Amh rezervi düşüklüğü 1e yakın ve yumurtalık kisti

Benim sürekli tekrarlayan kıstım vardı, ayrıca erken menapoz teşhisi almıştım, amh değerim 0.1 di , asla umut yok gibiydi, bulunduğum şehrin en iyi doktoru bile tüp bebek çok zor dedi ve ben doğal yollarla hamile kaldım, bunu ise hacamat ve hayıt macununa borçluyum , aklınızda bulunsun denemek isterseniz...
hangi hayıt macununu kullandınız kendiniz mi yaptınız?

hangi hayıt macununu kullandınız kendiniz mi yaptınız?
Ben güvenilir bir sayfadan aldım, set halinde satıyorlar, 3 tane biyoloji ve kimyager kardeşler üretim yapıyor, her soruya cevap veriyorlar, burdan paylaşmam doğru olmaz , isterseniz özelden söylerim, ben 6 ay kadar kullanıp hamile kaldım ama hacamat da yaptırdım

1,78i medikal parkta, 0,66’yı yerel bi özel hastanede aldım. Tekrar medikale gittim bu sonuçla, yaş, sigara tüketimi, çevre, stres bu değeri bu şekilde düşürebileceğini söyledi. İnanmadım test yaptırdım heyecanla sonucunu bekliyorum.
Ben başka doktora gittim sonucum 2.09 çıktı yüksekmiş çıktı sizce doğruluk payı nedir

Yani mantıklı olan düşük çıksa neyse de yüksek çıkması anormal olur belki de dediğiniz gibi dir yüksek çıkması zor olur diğeri yanlıstı büyük ihtimal ikisinide başka doktorda yaptırdım
Bir yıldır falan fakat eşimde soerm hareketliliği ile ufak sorun vardı aralık ayında normale döndü

Merhaba benimde yımurtamı az gördü doktor reglinin 2. Günü vajinal muayene yaptı 4 yumurta var dedi amh verdim 1.08 çıktı çok kötü de değil çok iyide değil dedi en azından 1 ın altında bir sonuç değil dedi bana da tüp bebek önerdi yumurta çatlaması için klomen verdi rahim filmi çekildim dün tüplerim de tıkalıymış 2 ay bekliycem hala gebelik oluşmaz ise tüp bebek deneyeceğim devlet hastanesinde yumurtalarım daha da azalabilir diye korkuyorum inşallah Allah kucagımızı boş bırakmaz
Ben tekrardan doktora göründüm amh tekrar ölçüm yaptılar iki katı çıktı bu sefer isterseniz tek doktorla yetinmeyin gitmediyseniz tekrar başka bir doktora görünün

Ben doktor kontrolüne gittim ultrasonda hic yumurtam olmadığını söyledi direkt tüp bebek dedi yaşım da var çünkü
Çok stresli işim var ona da bağlıyorum
Neyse amh 0.15 çıktı
Bir çok vitamin kullandım
0.23 çıktı bir sonrakine ve doğal yolla ilk aydan hamileyim
Bu süreçte resveretrol quenzim Q10 omega 3 c vitamini kullandım ve hacamat yaptırdım

Ben doktor kontrolüne gittim ultrasonda hic yumurtam olmadığını söyledi direkt tüp bebek dedi yaşım da var çünkü
Neyse amh 0.15 çıktı
Bu süreçte resveretrol quenzim Q10 omega 3 c vitamini kullandım ve hacamat yaptırdım
Ben iki doktora göründüm ikisindede farklı ama sonuçları çıktı ikinci yaptırdığım yaşa göre yapacağını söyledi 2.09 çıktı hangisine güveneceğimi şaşırdım ilki 1.06 ile tüp bebek için fikir almamı söyledi

Neyse amh 0.15 çıktı
Ben doktora yumurta sayım kalitesini falan sordum röntgen çekmeden göremeyiz dedi bana

Ben iki doktora göründüm ikisindede farklı ama sonuçları çıktı ikinci yaptırdığım yaşa göre yapacağını söyledi 2.09 çıktı hangisine güveneceğimi şaşırdım ilki 1.06 ile tüp bebek için fikir almamı söyledi
Bana doktorun dediği bu hormon testleri havadan sicakliktan beklemeden herşeyden etkileniyor
Yani doğru olmama ihtimali bile var
Bence her iki değeriniz kötü değil

Ben doktora yumurta sayım kalitesini falan sordum röntgen çekmeden göremeyiz dedi bana
Bana iki doktor da ultrason ile baktı sayımın düşük olduğunu söyledi ilki direkt tüp bebek diğeri elde 3 ay vitamin ve hacamat deneyelim ve kilo verelim dedi
Sonrasında yumurta olgunlastirici yaparız ddi ama gerek kalmadı

Bana iki doktor da ultrason ile baktı sayımın düşük olduğunu söyledi ilki direkt tüp bebek diğeri elde 3 ay vitamin ve hacamat deneyelim ve kilo verelim dedi
Sonrasında yumurta olgunlastirici yaparız ddi ama gerek kalmadı
Hacamat kaç kez yaptırdınız bide hastanede falan mı yaptırdınız

Hacamat kaç kez yaptırdınız bide hastanede falan mı yaptırdınız
Inşallah yaptırın çok faydası oluyor doktor yaptı bana 2 kere
Özellikle belden yapılan kupa
Hiç kan gelmedi zaten kadın hastalıklarında gelmezmis
Ikinci daha iyiydi zaten 2 gün sonra hamileliği öğrendim
Ama aynı zamanda bazıları kasıktan yapıyormuş o da faydaliymsi onu yapan kişi bilir

Bana doktorun dediği bu hormon testleri havadan sicakliktan beklemeden herşeyden etkileniyor
Yani doğru olmama ihtimali bile var
Bence her iki değeriniz kötü değil
Benim testlerim İstanbul’a yollandı. Mersin’deki hastanemin laboratuvarı yok çünkü. 10 günde sonuçlandı. Acaba beklediği için de düşük çıkmış olabilir mi? Amh 0,66, Fsh 12; yaş 31

Benim testlerim İstanbul’a yollandı. Mersin’deki hastanemin laboratuvarı yok çünkü. 10 günde sonuçlandı. Acaba beklediği için de düşük çıkmış olabilir mi? Amh 0,66, Fsh 12; yaş 31
İnanın bilmiyorum benimki de Ankara ya yollandı yaşa göre yapacağız dedi ben daha düşük beklerken yüksel cıkttı

Yani düşük mü çıkar yuksek mi onu bilemiyorum
Ama etkilenir dedi
Bana doktorumun dedigi amh tek başına bir veri vermiyor
Düzenli adet görmek FSH lh bu değerler de önemi

X