Göz Makyajı Allahını Seven Bi El Atsın, Kaş Silme

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Dun.bugun ıkıncı gun.dus aldım ovdum napiym.sonra yıne krem surdum.kadın jiletler gibi yapmıs ya boya degil yarık sankı.herkes bır ay sınra silebılırız dediler.1 ay ewdeyım yanı

Ama dus almamaniz gerekiyordu kesinlikle, sizi hic mi uyarmadilar?
Kas yarali zaten,kesinlikle 4-5 gun su surulmuyor, sabun vs kesinlikle surulmemeliydi.
Rengi oturmadan ovmussunuz, yara acik..
Kasta minik kesiler var oyle yapiliyor zaten mikroblading, sizinkiler suya temas etttiginden yarik gibi olmustur.😕
enfeksiyon kapmis olabilir, sildirmeyle alakasi yok, bakimini yapamamissiniz.
Sadece krem surmeliydiniz ve sifir su sabun temasi..

Ama dus almamaniz gerekiyordu kesinlikle, sizi hic mi uyarmadilar?
Kas yarali zaten,kesinlikle 4-5 gun su surulmuyor, sabun vs kesinlikle surulmemeliydi.
Rengi oturmadan ovmussunuz, yara acik..
Kasta minik kesiler var oyle yapiliyor zaten mikroblading, sizinkiler suya temas etttiginden yarik gibi olmustur.😕
enfeksiyon kapmis olabilir, sildirmeyle alakasi yok, bakimini yapamamissiniz.
Sadece krem surmeliydiniz ve sifir su sabun temasi..
Panık oldum ınternette de hemen yıkadım falan yazanlsr olmus . sımdı yanmıyor.azaldı yanma.cildiyeye gittim madecasol verdı.sonra bırının onerısıyle ız kapatıcı bı krem kullanmaya basladım bakalım. Bılmıyordum ben ya boyle yarık oldugunu. Sapıkca bı ıslemmıs arkadas. Yaptirdigimyerden paramı aldım. Bınbır zorlukla. Hem magdur edildim hem de paramı vermemeye kalkti.. Oyle kotu kı kıl cızımlerının bırı anya bırı konya .tesekkur ederım yanıtınız ıcın

ovup yıkamamanız gerektı zamanla guzellesecektır :)

ovup yıkamamanız gerektı zamanla guzellesecektır :)
Zamanla guzellesemez ınanın berbat.kıl cızım yonleri yanlıs.biri sag biri düz gibi.. kaş çizgimin iki tık uatunden baslanmıs.kavis verılmıs.istemedigim halde.ve kızıl kırmızımsı renk. Ay herkes her işi yapıyor ya memlekette.cok kotu oldu kırk yılda bı gideyim kendıme bı sey yaptiriym dedim.

Ay herkes her işi yapıyor ya memlekette.cok kotu oldu kırk yılda bı gideyim kendıme bı sey yaptiriym dedim.

İlk önce yarı hobi yarı ek gelir amaçlı ipek kirpik eğitimine başladım. Zaman içinde eğitim üzerine eğitim geldi ve master oldum. Geçenlerde instagramda bı reklam geldi ipek kirpik eğitimi diye meraktan fiyat sordum 500tl. Dediler kalp krizi geciricektim. Egitim sonrası başlangıç seti veriyorlarmış. Zaten 1 paket kirpik min. 120tl yapıştırıcı 500 civarı bir sürü iviri ziviri var... Burda eğitim alan biride yarın çıkıp sana bana kirpik yapayım derken gözümüzu kör edicek.

Bana özelden foto atarsaniz silinmeye ihtiyac varmi söyliye bilirim. Bepanthen yerine hametol onarici bakim kremi kullanin ve buz kompresleri yapin
merhaba bende foto atsam yardımcı olurmusunyz
aşırı mıralim bozuk psikolojim bozuldu kızaran kaşlarımdan image.jpg

merhaba bende foto atsam yardımcı olurmusunyz
aşırı mıralim bozuk psikolojim bozuldu kızaran kaşlarımdanEki Görüntüle 2617508
Bu gercekten microbladingmi ???
Eğer öyleyse hem renk tutmamış kırmızı olmuş hemde yüzünüze uygun sekillendirilmemis. Türkiye'de bu konuda başarılı isimlerden bitanesi Ema büyük ihtimalle silmeden üzerine yeni işlemle kurtarabilirler diye düşünüyorum daha önce bu tarz kurtarmalarini görmüştüm.
Şimdilik kapaticiyla kapatıp kaslarınızı boyuyarak idare edebilirsiniz.

X