"Aklıma gelen başıma geldi" diyenler buraya...

Müstakbel kayınvalidemle telefonda konuşurken saçma sapan bir şey söyleyip pot kırmaktan hep korkmuşumdur.. Az önce kadına "tamam bebişim, iyi yolculuklar" dedim.. Hala inanamıyorum.. Hala........ fisfisfis

:roflol::roflol:

pek sıcak bir gelin canımkaydirigubbakcemile3

ben de yazıım... benim exle görüşmeye devam eden arkadaşım salı akşam aradı beni görüşelim diye ki pek böle şey yaptığı olmamıştı nerdeyse 1 yıldır ... ayy dedim var bunda bir iş kesin onu görücem ben ...

keşke ne aklıma ne de başıma gelseydi... :1closedeyes:

Birkaç gün önce yürüyüşe çıkmıştım baya da mutsuz aklımdan arkadaşımı geçiriyordum ama bayadır görüşmedik pek arasam mı çağırsam mı vs diye düşünerek yürüyorum bir yandan da aman kimseyle konuşacak halin yok yulin diyorum arkadaşın evinin önünden merkeze doğru yürüyeceğim bir baktım karşı kaldırımda marketten dönmüş. Ona da dedim bu kadar olur ancak diye.
Bugün içimden keşke gruba birileri bir şey yazsa da ben de neşeli davransam dedim çok aktif değil ayda 1 anca yazılıyor ve dün yazılmıştı bugün imkansız gibiydi bence ve 10-15 saniye geçti geçmedi düşündüğüm gruba düşündüğüm kişi yazdı. Bu arada o kişi üstteki olaydaki ile aynı.
Başka bir olay arkadaşımla geçmiş konuşmalarımı okuyordum gece yarısı 2-3 gibi bana sevimli bir hitap yazmış aylar önce şaşırdım aa aysel bana böyle diyor muymuş ya diye
Sabah uyandım arkadaş gruba o hitapla bir şey yazmış şok oldum.
Mesela arkadaşımı düşünürüm arar. Hatta geçen birkaç gün önce ben aradım ama diyorum ki kesin ben de seni içimden geçirdim yulin diyecek telefonu direk öyle açtı.
Başka birkaç şey de oldu unuttuğum. Atıyorum radyoda düşündüğüm şarkının aynı anda çıkması vs.
Ha bir de eski flörtüm normalde başka binaya geçti şehrin başka yerinde aklımdan buralarda hissi geçti kapının önüne yürüyordum bir baktım orada.
Öyle işte hissettiğim şeyleri uzun vadede zaten yaşıyorum ama onlara göre davrandığım için muhtemelen ama anlık düşündüğüm şeylerin dakikası geçmeden olması şaşırtıyor valla.

X