Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Allah kimseyi koç burcu erkeği ile sınamasın

sopa istiyor sopa :sinirli:.:sopa::sopa:bükemediği ele hayran ve ayrıca fesat.güreşçi gibi tuşa getiremiyorsa güreşe doymuyor.acaip gamsız olmak lazım onun hallerine sinirinden ağustos böceği gibi çatlasın.boğalar gamsızlığı ile başa çıksa da boğaları standart olarak beğenmezler.yine yükselen vs burçları uyumlu ise bilemem.

Bir de tahammülsüzler sanırım çözemiyorum ben bu koç erkeğini. Bunlara nasıl yaklaşmak lazım yahu :/

başlığı okur okumaz istemsiz '' amin '' çıkıverdi ağzımdan . :KK70:
Ben bu kadar inatçı bu kadar bencil , kendini seven burnundan kıl aldırmayan burç görmedim.Elbette illa istisnalar vardır arada ama benim tanıdıklarımın hepsi istisnasız böyleydi. O ne özgüven öyle yarabbi.

amin diyorum başka bir şey demiyorum. böyle bir dengesizlik görmedim ömrümde, bir güninsanı bulutların üstüne çıkarıyor ertesi gün yerin dibine sokuyor, sadece o haklı sadece o her şeyi bilir .inatçı , gururlu,egoist.
durduk yere mola verelim dedi ben takmayınca ben seni seviyorum dedi , gerçekten sürünmeyi çok seviyorlar.

amin diyorum başka bir şey demiyorum. böyle bir dengesizlik görmedim ömrümde, bir güninsanı bulutların üstüne çıkarıyor ertesi gün yerin dibine sokuyor, sadece o haklı sadece o her şeyi bilir .inatçı , gururlu,egoist.
durduk yere mola verelim dedi ben takmayınca ben seni seviyorum dedi , gerçekten sürünmeyi çok seviyorlar.

imzamı atarım.
çok sürünmeye de gelmezler , seninle mi ugrascam ya da sen kimsin , o kim ki , ben degerliyim ben özelim ben önemliyim düşüncesi hakimdir. Azıcık naz bile yapamazsın.Hem kabadır , hem ne istedigini söylesen suçlu olursun.

imzamı atarım.
çok sürünmeye de gelmezler , seninle mi ugrascam ya da sen kimsin , o kim ki , ben degerliyim ben özelim ben önemliyim düşüncesi hakimdir. Azıcık naz bile yapamazsın.Hem kabadır , hem ne istedigini söylesen suçlu olursun.
valla ben de çok geç anladım yoksa hiç başlamazdım bu ilişkiye , hiç sevmezdim onu . bir de aynı arkadaş ortamındayız kendi arkadaşları bile bunları neden yapıyor saçmalıyor diyorlar ama ben artık şaşırmıyorum.
arkadaş olarak ne kadar iyiyse sevgili olarak o kadar kötüler .

erkekler burçlara hiç takılmıyorlar ama onlar koç kadınları için ne derdi acaba :):):)

:KK48::KK48::KK48: koç kadını olduğmu söylememe gerek yok sanırım:halay: ama öyle değil sevince ya insan durduruyor kendini :KK37:

:KK48::KK48::KK48: koç kadını olduğmu söylememe gerek yok sanırım:halay: ama öyle değil sevince ya insan durduruyor kendini :KK37:
ben koç kadının bitmiş gereksiz bir ilişkiyi bitirme huyunu seviyorum.bazen gerçekten kestirip atmak lazım daha fazla zarar girmemek için.

benim esim de koç.
evet dedigim dedik bir tarafları vardır ama aslında istemeyi bildiginizde sizin için yapmayacağı şey yoktur.
fevri kendi gibi ani parlayan kadınlarla anlasamazlar diye düşünüyorum.
ben yengeç olunca gayet güzel anlaşıyoruz.
bence genelleme yapmak doğru olmaz.
her kişi ayrı bir dünya.
sırf burç üzerinden gideceksek yukseleni v.s v.s bir sürü şey var kendi içinde.
tipik bir yengecim ama benzemeyen yengeç tanıdıklarım var.
basak burcuda zordur biraz.iki baskın karektersinizdir o yüzden anlasamiyorsunuzdur.
yoksa koça laf yok:duduk:

bilmiyorum tek benimki mi böyle ama sorumsuz ilgisiz hep kendi istediği olsun isteyen bencil azgın teke koç erkekleri mümkünse başak burcu kadınlarından uzak dursun :/ ya da başak burcu kadını eğer koç erkeği varsa etrafınızda kaçın hemen.
anne ogul iliskisinde basak koc nasil acaba dogacak oglum koc olacak buyuk ihtimal koc erkegi cok mu zor

Benim eşim de koç, adam gibi adam derler ya aynen öyle. Burçla alakası yok ki aldığı eğitim ve terbiyeyle alakası var. Tekrar tekrar dünyaya gelsem kimseye yar etmez kendime alırdım çok şükür.

benim esim de koç.
evet dedigim dedik bir tarafları vardır ama aslında istemeyi bildiginizde sizin için yapmayacağı şey yoktur.
fevri kendi gibi ani parlayan kadınlarla anlasamazlar diye düşünüyorum.
ben yengeç olunca gayet güzel anlaşıyoruz.
bence genelleme yapmak doğru olmaz.
her kişi ayrı bir dünya.
sırf burç üzerinden gideceksek yukseleni v.s v.s bir sürü şey var kendi içinde.
tipik bir yengecim ama benzemeyen yengeç tanıdıklarım var.
basak burcuda zordur biraz.iki baskın karektersinizdir o yüzden anlasamiyorsunuzdur.
yoksa koça laf yok:duduk:
benim tanıdığım bir tane koç aile babası o da yaşını başını almış onun bile hala ergence davranışları var.onun harici çevremde tanıdığım koç erkekleri hakkında Allah akıl versin Allah ıslah etsin denilesi.

anne ogul iliskisinde basak koc nasil acaba dogacak oglum koc olacak buyuk ihtimal koc erkegi cok mu zor
30 nisan boğa oluyor ama sezeryanla daha mı erken alınması planlanıyor

benim tanıdığım bir tane koç aile babası o da yaşını başını almış onun bile hala ergence davranışları var.onun harici çevremde tanıdığım koç erkekleri hakkında Allah akıl versin Allah ıslah etsin denilesi.

evt sezeryan olacak ve erken alirlar buyuk ihtimal 38 de 39 da keske boga olsa

evt sezeryan olacak ve erken alirlar buyuk ihtimal 38 de 39 da keske boga olsa
ben 39. haftayı 22 nisanda dolduruyorum.sizinkini 20 nisana kadar alırlar diyorsunuz?pek geçinemezler bol tartışırlar fakat.koç erkekleri çok ayrıntılı düşünmez içi kıskanç değildir ailesel konular ne söylüyorsa o dur.büyük ihtimalle büyüyünce tartışmalar kafasına estiği gibi davranması bazı konularda inatlaşması.kendi istemediği sürece hiçbir düzen kurmaması.

diğer koclari bilmiyorum ama esim çok olgundur.koçun özelliklerini de taşır.mesela ani sinirlenir ama hemen geçer.inatlasarak istediğini yaptiramazsin.
seviyor mu kızıyor mu bazen ayırt edemezsin.ama aslında seviyordur:KK48:
çok romantiktir.tam bir aile babasidir ki esine bile şefkati asla ihmal etmez.
bence genellemekk doğru değil.evet koçlar zordur.ama basak kız arkadaşım vardı mesela o bana daha zor gelirdi.babam basak aman aman diyeceğim bir karakter.
kültürü bilgisiyle karşıdakini ezen ama karşıdaki için hiç biseyden taviz vermeyen.
bence beklentilerle alakalı bir durum.karşılıklı beklentiler farkliysa anlaşmak çok zor:tokat:

ben 39. haftayı 22 nisanda dolduruyorum.sizinkini 20 nisana kadar alırlar diyorsunuz?pek geçinemezler bol tartışırlar fakat.koç erkekleri çok ayrıntılı düşünmez içi kıskanç değildir ailesel konular ne söylüyorsa o dur.büyük ihtimalle büyüyünce tartışmalar kafasına estiği gibi davranması bazı konularda inatlaşması.kendi istemediği sürece hiçbir düzen kurmaması.
cok detayli bakmamistim ama koc 20 nisana kadarmis evet simdi baktim boga olabilir ama bazi doktorlar 38 de de alabiliyor gelisimini tamamladiysa bekletmiyorlar bakalim tabi ben 39 olsunda boga olsun diye elimden geleni yaparim

ben koç kadının bitmiş gereksiz bir ilişkiyi bitirme huyunu seviyorum.bazen gerçekten kestirip atmak lazım daha fazla zarar girmemek için.
evet onu bende seviyorum :) ağırlık yapmıyor :)
kadın erkek ilişkilerinde değil iş olsun kız arkadaşlar olsun. verdiğim emeğe karşılık bir teşekkür bile görmezsem direk buza dönüşürüm :)

X