Gebeliğe Hazırlık Agnucaston (Hayit HAPI)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Susi96

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
310
171
28
Selam kızlar 2 aydır agnucaston kullaniyorum fsh yüksek olduğu için düzenlemesi amacıyla başladım bu süreçte adet günüm 6-7 günden 4 güne düştü 3 gün normal olup 4. Gün neredeyse tamamen bitiyor eskisi gibi de sürekli kahverengi akıntı olmuyor son günler bu iyi bişey mi kotu bişey mi anlamadım bunu kullanıp da böyle olan var mi bu arada fsh en son 10.8 civariydi

Selam kızlar 2 aydır agnucaston kullaniyorum fsh yüksek olduğu için düzenlemesi amacıyla başladım bu süreçte adet günüm 6-7 günden 4 güne düştü 3 gün normal olup 4. Gün neredeyse tamamen bitiyor eskisi gibi de sürekli kahverengi akıntı olmuyor son günler bu iyi bişey mi kotu bişey mi anlamadım bunu kullanıp da böyle olan var mi bu arada fsh en son 10.8 civariydi
Bende 3 aydır kullanıyorum düzene soktu ama adet süresinde bi kısalma olmadı. 3 günden kısa 10 günden uzun sürmüyorsa bi sıkıntı yoktur merak etmeyin. Mucizevi bi bitki bu. Bi yan etki yapacağını sanmam

Benimde 4. Tüp bebek tedavim olumsuz oldu. Artık tedavileri bıraktım. Bu hapı kullanmak istiyorum. Reçete ile alınıyormu bu ilaç. Reçetesiz olursa fiyati nedir. Bilgi verirseniz sevinirim

Benimde 4. Tüp bebek tedavim olumsuz oldu. Artık tedavileri bıraktım. Bu hapı kullanmak istiyorum. Reçete ile alınıyormu bu ilaç. Reçetesiz olursa fiyati nedir. Bilgi verirseniz sevinirim
Reçetesiz alabilirsiniz ben 27 tl ye aldım gecmis olsun sorun ne acaba tutmamasinin bende tup düşünüyorum ama endişeliyim hem süreçten hem sonuctan

Benim yumurtam az çıkıyor dolleniyor ama tutmuyor. Rahmin çok iyi olduğunu söylüyor doktor. Bilmiyorum demekki embriyodan kaynaklı tutunmuyor. Çok zor çok yorucu bı süreç. İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan olur bebeğin

Benim yumurtam az çıkıyor dolleniyor ama tutmuyor. Rahmin çok iyi olduğunu söylüyor doktor. Bilmiyorum demekki embriyodan kaynaklı tutunmuyor. Çok zor çok yorucu bı süreç. İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan olur bebeğin
Anladım canım inşallah senin de gelir bebisin bende kararsızım bizim de erkek faktörü var sperm sayı az ve morfoloji problem

Ben düzenli adet olmuyorum. 3 ay adet ol.adim doktor hormonlar normal kist yok demişti hafif pco görünümlü dedi doğum kontrol başla demişti başlamadım. Bekledim 3 ay adet olmadim gidip hayıt hapı aldım bir buçuk kutu kullandım yumurtlama oldu sonra gün tuttum adet oldum. Yani uzun süren adet görememenim üstüne yumurtlama bile yaptırdı. Inşallah bu ay tam düzene girer 3 ay düzenli kullanicam

Ben düzenli adet olmuyorum. 3 ay adet ol.adim doktor hormonlar normal kist yok demişti hafif pco görünümlü dedi doğum kontrol başla demişti başlamadım. Bekledim 3 ay adet olmadim gidip hayıt hapı aldım bir buçuk kutu kullandım yumurtlama oldu sonra gün tuttum adet oldum. Yani uzun süren adet görememenim üstüne yumurtlama bile yaptırdı. Inşallah bu ay tam düzene girer 3 ay düzenli kullanicam
Bende fsh düzenlemek amacıyla kullaniyorum zararını görmedim bir dönem yüzümü sivilce basmaya başlamıştı ona da iyi geldi sanırım

Bende başladım hayırlısı ile hepimiz güzel sonuçlar alalım inşallah. Bu arada rahime sülük yaptıracağım.

Hanımlar iyi bayramlar agnucaston hapina devam eden var mi benim artık nerdeyse 4 ay olacak biraksammi acaba diyorum siz ne durumdasınız test de yaptirmadim hormon sonuçlarımi merak ediyorum

Benimde 1 ay oldu kullanli ama 3 gündür içemiyorum bitti bayramdan dolayida alamadım.

Siz baya uzun süre kullanmissiniz inşallah faydası olmuştur

Benimde 1 ay oldu kullanli ama 3 gündür içemiyorum bitti bayramdan dolayida alamadım.

Siz baya uzun süre kullanmissiniz inşallah faydası olmuştur
Adet ağrılarım için baya faydası oldu hormonlar ne durumda bilmiyorum çünkü test yapamadık gebelik de henüz olusmadi çünkü erkek kaynaklı bizim ki daha çok o yüzden esimde takviye kullanıyor bakalım beklemedeyiz ama hapın baya faydalı olduğunu düşünüyorum yan etki yada zararını görmedim

Bende yan etki olarak göğüs ucu ağrısı yaptı hemde çok. Ama geçti geri. Bende faydalı olduğu düşünüyorum. Bı sure hayiti kaynatıp suyunu içtim ama felaketti çok mide bulantısı yapiyodu hap daha kolayıma geliyor.

X