"Aklıma gelen başıma geldi" diyenler buraya...

MonaPisa

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
5.889
67
51
Evet hanımlar, aklıma gelen başıma geldi diyenleri, örnekleriyle beraber buraya bekliyoruz... alkisalkisalkis

Çoh heyjanlandımopuyorumnanaktan

Ne geldiki başıma aklıma gelen ben bi düşüne duram:icecream:

Buyurun ilk örnek de benden.

Bugün öğle yemeğinde bol soğanlı ekmek arası köfte yerken ve bir yandan da "Bi de dönüşte patronla asansörde karşılaşırmışım, amma matrak olur ehhe..." şeklinde düşünürken; kendimi yaklaşık yarım saat sonra asansörde patrona işle ilgili açıklama yaparkene buldum.... kaydirigubbakcemile3

Köfteye kırk yılın başında bir soğan koydurtan bir bünye olarak kendime diyecek söz bulamıyorum.

sırnaşık şeysırnaşık şey
Bi dahaki konuşmanızda kim bilir sarımsaklı kokarsınlaelaelaelaelae
Benimde cok gelir aklımdan gecirdim şey. Emme lakin şuan aklıma hec gelmeyuuu-tatlicadiarzu-

hep aklıma gelen basıma geldı aman aklıma daha bısey gelmesın keske dıom-tatlicadiarzu- muneccım mıyım neyım

Canım yaa aklıma heç gelmiyoo walla.
Benim de hep aklıma gelen başıma gelir-tatlicadiarzu-

aynı cevap olcak ama benimde aynısı olur hep
aklıma gelen başıma gelirr ama şuan aklıma gelmiyor -tatlicadiarzu-

Valla açıkçası topiği açarken bir çok kişinin aklına gelmeyeceği aklıma gelmişti.. bak başıma da geliyo :roflol:

amanııııııııın delikafadulden delikafadulden
monam topik açmış delikafadulden delikafadulden

ya bırak aklı başı monam seni çok özledim opuyorumnanaktan

ama bitane söyliyim...

sabah hava serindi, hatta resmen kapalıydı, askılı giydim, üstüne de hırka aldım...
aklıma da geldi dedim ben böyle giyindim ya hava açar...
hava öyle bi açtı ki yandım sıcaktan, saunada gibiyim...

Kız Çenebaz, senin buraya geleceğin aklıma gelmişti vallah billah ... başıma geldi diycem furacak beni şimdi sırnaşık şey şaka lennnnn....

haydaa geyiğe bak ben sana bunu mu dedim yaaa
benim başıma gelen sucuk olmuş eşşeğin başına gelmez zate
hankını sayacam senağlama
yeni topiklerde buluşmak dileğiyle mona hanım
sizden daha yaratıcı topikler bekliyorum
köfteden devşirme şeylerle kanmam artıkın ;beklentilerim yapacaklarınıza inancım ölçüsünde şokkkkk yüksek şokkkdelikafadulden
çalışmaya başla bakam
hade hade hadeeeee:mymeka:

YA ÇENEBAZIM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM
böcüşümü&ajanımı&fırtınam felaketim hasretimi &jelibonbonumu&princessimi&egedenizimi&
ayyy
aklıma gelen başıma geldi şom ağızlı bi konu başlatan tanıdığım var onun gadrine uğradım zaaarrrr kalan kızların adını unuttum

kopya çekmeye gidiyorum :eek::asigim:

monam mintim te burda böööle dikildim bekliyorum valla...
mintim yaratıcı maratıcı, gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül muhabbet ister kahve bahane
kızma monama delikafadulden
ayy ben sizi birarada göreyim eski günlerdeki gibi yeminle başka hiç bişi istemem, tabi şimdilik delikafadulden
sonra başka isteklerim de olabiliiii :jeyyar:
görüşme buluşma vesaire vesaire delikafadulden
ayyy mintiiiiim opuyorumnanaktan monam opuyorumnanaktan

nasıl özlemişim sizi Şeniz Şeniz Şeniz

galetem de gelmiş :teytey:
monam benim de aklıma gelmişti bizim kulübün kızları geyikte buluşsak ne güzel olurdu diye :teytey:
valla aklıma gelen sonra başıma gelen en güzel şeylerden biri :teytey:

geldü geldü ilham geldü-tatlicadiarzu-

gecen iş yerimde büyük karınca.Yerde. Üüfrdüm masamdan uzaklaştırdım. Öldürmeye teşebbüs etmedim. Sonucda oda bi canlı.
Neyse uzaklaştıkdan sonra oturdum sandalyeme.
Hem kk da geziyorum hemde aklımdan uleyn bu karınca bi yerime gelse.
Naparım acaba diom.-tatlicadiarzu-
Patronda zıkımlanıo o esnada. Odasında ama oda camlı beni napsam görür. yani.
Neyse 10 dakika sonra bacamda bi kıpırdanma oldu.
Aldırmadım. Baktım yine oldu. Pantolonu bi kaldırdım. Karınca gavuru atı alan üsküdarı gecti gibi. Çıkıyo yukarı bacamdan. Anam anam nasıl agzıma geldi yürem sorman getsin.
Karıncaya vuruyom vuruyom getmiyo gavurun enigi:nazar:
Ama görceniz o halimi sanki dev ejderha var onla cebelleşiom...(patron hala zıkımlanıo bu aradakafamçokkarıştı)
Şiddetli iyice vurdumda gitti bacagımdan. Baya aradım yerde bulamadım. Ardık nerde yıgıldı kaldı allah bilir. Ben onun canına kıymak istemedim zorla kıydırdı:bbo:
Gittim yüzümü elimi yıkadım. Derin bi nefes alıp su içtim...:icecream:

Geri aklımdan ula dedim ya boynumda falan olsa herhalde ortaya gecer kendimi recep ivedik misali savururdum dedim.. Sus kızım sus başına gelcek:mymeka:

Ay bi daha böcekli möcüklü bişi düşünürsem nolimmmmmzemuszemus

mona hayırlı olsun..
bole bı hepımızın buluscagı topık acılsa ne guzel olur dıyodum geyık olarak..goruyonmu basıma geldı:)))

X