Altın kizlar zayıflıyor

İyi akşamlar hanımlar
Bugünki menümden devam ediyorum
38 beden bir kot aldım denedim fermuar kapanmıyor 🥶 hedefim o pantolona rahatça girmek

Şu an 40 ım

6-7 kg versem bence rahatça olur
55 uzaktaki büyük hedef zaten 😂 60 kg olsam göbek atacağım hahah ama 65i ne zaman göreceğim meçhul🥹

Neyse ben menümü yazayım
12:30 yulaflı kase , 1/2 muz 2 kuru kayısı damla çikolatalı ve az frambuazla birlikte
1 ısırık tost 😅

14:00 1 mandalina yeşil çay

16:00 1 küçük kağıtta 🧁 kek dilimden azdı bence 😄

17:30 1 karnıyarık 1 tam domates 3 kaşık pilav

18:00 Türk kahvesi ve 2 parça beyaz çikolata

Şu an baya tok hissediyorum

Kek ve çikolata fazla mı geliyor bilmiyorum 65 i ne zaman göreceğim:KK43:

Hedef 30 dk bisiklet 🚵‍♀️ henüz yapmadım

İyi akşamlar hanımlar
Bugünki menümden devam ediyorum
38 beden bir kot aldım denedim fermuar kapanmıyor 🥶 hedefim o pantolona rahatça girmek

Şu an 40 ım

6-7 kg versem bence rahatça olur
55 uzaktaki büyük hedef zaten 😂 60 kg olsam göbek atacağım hahah ama 65i ne zaman göreceğim meçhul🥹

Neyse ben menümü yazayım
12:30 yulaflı kase , 1/2 muz 2 kuru kayısı damla çikolatalı ve az frambuazla birlikte
1 ısırık tost 😅

14:00 1 mandalina yeşil çay

16:00 1 küçük kağıtta 🧁 kek dilimden azdı bence 😄

17:30 1 karnıyarık 1 tam domates 3 kaşık pilav

18:00 Türk kahvesi ve 2 parça beyaz çikolata

Şu an baya tok hissediyorum

Kek ve çikolata fazla mı geliyor bilmiyorum 65 i ne zaman göreceğim:KK43:

Hedef 30 dk bisiklet 🚵‍♀️ henüz yapmadım
Afiyet olsun canm, hafta sonu ister istemeZ diyetten uAklasabikiyoruz her pazartesi motivasyon yuksek ve dikkatli olmaliyiz, 55 bende de coo uzak bir hedef😊belki birgün olacaktır, biz isteyelim yeterki canm azar azar gidecektir kilolar, her zaman dedigim gibi benim en zayıf noktam cerez, cok seviyorum diyet felan kesmiyor birde cucukler yesin istiyorum hemen hemen hergun çıkarıyorum bende dayanamayio yiyorum ah ah,
Bugün yürüyüş yapmadim malesef 😔

Günaydın tartı günümüz ne zaman artık her gün tartılmayacağım
Şişkinlik falan oluyor bence 🥶 anlamadım dün çok da yemedim ama 67.0 uyandım bugün oysa 66,80 dim :KK43: artık 200 gramlara takılmayıp haftada 1 tartılsam iyi olacak 😂

Günaydın tartı günümüz ne zaman artık her gün tartılmayacağım
Şişkinlik falan oluyor bence 🥶 anlamadım dün çok da yemedim ama 67.0 uyandım bugün oysa 66,80 dim :KK43: artık 200 gramlara takılmayıp haftada 1 tartılsam iyi olacak 😂
Günaydın canm tarti gununu ben belitmemisim galiba cok pardon 🙈 , cuma gunu canm hani olur ya unutursun cumartesi de olabilir, ben hergun tartiliyorum ama merak benimkisi aliskanlik oldu😃

X