Alınganlık etmiş olabilir miyim?

Erkekler öyle takılırlar ya hiç sorun edilcek şey değil bence hem sevmese neden birlikte olsun sizinle? Sizde onunla alay edin birde kendinizle ilgili şeyleri öyle demeyin hedefleriniz vs. kendinizi beğenmemek ile ilgili konular sizde kalsın erkek milletine çok açmamak lazım 😂

Ben konu sahibini anladım, bunu ancak kilo alamayanlar anlar 😂 kilonun fazlası nasıl insanı rahatsız ediyorsa gerçekten az olanı da aynı. Her şeyin kararında olması güzel.
Çevremizden çok fazla hakaret duyuyoruz, eskiden çok takılırdım şimdi gidip totonuza bakın diyorum 😂
Erkek arkadaşınızın tamamen şaka amaçlı söylediğini düşünüyorum, büyütmeyin derim

Sporla kaslanarak kilo alanlar var. Başlasın hemen. Ben anlıyorum kilo almak vermekten daha zor çok zayıf olunca da elbise de yakışmıyor.

Sporla kaslanarak kilo alanlar var. Başlasın hemen. Ben anlıyorum kilo almak vermekten daha zor çok zayıf olunca da elbise yakışmıyor.
Ya biraz da genetik işi, diyetisyen bana senin metabolizman 6 yaşındaki bir çocuğun metabolizma hızıyla aynı demişti.
Spor çok fark ediyor gerçekten

Şurada sineğe benzetilmek isteyecek o kadar insan vardır ki.. 😂Boşverin ya hiç takılacak bir şey değil.

Ama siz doğru hatırlıyorsam kendinizi bu adama yakıştırmıyordunuz, eksik görüyordunuz kendinizi. O siz miydiniz?
Biraz:) kilo aldım,kilolar gitse de sinek kadar kaldın deseler :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Çok düşürdüm evet... Bu kadar söylemezdim ama o gün öyle bi kötü geldim ki kendime akşam da beraberdik sorunca pat pat döküldü, şok oldu kaldı zaten ben daha çok devam ettim çok büyük bi hata. Bundan sonra yine o düşünceye girsem bile paylaşmam asla yani bu kadarını paylaşmam açıkçası. Nasıl değiştireceğim onda bunu, konuşmalar yapmam tamam da bunlar unutulmaz ki
Düzelmesi için kendinizi gerçekten beğenmeniz lazım. Özgüven kazanmanız lazım yok ben hiç beğenmiyorum kendimi diyorsanız gerekirse terapi alın. Adam size değer veriyor belli ki annesiyle de tanıştırmış demek ki sizi beğeniyor. Ben biriyle aynı ortama girdiğimde mesela kendimi beğenmiyorum demese bile anlıyorum özgüvensiz olduğunu. Aynı şekilde özgüvenli insanın da yürüyüşü duruşu bile farklı oluyor. Bakış açınız değişmeli yani.

Sporla kaslanarak kilo alanlar var. Başlasın hemen. Ben anlıyorum kilo almak vermekten daha zor çok zayıf olunca da elbise de yakışmıyor.
Ben kilo alabiliyorum da göbeğe bele gidiyor suratım resmen 40 kilo gibi ve dolgu vs de girmek istemiyorum böyle de beğenmiyorum kendimi yüzümü napıcam bilmem.

Sporla çok güzel kilo alıp kas kazandığım dönem oldu yine başladım üstelik. Ama yüz kilo almıyor :KK43:

Düzelmesi için kendinizi gerçekten beğenmeniz lazım. Özgüven kazanmanız lazım yok ben hiç beğenmiyorum kendimi diyorsanız gerekirse terapi alın. Adam size değer veriyor belli ki annesiyle de tanıştırmış demek ki sizi beğeniyor. Ben biriyle aynı ortama girdiğimde mesela kendimi beğenmiyorum demese bile anlıyorum özgüvensiz olduğunu. Aynı şekilde özgüvenli insanın da yürüyüşü duruşu bile farklı oluyor. Bakış açınız değişmeli yani.

Kafa yapısı haklısınız. Burnumu yanaklarımı dudaklarımı yaptırsam kendimi beğenirim diyordum ama anladım ki onu da yaptırsam başka bir dert bulacağım kendime, beyazlayan saçlarımla ilgili bir sürü konum vardır hala kabullenemiyorum mesela düşünün. Bi noktaya geliyorum sonra daha kötü olarak en başa dönüyor süreç.

Ya biraz da genetik işi, diyetisyen bana senin metabolizman 6 yaşındaki bir çocuğun metabolizma hızıyla aynı demişti.
Spor çok fark ediyor gerçekten

Tulum gibi kilo almak var sağlıkli fit kilo almak var kesinlikle spor çok önemli. Oo nasıl metabolizma ben 7 kg verince 13 yaş olmuştu. Yoksa +20di 😂😂🤷 uygun beslenip spor yaparsam tabi hızlaniyee. 🫠

Tulum gibi kilo almak var sağlıkli fit kilo almak var kesinlikle spor çok önemli. Oo nasıl metabolizma ben 7 kg verince 13 yaş olmuştu. Yoksa +20di 😂😂🤷 uygun beslenip spor yaparsam tabi hızlaniyee. 🫠
Mübarek Ferrari gibi 😂 bir tek hamileyken 45 kilonun üstünü gördüm 😂 Allah'tan öyle aman aman boyum yokta 😂

bence düşüncesizlik etmiş ama şaka bahabında söylemiş sonuçta siz biraz özgüveniniz bu aralar düşükmüş ya o yüzden alınmış olabilrisiniz

Mübarek Ferrari gibi 😂 bir tek hamileyken 45 kilonun üstünü gördüm 😂 Allah'tan öyle aman aman boyum yokta 😂

Minyonsun yanii 😍 60 kg üstü görünce ben tabii dolgun hatlar güzel diye hahah 😂😂 ama 45 kg olsam varya anoreksiya dururum yüzde yüz 😂😂 maks. 52-53 olmalı vücudum komple kas neredeyse zaten 40 kgsu 😂

Kafa yapısı haklısınız. Burnumu yanaklarımı dudaklarımı yaptırsam kendimi beğenirim diyordum ama anladım ki onu da yaptırsam başka bir dert bulacağım kendime, beyazlayan saçlarımla ilgili bir sürü konum vardır hala kabullenemiyorum mesela düşünün. Bi noktaya geliyorum sonra daha kötü olarak en başa dönüyor süreç.
Lütfen beni yanlış anlamayın ama psikolojik bir durum olabilir bu. Sosyal medyadaki güzellik algılarından dolayı da olabilir. Lütfen kendiniz sevin. Düşündüğünüz gibi beğenilmeyecek bir insan olsanız sevgiliniz sizi neden beğensin?

bence alınganlık etmişsin canım yanlış anlama ama annesinin önünde olması bişey ifade etmiyo sensin onun eşi olan sonuçta

Ben kilo alabiliyorum da göbeğe bele gidiyor suratım resmen 40 kilo gibi ve dolgu vs de girmek istemiyorum böyle de beğenmiyorum kendimi yüzümü napıcam bilmem.

Sporla çok güzel kilo alıp kas kazandığım dönem oldu yine başladım üstelik. Ama yüz kilo almıyor :KK43:

Biraz genetik de o ya. Almayan almıyor benim oval yüzüm var kg alınca yanaklarım çıkıyor ama üçgen gibi de duruyor mesela. Kg alınca mutlaka yüze de biraz gidiyor çok hayret doğrusu 🙄

X