Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Allah kimseyi koç burcu erkeği ile sınamasın

thecilekli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2015
24
12
30
bilmiyorum tek benimki mi böyle ama sorumsuz ilgisiz hep kendi istediği olsun isteyen bencil azgın teke koç erkekleri mümkünse başak burcu kadınlarından uzak dursun :/ ya da başak burcu kadını eğer koç erkeği varsa etrafınızda kaçın hemen.

bilmiyorum tek benimki mi böyle ama sorumsuz ilgisiz hep kendi istediği olsun isteyen bencil azgın teke koç erkekleri mümkünse başak burcu kadınlarından uzak dursun :/ ya da başak burcu kadını eğer koç erkeği varsa etrafınızda kaçın hemen.
ayyyy daha ıkı hafta once pesımde koc erkegı vardı sapıktı o yuzden yuz vermedım yuz vermeyınce cektı gıttı manyak bunlar ya:KK57:

benim eşimin marsı koçta kayınpederim koç.evlenmeden önce bi sevgilim vardı o da koçtu.valla bi gezegeni dahi olsa koç burcunda illa kendini belli ediyor.
1)illa kendi dediği olcak.
2)aklına geleni o zaman yapıcak yoksa bi daha hayatta 2. defa hatırlatamazsınız ve yaptıramazsınız.
3)360 derece dönmede usta.
kvdemin gençliği gitmiş değişik arızalar çıkarmış kp. şimdi hasta olduğu için çok bir şey yapamıyor.

aynı anda birden fazla kızı düşünen erkek cinsi. ben uzak duruyorum. neymiş efendim çok ciddiymişim. ben adamına göre muamele yaparım. adam bana güvenin g sini vermezse ben nasıl rahat olabilirim. kendisi bilir. aman uzak durun. ne hali varsa görsün.

eski sevgilim enes koç burcu çok sapıktı ve bir süürü kızla görüşüydu şükür kurtuldm azmıstıı

aynı anda birden fazla kızı düşünen erkek cinsi. ben uzak duruyorum. neymiş efendim çok ciddiymişim. ben adamına göre muamele yaparım. adam bana güvenin g sini vermezse ben nasıl rahat olabilirim. kendisi bilir. aman uzak durun. ne hali varsa görsün.
sana katılıyrm bacımm

Eşim koç liderliğini elinden almadığımca hiçbir sorun olmuyor onun kadar sadığınıda görmedim daha yaptığı işede sadık sahip olduğu herşeyede ama inadından çekiyorum onada yapcak birşey yok sanırım bu kişiden kişiye değişiyor sanırım

Sanmıyorum,öyle olsa bugun bitmezdi..

Ben eşimle 7 yıl filört ettim sonrasında evlendik ve hala eminim sahip olduğu herşeye sadık olduğundan eminim yani 9 yıldır aynı iş yerinde çalışır adaletinede hayranım tek derdim inadı ..

Ben eşimle 7 yıl filört ettim sonrasında evlendik ve hala eminim sahip olduğu herşeye sadık olduğundan eminim yani 9 yıldır aynı iş yerinde çalışır adaletinede hayranım tek derdim inadı ..

İnadından bıktım. Ama duvarlarından da. Umursamazlığından da. Kendimden çok ödün verdim. Kaç kere konuştum. Sevgilisi olduğum halde beni değil başkalarını umursadı. Dengesizliğinden bahsetmiyorum bile.
Çok doluyum anlayacağınız..

X