ankara da hymenoplasty oldum

daha önce defalarca uyarı yapılmasına rağmen dikkate alınmıyor hala.lütfen insanları yargılamayalım.
ve böyle birşeyi başına gelmeyen anlayamaz.başınıza yada yakınınızın başına böyle bişey gelmemişki bu kadar rahat konuşuyorsunuz.bizim neler yaşadığımızı neler çektiğimizi bilemezsiniz.
yardımcı olmak adına bi fikriniz varsa paylaşın yoksa lütfen yargılamayın insanları...

kendinize nasıl böyle bir şey yaptırabilirsiniz?! ve neden?!
sizler paketli mallar değilsiniz.
hymen denilen o zar parçasıysa yalnızca bir kaç milimlik bir bağ dokudan ibaret ve şu yaşınızda hiçbir işlevi yok.
o, ilk gece kan görecek diye, kendinize bunu yapmanıza sebep olan bir erkeği nasıl sevebilirsiniz? nasıl nefret etmezsiniz ondan?
çok üzülüyorum ben bu duruma ya.
zar diktirmek ne demektir ya?!
yapmayın bunu arkadaşlar. allah aşkına.

sığ bir bakış açısıyla yorum yapmayalım lütfen. Bırakın herkes nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşasın öyle davransın. Verilen kararları sorgulamak hiçbirimizin vazifesi değil.

Lütfen herkes alakalı olduğu konulara yazılar yazsınki, burda birbirinin derdinden anlayabilen insanlar birbirlerine yardım edebilsin; moral bozmak amaç olmasın.

Tamam arkadaşlar üye konu ile alakalı cezasını almıştır. Lütfen konuyu içeriğinden uzaklaştırmayalım.

Güzel paylaşımlar dilerim:KK34:

hala ağrılarım ve arada kücük küçük kanamalarım var. doktor 1 ay kadar sürer dedi.poff hayırlısıyla bi iyileşse

kızlar bugün Ankara'da Op.Dr.Ebru Zülfikaroğlu hocam Hymenoplasty operasyonumu gerçekleştirdi.eve gelir gelmez sizlerle paylaşmak istedim.öncelikle Ebru Zülfikaroğlu'ndan bahsedeyim.çok sevecen çok içten insani duyguları çok ön planda bir bayan.bu olayı paylaştığım bir arkadaşım var onunla gidecektim ama Ebru Hanım telefonda beni okadar rahatlattı ki arkadaşa gerek duymadım. kendim gittim ve 15 dk da işlem bitti.operasyon ise şu şekilde. önce vajeni çook ince bir iğne iğne ile uyuşturuyor. makas seslerini vs duydum ama bişey hissetmedim.15 dk sonra ayaktaydım ve yola çıktım.günlük hayatıma devam edebileceğimi, hareketlerimde çok aşırıya kaçmamam gerektiğini, 2 gün banyo yapmamam gerektiğini, o bölgeyi kuru tutmam gerektiğini söyledi. düğünüm var 2,5 ay sonra.düğünden bikaç gün önce kontrole gel dedi emin olayım dedi. aklıma gelenler bunlar. sormak istedikleriniz varsa lütfen çekinmeyin.yardımcı olabilirsem sevinirim...Ebru Hanım işinin uzmanı gerçekten buna garanti veririm arkadaşlar...

geçmiş olsun cnm ne güzel kurtuldun..bende yaza dogru yaptırmayı düşünüyorum..ne kadara oldun cnm aslında bayan dr olması avantaj..sen sonucu hemen alıcaksın..maalesef olan az kişide forumda ilk başlarda yazıyor sonra kayboluyor sonucu öğrenemiyorum bi türlü:KK43:ama onlarada hak veriyorum insan bir an önce unutmak istiyor.senden ricam en azından olumlu olursa foruma bi cümle yazman.senden sonrakilere yol göstermiş olursun.inş herşey yolunda gider ve çok mutlu olursun:)

geçmiş olsun cnm ne güzel kurtuldun..bende yaza dogru yaptırmayı düşünüyorum..ne kadara oldun cnm aslında bayan dr olması avantaj..sen sonucu hemen alıcaksın..maalesef olan az kişide forumda ilk başlarda yazıyor sonra kayboluyor sonucu öğrenemiyorum bi türlü:KK43:ama onlarada hak veriyorum insan bir an önce unutmak istiyor.senden ricam en azından olumlu olursa foruma bi cümle yazman.senden sonrakilere yol göstermiş olursun.inş herşey yolunda gider ve çok mutlu olursun:)

çook teşekkür ederim canım umarım sen de çok güzel bi şekilde olursun operasyonu.hiç korkma ağrı sızı yok şuan bende zaten ağrı kesici ve antibiyotik yazdı Ebru Hanım.kaybolmam ben buralardayım canım gelişmeleri yazıcam hergün netteyim zaten sorulara cvp vericem.sonucu da yazıcam sizler için. 1500-2000 arası değişio canım işlem yapacağı daraltacağı alana göre. ben 1500 bulabildim dedim saolsun tmm dedi kırmadı beni.zaten öle paragöz birisi değil.işlemi yapmadan alırım dio bazı doktorlar.Ebru Hanım ise, işlem bitti keyndime geldim öyle girdik para olayına. güzel dileklerin için çok saol canım sende çok mutlu olursun inş.

özelden mesaj gönderen arkadaşım bu cevabım sana. mesaj atamıyorum özelden çünkü...adını vermem öncelikle için rahat olsun.sen bana özelden yaz ben sana burdan cevap vereyim. ben Ankara da yaşamıyorum şehir dışından gittim canım Ankara 'ya. dr lara güvenemiyorum korkuyorum demişsin. ben Ankara da bir bay dr u daha aradım. ama bu işlemi sadece ve sadece para için yapıyor gibi geld, bana..1100 tl demişti.1500 tl ye oldum ben arada 400 tl fark var neden ona yaptırdın dersen senin dediğin gibi güvenemedim. ses tonu söyledikleri hiç güven vermedi. hem psikolojim açısından hem de işlemin ii olması açısından 400 tl fazla vererek Ebru Zülfikaroğlu na yaptırdım operasyonu.yazdığın kadar açıklık varsa benim fikrim 1500 e yapar canım.psikolojin açısından bir an önce parayı denkleştir ve git ben kendimi çok iyi hissediyorum.ağrım sızım yok kanamam yok bide o kadar yol geldim düşün artık. çok geçmiş olsun bir an önce mutlu olman dileğiyle...

evet canım bahsettiğim bay dr dediğin kişi. bikaç ay beklicem işlemi yaptırmak için demişsin inşallah bir an önce sen de atlatırsın, psikolojin düzelir. benden sonucu bekle ozaman nasıl olsa daha yaptırmıcaksın sen. daha güvenilir olur bu şekilde.için rahat yaptırırsın. sevgiyle kal. güzel dileklerin için tekrar teşekkürler...

dream sonucu olumlu olumsuz paylaş lütfen kdr saolsun paylaşmış sonuç olumluymuş ama onun yaşadığı şehir çok uzak.ankarada olması hemde bayan dr olması çok iyi.ebru hanıma ona göre gidicem.yani senden o güzel haberi beklicem:KK58:

dream sonucu olumlu olumsuz paylaş lütfen kdr saolsun paylaşmış sonuç olumluymuş ama onun yaşadığı şehir çok uzak.ankarada olması hemde bayan dr olması çok iyi.ebru hanıma ona göre gidicem.yani senden o güzel haberi beklicem:KK58:

tabi ki paylaşıcam canım 2 ay sonra...bugün 6 gün oldu bi şikayetim yok şükür. Ebru Hanım düğünden 1 hafta yada 3-5 gün önce gel kontrole dedi emin olmak istiyorum dikişlerden dedi.ozaman da bilgilendiricem sizi. sonucu alınca da...şu an için sormak istediğiniz bişey varsa sorun. operasyonla ilgili vs...

dream kanama durumu nasıl oldu?en çok ondan korkuyorum.birde kontrole ne zaman gidiceksin?1 ay sonramı yoksa düğüne yakınmı?

dream kanama durumu nasıl oldu?en çok ondan korkuyorum.birde kontrole ne zaman gidiceksin?1 ay sonramı yoksa düğüne yakınmı?

canım operasyondan sonra hiç kan gelmedi diyebilirim. Dr hanım tuvaletten sonra tuvalet kağıdıyla nazikçe kurula sonra ıslak mendille sil su değdirme demişti. tuvalet kağıdıyla sildiğimde bir damla kan oluodu okadar.başka kanamam olmadı canım korkma. şuan regl oldum yani operasyondan 1 hafta sonra olmuş oldu. dr hanım zaten bi sorun olmayacağını temiz tuttuğum taktirde olumsuz etkisi olmadığını söyledi. düğünden 1 hafta önce giderim canım kontrole.zaten dikişler kolay atmaz bence. misine olur ya öyle bişeyle dikti baya kalın şeffaf bişeydi.ama yine de korkuyosan operasyonu başından sonuna anlatabilirim canım

canım operasyondan sonra hiç kan gelmedi diyebilirim. Dr hanım tuvaletten sonra tuvalet kağıdıyla nazikçe kurula sonra ıslak mendille sil su değdirme demişti. tuvalet kağıdıyla sildiğimde bir damla kan oluodu okadar.başka kanamam olmadı canım korkma. şuan regl oldum yani operasyondan 1 hafta sonra olmuş oldu. dr hanım zaten bi sorun olmayacağını temiz tuttuğum taktirde olumsuz etkisi olmadığını söyledi. düğünden 1 hafta önce giderim canım kontrole.zaten dikişler kolay atmaz bence. misine olur ya öyle bişeyle dikti baya kalın şeffaf bişeydi.ama yine de korkuyosan operasyonu başından sonuna anlatabilirim canım

inşallah sende kdr gibi olumlu sonuçlar alırsın ve burda bizlere güzel haberler verirsin.gelişmeleride bizimle paylaşırsan çok sevinirim.darısı bizim başımıza

inşallah sende kdr gibi olumlu sonuçlar alırsın ve burda bizlere güzel haberler verirsin.gelişmeleride bizimle paylaşırsan çok sevinirim.darısı bizim başımıza

saol cnm umarım olumlu sonuç alırım sonucu mutlaka yazıcam .şuan içimde bi kaşıntı bi sinek ısırığı hissi duyuyorum sanırım dikişler kaynıyor korkmayın sandığınız kadar zor değil

saol cnm umarım olumlu sonuç alırım sonucu mutlaka yazıcam .şuan içimde bi kaşıntı bi sinek ısırığı hissi duyuyorum sanırım dikişler kaynıyor korkmayın sandığınız kadar zor değil

dream dikişler kendiliğindenmi eriyor yoksa düşüyormu?

dream dikişler kendiliğindenmi eriyor yoksa düşüyormu?

canım ben de tam bu konuda sizi bilgilendirmek için girmiştim yazacaktım sen de dikişlerle ilgili soru sormuşsun. dikişlerde misine gibi şeffak bişey kullandı kendiliğinden eriyecekmiş emilecekmiş doku tarafından. ama dikip ucuna düğüm attı ya. şimdiye kadar hep tuvalet kağıdıyla kurulayıp ıslak mendille silmiştim ardından. yani hiç elle temas etmemiştim ama regl olunca mecburen yıkamak için elimi sürdüğümde elime sert bişey geldi. düğümün ucuymuş.doktor Ebru hanımı aradımdikişler eriyince o ucundaki düğüm de kendiliğinden düşecekmiş.yeterince açık anlatabilmişimdir umarım canım.bugün 2 hafta oldu çok şükür bi sıkıntı yaşamadım

X