊😊

Yararlı olabildiysem ne mutlu:) ne zamana randevu aldınız perşembe günü bende kontrole gideceğim keciorenden gidiyorum umarımmmm her şey gönlünüzce olsun yıllarca araştırdım sonunda neticeye kavuştum mutluyum sizlerinde mutlu olmasını çok isterim 😊

En yakın ayın 31 ine varmış bende hiç düşünmeden aldım biraz bekleyecem ama olsun 😀 bende araştırmıştım daha önceleri ama hep özel çıkıyordu malum maddi durumumda bu durumu aksatıyordu umarım bundan sonrası daha iyi olur

Ben ameliyat için 3 4 sefer keciorenden golbasina gittim geldim sürekli sonuç çok mutlu ediyor olsun değiyor.bende araştırırken hep özele rastladım şansım yaver gitti doktorumla tanışma fırsatım oldu herkesede nasip olsun istiyorum gidince mutlaka banada yazın merak ediyorum

Tamam canım kesinlikle yazarım gittikten be kadar süre sonra oldun ameliyatı bide hastanede kaldın mı gün içi taburcu mu oldun

Ayın 31ini beklemeden herhangi birgün sabah erken gitsem randevusuz acaba muayene olabilirmiyim ki

Adetime denk geldi ben gidemedim derken ertelemek zorunda kaldık kan verince ertesi gun gitmek gerekiyor ben keciorenden gidemedim derken 1ayı geçti

X