Amh düşüklüğü

Merhaba, benim de amh değerim 0.06. Başka gruplarda yaptığım bir iki yorumu alıntılıyorum sizin için, faydası olabilir. Kendinizi yıpratmayın, amh değerine çok takılmamak lazım, reglinizin 2. Günü dr kontrolünde görülen folikül sayısı önemli. Düzenli regl oluyor musunuz, bu önemli. Benim bu kadar düşük olmasına rağmen döngülerimde 3-4 folikül oluyor mesela. Amh düşük olanlar asla çocuk sahibi olamaz diye birşey yok ayrıca, sadece biraz daha çok uğraştırıyor bizi o kadar. Benim yaşım da 39 olduğundan doğal yollardan denemek zaman alacaktı, tüp bebek deniyoruz.

Hakkınızda hayırlısı olsun 🙏🏻
Amh 0.04 acil tüp bebek yapmam söylendi

Gec girdim için diger tarafada yazmıştım şimdi burada gördüm degerini evet düşmüş dahada ama bebek sahibi olma şansım kalmadı düşüncesini cıkar aklından benim amh 0.01 senden dahada düşük ve benim 1 yumurtayken takviyeyle suan 4 yumurta görülüyor
Benimde 0.04 tüp bebek yapmam gerektiği söylendi hangi takviyeyi kullndiniz

Amin inşaallah, RABBİM sizlerede sağlık sıhhat ve afiyet ile gebelik haberini almayı nasip etsin. Sizlerden dua istiyorum hamdolsunbir buçuk yıl aradan sonra ne yazık ki lenf tüberküloz hastalığım aynı yerden tekrar nuksetmis şuan sonuçları bekliyoruz bakalım nasıl bir yol izleyeceğiz
inşallh sonuclarınız temızdır Allahım yanınızda olsun yardımcınız olsun.Tez vakıtte şifa, hayırlı evlat versın

Amin inşaallah, RABBİM sizlerede sağlık sıhhat ve afiyet ile gebelik haberini almayı nasip etsin. Sizlerden dua istiyorum hamdolsunbir buçuk yıl aradan sonra ne yazık ki lenf tüberküloz hastalığım aynı yerden tekrar nuksetmis şuan sonuçları bekliyoruz bakalım nasıl bir yol izleyeceğiz
Allah seninle olsun bol bol dua edeceğim önce sağlığına sonra da bebeğin kavuşursun inşallah. Çektiği acılar çekeceklerinin tazminatı olur da bir daha çekmezsin inşallah ♥️

Gec girdim için diger tarafada yazmıştım şimdi burada gördüm degerini evet düşmüş dahada ama bebek sahibi olma şansım kalmadı düşüncesini cıkar aklından benim amh 0.01 senden dahada düşük ve benim 1 yumurtayken takviyeyle suan 4 yumurta görülüyor
Adete 10 gün kala muayeneye gittim doktor 4-5 adet yumurta gördü biri büyümüş 13 mm diğerleri normal boyuttaymış 0.28 amh dyince ben daha düşük olcağını düşünmüştüm beklediğimden iyi dedi. Kendiliğinden hamile kalma şansın var ama şansa bırakmayıp tüp bebek denemeye başlayalım istersen dedi . Sizce durum nasıl

Adete 10 gün kala muayeneye gittim doktor 4-5 adet yumurta gördü biri büyümüş 13 mm diğerleri normal boyuttaymış 0.28 amh dyince ben daha düşük olcağını düşünmüştüm beklediğimden iyi dedi. Kendiliğinden hamile kalma şansın var ama şansa bırakmayıp tüp bebek denemeye başlayalım istersen dedi . Sizce durum nasıl
Durum cok iyi 4 5 tane yumurta görülmesi bile cok iyi bir durum tüp bebege baslarsan yumurta takibini yapıcaktır doktorun ona göre bu yumurtalar iyiyse İnş toplanıp embriyo elde edilecek durumun varsa başlamanı tavsiye ederim beklemenin faydası yok zaman cok degerli.

Durum cok iyi 4 5 tane yumurta görülmesi bile cok iyi bir durum tüp bebege baslarsan yumurta takibini yapıcaktır doktorun ona göre bu yumurtalar iyiyse İnş toplanıp embriyo elde edilecek durumun varsa başlamanı tavsiye ederim beklemenin faydası yok zaman cok degerli.
Doğru diyorsun zaman ilerliyor zaten 7-8 ay akışına bıraktım denedik olmadı nasip inşallah tüp bebekle olur 🙏🏻🙏🏻

İnşallah olucak canım hep olumlu diycez olumlu olsun hayırlısıyla tüp bebekle mucize bulucak bizleri.
Amin inşallah 🙏🏻 bu arada doktorum bana Biesteron ve agrifertil f ilacı önerdi Biesteron u içiyorum diğerini de alsam faydasını görür müyüm bilginiz var mı acaba bu konuda

Amin inşallah 🙏🏻 bu arada doktorum bana Biesteron ve agrifertil f ilacı önerdi Biesteron u içiyorum diğerini de alsam faydasını görür müyüm bilginiz var mı acaba bu konuda
Muhakkak faydasını görürsünüz digerinide alın kullanın oda takviye ben kullanmadım ama onunda faydası var. Ben hem kendi takviyelermi hemde doktorumun verdiklerini hepsini bir kullandım benim gibi yapın diyemem ama kullanın.

Muhakkak faydasını görürsünüz digerinide alın kullanın oda takviye ben kullanmadım ama onunda faydası var. Ben hem kendi takviyelermi hemde doktorumun verdiklerini hepsini bir kullandım benim gibi yapın diyemem ama kullanın.
Teşekkürler yarın alıp onu da kullanmaya başlıcam. Birde doktor bir folikül gördüm dedi o ne demek oluyor biliyor musunuz

Rica ederim nedemek folikül demek yumurta yeri demek yani bir sıkıntı olmazsa yeni 1 yumurta daha olusucak anlamına geliyor.
Anladım teşekkür ederim . Peki regl zamanında da başka folikül görünme durumu oluyor mu doktor ultrasonla baktığında henüz reglime 8-9 gün vardı cnkü

Anladım teşekkür ederim . Peki regl zamanında da başka folikül görünme durumu oluyor mu doktor ultrasonla baktığında henüz reglime 8-9 gün vardı cnkü
Olabiliyor şöyle söyliyim ben en son regl oldugumda 3 gün gittim doktorum muane ettiginde 3 tane yumurtam büyümüştü bile yani regl olmadan folikül ler olmuş ve reglken büyümüş yumurta olmus lardı.

Nasıl faydaları oldu
Benim amh 001di kanser tadavim ve kemoterapi almamla direk yumurtalıklarımı etkilemişti ve 1 yumurta bile zor cıkıyordu cıksada bos veya kalitesiz cıkıyordu hatta umut kesilmişti benden ben kullanmaya başladıktan sonra yumurta sayısını 2 sonra 3 sonrada 4 cıkardı ve en önemlisi kaliteli ve dolu cıkmasını sagladı embiriyo elde edilmesini sagladı ben 3 kere dediklerimi aldım kullandım.

Canım ben de agrifertil ve biosteron alacağım. Amh 0.4 bu ay tüp bebekte bir yumurtam gelişti. Moralim çok bozuldu. Sen aldın mı takviyeleri?

X