Ayşe Saltık

Selmate

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
280
120
28
Kızlar merhaba, Ankara Ayşe Saltıkta tedavi gören var mı tecrübelerinizi yazar mısınız acaba? Ankarada tüp bebek ile ilgili doktor arayışındayım

Ayşe hocamla 2022 yılından beri tanışıyorum, tüp bebek sürecimdeki en büyük şansım, canım doktorum, ablam...onu anlatmaya kelimeler yetmez. Kendisi sayesinde ikiz bebeklerime hamile kaldım, meleklerimi erken doğum sonrası kaybettim, yine Ayşe hocam sayesinde ayağa kalktım, onun desteği ile yeniden denemeyi düşünmeye başladım. Kendisi bilgisi, ilgisi, insanlığı ile dört dörtlük bir hekim. Tavsiye etmiyorum-başkasını düşünmeyin diyorum.

Ayşe hocamla 2022 yılından beri tanışıyorum, tüp bebek sürecimdeki en büyük şansım, canım doktorum, ablam...onu anlatmaya kelimeler yetmez. Kendisi sayesinde ikiz bebeklerime hamile kaldım, meleklerimi erken doğum sonrası kaybettim, yine Ayşe hocam sayesinde ayağa kalktım, onun desteği ile yeniden denemeyi düşünmeye başladım. Kendisi bilgisi, ilgisi, insanlığı ile dört dörtlük bir hekim. Tavsiye etmiyorum-başkasını düşünmeyin diyorum.
Kaybınız için çok üzgünüm.. tekrardan ayağa kalkmanız ne güzel.. bundan sonraki yolunuz çok çok daha güzel ve hayırlı olur inşallah. Benimde 4 negatif denemem var. Son embiryom kaldı açıkcası çok korkuyorum iyi bir doktor arayışındayım. Ayşe hocamın adını duydum fikir almak için de konu açtım çok teşekkür ederim🙏🏻

X