Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Allah kimseyi koç burcu erkeği ile sınamasın

İnadından bıktım. Ama duvarlarından da. Umursamazlığından da. Kendimden çok ödün verdim. Kaç kere konuştum. Sevgilisi olduğum halde beni değil başkalarını umursadı. Dengesizliğinden bahsetmiyorum bile.
Çok doluyum anlayacağınız..

Allah Allah yükselenine bakmalısın bence karakterdede var ama burçlar cidden etkiliyor

koç erkegınden cektım omrumu curuttu.. once ılgılı davrandı ki benı kendıne asık etmek ıcın sonrada sucum olmadıgı halde şak dıye bıraktı dumur oldum..

basak burcu oldugumu yazmayi unuttum . kusura bakmayin sitem doluyum cünki koclar hayatimi mahfetti.

bilmiyorum tek benimki mi böyle ama sorumsuz ilgisiz hep kendi istediği olsun isteyen bencil azgın teke koç erkekleri mümkünse başak burcu kadınlarından uzak dursun :/ ya da başak burcu kadını eğer koç erkeği varsa etrafınızda kaçın hemen.
slm. ben basak burcuyum koç burcu birinden hoşlanıyorum. bana çok saygılı seviyeli davranıyor. birazda beni bu çekti ona. sevgili olsak ne tür arzalar çıkarma ihtimali var. tanıdığım kadarıyla mert, dürüst, sözünde duran biri yalanı sevmez bide. kız arkadaşı vardı benden önce ona karsı çok iyiydi kızın bir dediğini iki etmezdi hediyelere boğardı yemeğe götürüdü sürekli. sizin ki size ne yaptıki cidden merak ettim. koç erkeği basak kadını anlaşamıyor mu?

bilmiyorum tek benimki mi böyle ama sorumsuz ilgisiz hep kendi istediği olsun isteyen bencil azgın teke koç erkekleri mümkünse başak burcu kadınlarından uzak dursun :/ ya da başak burcu kadını eğer koç erkeği varsa etrafınızda kaçın hemen.
ayy mesajinizi gorunce tutamadim kendimi :))))
benim eski nisanlim koc burcuydu ve Allah benii koc burcu olan bir erkekle bir guzel sinadi..
(bana gore) gercekten zor biriydi,dengesizligi inatciligi egoistligi ana kuzusu olmasi derken... baya ugrastim ama gene yaranamadim yani.
sonunda da ayrildim zaten,neyse insallah Allah'im beni tekrar koc burcu olan biriyle sinamaz..

başak burcuyum yaklaşık 12 yıldır da koç erkeğiyle evliyim :KK48: sanırım benimki delilik :KK45:
bencil hep kendi istediği olsun isteyen ve azgın teke konularına katılıyorum yola getirmeye çalşıyorum yıllardır :KK67:
çoğu zaman boğazlama isteği oluşmuyor değil itiraf ediyim:oops:ama ilgisiz ve sorumsuz asla değildir hakkını yemiyim şimdi kocamın :KK60:

Caniimm aynı dertten aynı adamlardan muzdaribizz

Bende Başak eşim Koç maalesef uzak
slm. ben basak burcuyum koç burcu birinden hoşlanıyorum. bana çok saygılı seviyeli davranıyor. birazda beni bu çekti ona. sevgili olsak ne tür arzalar çıkarma ihtimali var. tanıdığım kadarıyla mert, dürüst, sözünde duran biri yalanı sevmez bide. kız arkadaşı vardı benden önce ona karsı çok iyiydi kızın bir dediğini iki etmezdi hediyelere boğardı yemeğe götürüdü sürekli. sizin ki size ne yaptıki cidden merak ettim. koç erkeği basak kadını anlaşamıyor mu?
dur yol yakınken:KK43:

Zor bu Koç erkekleri. Bi de bana ben çok netimdir diyodu. Netliğin bile zor senin. Seni idare edecek herşeyine evet diyecek bir kız bulursan haber ver bana da . Çok sinirliyim bu Koçlara ben.

Zor bu Koç erkekleri. Bi de bana ben çok netimdir diyodu. Netliğin bile zor senin. Seni idare edecek herşeyine evet diyecek bir kız bulursan haber ver bana da . Çok sinirliyim bu Koçlara ben.
ben öyle birilerininde tatmin etmeyeceğini düşünüyorum onları öyle herşeye he diyen insandan da sıkılır.doğduğu yeri beğenmez saraydan gelme mübarek.arada tiner gibi parlamaları da beni ayar ediyor.

ben öyle birilerininde tatmin etmeyeceğini düşünüyorum onları öyle herşeye he diyen insandan da sıkılır.doğduğu yeri beğenmez saraydan gelme mübarek.arada tiner gibi parlamaları da beni ayar ediyor.
Hah aynen ani parlamaları var bir de noluyo yahu diyorsun. Kendi de kabul ediyordu zaten. Aileler uyuyordu, inanılmaz uyum sağlamıştık, çok güzel anlaşıyorduk, keyifli vakit geçiriyorduk. Noldu bu adama anlamıyorum bir insan ne ister bir kadından ?

Hah aynen ani parlamaları var bir de noluyo yahu diyorsun. Kendi de kabul ediyordu zaten. Aileler uyuyordu, inanılmaz uyum sağlamıştık, çok güzel anlaşıyorduk, keyifli vakit geçiriyorduk. Noldu bu adama anlamıyorum bir insan ne ister bir kadından ?
sopa istiyor sopa :sinirli:.:sopa::sopa:bükemediği ele hayran ve ayrıca fesat.güreşçi gibi tuşa getiremiyorsa güreşe doymuyor.acaip gamsız olmak lazım onun hallerine sinirinden ağustos böceği gibi çatlasın.boğalar gamsızlığı ile başa çıksa da boğaları standart olarak beğenmezler.yine yükselen vs burçları uyumlu ise bilemem.

hahaha çok güldüm vallahi kızmayın ama :KK48:
bende koç kadınıyım inanın bazen ben bile kendime gıcık oluyorum Allah sabır versin size :KK48:

X