Jinekoloji Akıntı ve koku sorunum

Doktora gidin tabi ki öncelikle tedavinizi olun,sonra tedbir olarak iç çamaşırınıza nioli yağı damlatın,pamuklu iç çamaşırı kullanın. Birde temizlerden önden arkaya temizleyin taharetten sonra vs o bölgeyi,arkadan öne silmek sorun yaratıyor.

Bende de vardı. Sürekli şimdi geçti netten bi uçucu yağ aldim çamaşırıma damlatiyorum. Sabah ve akşam 2 damla yetiyor. Kiz kardeşim uzun zamandır kullanıyordu. Annem de kullandı memnun kaldı. Sonra ben aldim memnunum. Burdan ismini vermem doğru olur mu bilmiyorum. Mesajla istersen resmini bile atarım. Artık indirime girince stok yapıyorum
.
Doktora gitmedinizmi nedeni nedir? Bunlar önemli sağlık sorunlari

benzer durum bende de var. hatta yarın doktor randevum var. illallah geldi bana artık beton dökesim var oraya.
sirke geçici bir çözüm, sanırım içten gelen enfeksiyon problemi var.
kesinlikle bir doktora görünün. yağla falan olucak şeyler pek değil anca destek olur.
Koku nasıl? Ekşimsi bir koku mu?

Her duyduğumuz bedenimize uygulamasak daha sağlıklı mı oluruz acaba?
Sirkeyi içen zayıflıyor,kovite birebir vajina da nasiplenmiş.
Sirkenin haberi var mı bunca faydası olduğundan.
Alternatif tıp merakım,ev sirkesi yapmayı seven biriyim ama bu kadarı fazla

Her duyduğumuz bedenimize uygulamasak daha sağlıklı mı oluruz acaba?
Sirkeyi içen zayıflıyor,kovite birebir vajina da nasiplenmiş.
Sirkenin haberi var mı bunca faydası olduğundan.
Alternatif tıp merakım,ev sirkesi yapmayı seven biriyim ama bu kadarı fazla
Ama koku geçti. 4 ay boyunca hiç kokmadı. Özellikle takip ettim kendimi. Bu sabah koku gelmeye başladı.

önceki yazdıklarımı okumamıssınız sanırım her ay doktora gittim kullanmadığım ilac fitil vs kalmadı doktora gitmediğimi düsündüren neydi? 5 farklı doktora göründüm ben
Ah tamam cok pardon ozur dilerim, tr deki doktorlar biliyorsunuz evli değilseniz kanser yapıcı bazı genc kızlar bu nedenden gitmek istemiyor. Evli misniz? Bekarsanız cok esli misniz? Koku yogun mu?

Ah tamam cok pardon ozur dilerim, tr deki doktorlar biliyorsunuz evli değilseniz kanser yapıcı bazı genc kızlar bu nedenden gitmek istemiyor. Evli misniz? Bekarsanız cok esli misniz? Koku yogun mu?
hpv16 pozitifim zaten. koku yoğun değil akıntım daha az ama hala istediğim gibi değil son zamanlarda kilo da aldım onun da etkisi olabilir. deflagyn kullanıyorum 3 aylık set almıstım bittikten sonra hpv smear testi vericem

X