ankara da hymenoplasty oldum

macakizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2010
43
7
uzun süre arastırdım bu işlemi yaptırım yaptırmamak konusunda cok kararsız kaldım.nihayetinde fleep yönteminde karar kıldım. umarım bir sorun cıkmaz:KK30:

umarım sorun çıkmaz cnm..herşey yolunda gider..bende düşünüyorum şu an araştırma aşamasındayım yazacaklarını çok merak ediyorum..

umarım sorun çıkmaz cnm..herşey yolunda gider..bende düşünüyorum şu an araştırma aşamasındayım yazacaklarını çok merak ediyorum..

doktorum şahap inmez... cumartesi günü yaptırdı. operasyondan sonra rahat yürüdüm. son 2 gündür biraz ağrım ve kanamam var doktorum normal olduğını söyledi baka sormak sitedikleriniz varsa lütfen sorun

doktorum şahap inmez... cumartesi günü yaptırdı. operasyondan sonra rahat yürüdüm. son 2 gündür biraz ağrım ve kanamam var doktorum normal olduğını söyledi baka sormak sitedikleriniz varsa lütfen sorun

Ankara'da yaşamıyosun anladığım kadarıyla, tekrar ne zaman kontrole gelmeni istedi doktor senden?
Birde telefonda 60 kg nun altındakilere 1250TL demişti Şahap İnmez'in sekreteri. Bu fiyata mı yaptırdın sen de.
Kanamalar vs normalmiş diğer doktorlarda böyle söylemişti, sızıntı gibi hafif kanamalar olabilir miş. Kısa sürede iyileşmeni dilerim

Ankara'da yaşamıyosun anladığım kadarıyla, tekrar ne zaman kontrole gelmeni istedi doktor senden?
Birde telefonda 60 kg nun altındakilere 1250TL demişti Şahap İnmez'in sekreteri. Bu fiyata mı yaptırdın sen de.
Kanamalar vs normalmiş diğer doktorlarda böyle söylemişti, sızıntı gibi hafif kanamalar olabilir miş. Kısa sürede iyileşmeni dilerim

Ankara'da yaşamıyorum. ben 2 ay sonra kontrole gideceğim. fiyat konusunda değişebileceğini söylediler

cnm doktorun garanti verdimi?bir sorun olmaz diye..parasındanda geçtim yeterki güvenilir olsun...birde hastenedemi oldun kliniktemi..ne kadar sürdü?aynı gün yolculuk etmemde sakınca varmıdır sence..

canom doktor sorun yasamazsın dedi. ama ben yinede %10 dür diye düşünmüyorum. elimden geleni yaptım bakalım neler olacak.3 gün kendimi kötü hissettim bugün ağrılarım azaldı

cnm sende şehir dışından gitmişsin anladıgım kadarıyla..hemen dönebildinmi yaşadıgın yere..tek korkum şehir dışından gitmek..sonucunu ne zaman alıcaksın..yakın zamanda evlilik varmı?

cnm sende şehir dışından gitmişsin anladıgım kadarıyla..hemen dönebildinmi yaşadıgın yere..tek korkum şehir dışından gitmek..sonucunu ne zaman alıcaksın..yakın zamanda evlilik varmı?

ankara'da mı olmayı planlıyosun, yaşadığın şehir neresi? tek korkum şehir dışından gitmek derken, yalnız kalmaktan ötürü mü, yoksa hemen dönmen gerekeceği yüzünden mi?

Yalnız kalıcağın için bi endişen varsa, yanında olmak için elimden geleni yapabilirim. Bakalım bende regli dönemimi bekliyorum, o başlayıp bittikten sonra, sanırım Ebru Zülfikaroglu'na gidicem.

ankara'da mı olmayı planlıyosun, yaşadığın şehir neresi? tek korkum şehir dışından gitmek derken, yalnız kalmaktan ötürü mü, yoksa hemen dönmen gerekeceği yüzünden mi?

Yalnız kalıcağın için bi endişen varsa, yanında olmak için elimden geleni yapabilirim. Bakalım bende regli dönemimi bekliyorum, o başlayıp bittikten sonra, sanırım Ebru Zülfikaroglu'na gidicem.

canım bende sehir dısından gititm ankaraya aynı gün dönebilrisin bende yalnız gittim .insan kendini yalnız hissediyor ama benim paylaşabileceğim kimsem yoktu:KK43:

canım bende sehir dısından gititm ankaraya aynı gün dönebilrisin bende yalnız gittim .insan kendini yalnız hissediyor ama benim paylaşabileceğim kimsem yoktu:KK43:

her hatanın bir geri dönüşü, telafisi olduğunu düşünüyorum. Bir süre sonra eminim silinicektir bu konuda aklımızdan, canımızı sıkan tüm diğer konular gibi. Bazen bazı konuları insanın kendi kendine çözmesi gerekiyor, burda sizlerle paylaşmak bile rahatlatıyo beni. İnsanın tek olmadığını bilmesi yine de çok güzel.

Sende hiç canını sıkma macakizi, ağrılarında geçince, umarım tamamen aklından silinir gider bu konuda. Kontrol için vs geldiğinde yine yalnız olmak istemezsen, elimden geleni yaparım burda.:KK17:

her hatanın bir geri dönüşü, telafisi olduğunu düşünüyorum. Bir süre sonra eminim silinicektir bu konuda aklımızdan, canımızı sıkan tüm diğer konular gibi. Bazen bazı konuları insanın kendi kendine çözmesi gerekiyor, burda sizlerle paylaşmak bile rahatlatıyo beni. İnsanın tek olmadığını bilmesi yine de çok güzel.

Sende hiç canını sıkma macakizi, ağrılarında geçince, umarım tamamen aklından silinir gider bu konuda. Kontrol için vs geldiğinde yine yalnız olmak istemezsen, elimden geleni yaparım burda.:KK17:

bugün daha iyiym 3 gün biraz sıkıntı oldu özellikle tuvalet ihtiyacı ve yürümede ama şükür rabbime bugün iyiyim. hepimiz için hayırlısı olsun tatlım. siz aklınıza takılan birsey olursa sorun

çok sağol canım benim. burdan bile olsa destek olmak cok güzel

canım ilk önce sakinleştirici iğne vurdu sonra vajinaya 7 tane iğne vurdu uyusturmak için. operasyon 1 saat kadar sürdü kalıcı yöntemle yaptırdım. 1 kutu antibiyotik ve 1 kutu ağrı kesici verdi. onun dısında her tuvalet ihtiyacından sonra batikonlu gazlı bezle temziliyorum

macakızı inş en kısa zamanda bunları unutursun...insanı operasyondan çok yaşadıgı psikolojik travma daha çok etkiliyor...yardımcı oldugun için çok saol...birçok kişi bu konuda cvp vermek istemiyor...kontroller ne sıklıkta olucak?bide evlilik gibi bi planın varmı?mesela benim şu an bi planım yok...yaptırsam kaç sene dayanır

cnm ya ne kadar iyisin..aslında ikiside var hem hemen dönmem gerekiyor..hemde orayı hiç bilmiyorum..yaşadığım yerdede güvenilir bir dr bulamadım..napıcagımı bilmiyorum...sen ebru hanımı tavsiye üzerinemi duydun..yaptıran varydı daha önce..

cnm ya ne kadar iyisin..aslında ikiside var hem hemen dönmem gerekiyor..hemde orayı hiç bilmiyorum..yaşadığım yerdede güvenilir bir dr bulamadım..napıcagımı bilmiyorum...sen ebru hanımı tavsiye üzerinemi duydun..yaptıran varydı daha önce..

tavsiye üzerine değil canım. Ben Ebru hocaya ve toplam 4 hocaya daha e-maille bişeyler sordum. Ebru hoca hemen dönüş yaptı ve ilgili davrandı, sonra bir kezde telefonda konustum, bende iyi izlenim bıraktı. Ayrıca ilişki terapisti olmasıda olumlu geldi bana.
yani cok acele edilcek bir durumun yoksa, istersen azıcık bekle, ben 2 hafta içerisinde inş bi aksilik olmazsa yaptırıcam, sonra paylaşırım görüşlerimi.

bu arada benimde bütün doktorlara sorduğum sorulardan biriydi, ne kadar dayanır yoksa tamamen kalıcı mı diye. Aldığım cevap aynen şöyle, şu kadar süre dayanır diye bir şey yok. Sadece ister 3 yıl sonra ister 10 yıl sonra bir birliktelik yaşayacak olun, muhakkak birliktelikten(evlilikten) 4-5 gün önce kontrole gitmek gerekiyormuş. Bu kontrol esnasında, dokuda herhangi bir problem olup olmadığı incelenip, tekrar müdaheleye-düzeltmeye gerek var mı diye bakılıyormuş.

Son düzenleme:
cnm ben operasyonu 2 3 ay sonrası yapmayı düşünüyorum..şu anda evlilik planım yok sadece kendi psikolojimi rahatlatmak için yaptırıcam...maddi olarak kendimi ayarlamam lazım...şimdiden araştırmaya başladımki güvenilir bir dr bulayım..yazacaklarını merakla bekliycem cnm..inş her şey yolunda gider..

kendinize nasıl böyle bir şey yaptırabilirsiniz?! ve neden?!
sizler paketli mallar değilsiniz.
hymen denilen o zar parçasıysa yalnızca bir kaç milimlik bir bağ dokudan ibaret ve şu yaşınızda hiçbir işlevi yok.
o, ilk gece kan görecek diye, kendinize bunu yapmanıza sebep olan bir erkeği nasıl sevebilirsiniz? nasıl nefret etmezsiniz ondan?
çok üzülüyorum ben bu duruma ya.
zar diktirmek ne demektir ya?!
yapmayın bunu arkadaşlar. allah aşkına.

X