Göz Makyajı Allahını Seven Bi El Atsın, Kaş Silme

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

olympiass

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2016
1.471
1.764
Arkadaşlar cok kotu olmayan bi yere kaş kontoru micrpblading yaptirayım dedim. Bunu dıyrn dilimi, dusunen zihnimi, o dukkana yuruyen ayaklarımı... Cok kotu oldu
Axıyor da. Bepanten suruyorum. Bırbucuk ay sınra ancak silme işlemıne gelın dedi bi merkez. Var mı bunun bi hal çaresi.

Aciyor mu akiyor mu?
Ilk 3 hafta baya boya birakiyor kas, 1 ay sonra kas oturuyor.
Cok kotu olmadiysa hic dokunma derim sildirmeyle, o da mesakkatli bisey.
illa sildircem diyorsan ve istanbul ya da izmirdeysen ema aydin’a ugra,instagramdan paylasimlarina bakabilirsin, iyi is cikariyorlar, belki de silmeden duzeltebilier de..

Aciyor mu akiyor mu?
Ilk 3 hafta baya boya birakiyor kas, 1 ay sonra kas oturuyor.
Cok kotu olmadiysa hic dokunma derim sildirmeyle, o da mesakkatli bisey.
illa sildircem diyorsan ve istanbul ya da izmirdeysen ema aydin’a ugra,instagramdan paylasimlarina bakabilirsin, iyi is cikariyorlar, belki de silmeden duzeltebilier de..
Cok acıyor yanıyor.bıldigin kırmızı kızıl.benım kaslar sşyah
Bi de para verdık yanı. Keske hiç dusunmeseydım yaptirmayi

Cok acıyor yanıyor.bıldigin kırmızı kızıl.benım kaslar sşyah
Bi de para verdık yanı. Keske hiç dusunmeseydım yaptirmayi

Allah Allah 🤔
Bende yaptirdim acima hic olmadi, ciktigimda simsiyahti,1 ay icinde oturdu rengi,simdi ise tamamen kendiliginden silindi.
Ilk 4 gun kesinlikle suyla temas ettirmeyin demislerdi bana, yuzumu yikayamadim 4 gun, size oyle bir uyarida bulunmuslar miydi?

Dun.bugun ıkıncı gun.dus aldım ovdum napiym.sonra yıne krem surdum.kadın jiletler gibi yapmıs ya boya degil yarık sankı.herkes bır ay sınra silebılırız dediler.1 ay ewdeyım yanı

keske yaptirmadan iyice arastirsaydin. bi hafta öyle recep ivedik gibi oluyorsun kabul bagliyor düsüyor. sonuc sahane. seklini begenmediysen birsey diyemem. microblaiding zaten jiletlemek...

Allah Allah 🤔
Bende yaptirdim acima hic olmadi, ciktigimda simsiyahti,1 ay icinde oturdu rengi,simdi ise tamamen kendiliginden silindi.
Ilk 4 gun kesinlikle suyla temas ettirmeyin demislerdi bana, yuzumu yikayamadim 4 gun, size oyle bir uyarida bulunmuslar miydi?
Benım neden acıyor kı o zaman. Cok yanıyor.bepanten plus suruyorum yanıyor surmesem de yanıyor.cok kotu

X