Ankara da nerde yaşarım

Ankara da yaşamıyorum ama tek kalmak istemiyorsanız yada geçici bir süre ise kız öğrenci pansiyonlarinda kalabilirsiniz. Yada özel kız yurtlarında. Kiralar çok fazla o yüzden dedim

Haklısınız bende ilk önce böyle düşündüm Bana bu konu da yardımcı olacak arkadaşlar var mı ona göre ilçe tercihi yapmayı düşünüyorum

yok hiç bişey belli değil daha ilçe olarak nerede yaşayabilirim yani yurt misafirhane olarak imkanı olan biyer olursa
25bin tl ile şu an için tek başınıza Ankara’da iyi bir yerde kiraya çıkmanız çok mümkün değil. Merkezi olarak işinizin yeri belli olduktan sonra bi lokasyon tercihi yapmanız daha mantıklı. Mesela Eryaman güzeldir ve uyguna kira da bulunabilir ama işyeriniz mamakta olursa çok alakasız en az 1 saat gidiş yolu çekersiniz.

Arkadaşlar işim gereği Ankara da yaşamam gerekiyor aylık gelirim 25 bin kadar anlara da nerede yaşarım hangi semt ve ilçe ????????? ev tutmayıp öğretmenevi misafirhane mi yaşasam diye de düşündüm ilk başlar da
Eryaman 1-2 metronun civarında 1+1 evler var. Lofftin cafenin arka tarafında ki yüksek katlara bakabilirsiniz. Metro ile ulaşım size rahat olabilir.

Haklısınız bende ilk önce böyle düşündüm Bana bu konu da yardımcı olacak arkadaşlar var mı ona göre ilçe tercihi yapmayı düşünüyorum
Cebeci tarafında ve de emek asti bahcelintarafinda yurtlar var ama.yurtlarda.kalmak ne derece mantıklı bilemedim bir yurdun aylık ücreti olmuş 8bin 14 bin. Bu dediğim.yerlerde önce bir arayın sorun bazilarida yüksek öğrenim.yapmayan sivilleri almıyor yurduna. Ev tutacaksınız Keçiören de yasanabilirlik için en mantıklı yer hem.mamaktan altindagda daha düzgün hemde metro güzergahı ise uygun varı.. yoksa Çankaya Yenimahalle Eryaman uçtu fiyatlari

yok hiç bişey belli değil daha ilçe olarak nerede yaşayabilirim yani yurt misafirhane olarak imkanı olan biyer olursa
Misafir hane öğretmenevi demişsiniz ama kurumunuz MEB ise o iş de zor çünkü çok yüksek başkent öğretmen evi superluks otellerle yarışır halde misafir hane üç beş gün belki ama sonrası zor

Bizim bir tanıdık evini iki polise 10 bin TL ye eşyalı şekilde verdi ama Ağustos ayı kiracılar içinde uçuk bir ay tutan tutmuş oluyor evleri yks den yerlesenlerde gelecek hafta kayıtta giderler ev ararlar yani gönlünüzce olsun . Keçiörene bir bakın derim

Isyerin nerede o önemli ona göre yer söyleyebiliriz güzel elit bir yer istiyorsan Çankaya yasamkent umitkoy falan orta halli arıyorsan ona göre bakılır. Birde kamu için mi geldin özel sektör mu ?

Çankaya'nın semtleri nezih oluyor. Mahallesine göre 12-20 k arası değişiyor fiyatlar.(3+1 için) Şu an en hesaplı kiralar sincan ve çevresi diye biliyorum. İş yeriniz nerede netleşti mi?

Arkadaşlar işim gereği Ankara da yaşamam gerekiyor aylık gelirim 25 bin kadar anlara da nerede yaşarım hangi semt ve ilçe ????????? ev tutmayıp öğretmenevi misafirhane mi yaşasam diye de düşündüm ilk başlar da
İşiniz Çankaya'da ise o maaşla kiraya zorlanırsınız.İsiniz olduğu ilçede oturun derim.

Mamak'ın dış tarafı Demirlibahçe'yi öneririm. Hem merkezi, hem fiyatlar uygun. Cebeci tarafına da bakın.

X