Agda

Cerrahi işlemden mi bahsediyor; dini içerikten mi bahsediyor bilmiyoruz.

Sünnet ifadesini eski gelenekler yerine kullanma ihtimali de mevcut.
Konuyu "çocuk büyütmek" bölümüne açtığı için pipi kesme operasyonu geldi benim aklıma.
Ne güzel beyin fırtınası yaptırıyor bize.
Birkaç kelime bırakıyor, biz bu kelimelerden anlamlı cümleler kurup hikayeyi tamamlıyoruz.
Canım Merve💜
Hele konu ismi olarak "U" yu seçmiş olması... beni benden aldı

Şimdikiler anestezili
Aaa evet, eski usulleri seviyor anladığım kadarıyla. Lazer yerine de ağdayı seçmesi buna işaret. Şerlok hislerim beni yanıltıyor olamaz.
Ay ne bileyim ben evin hem en küçüğü hem de tek kızıyım. Bir tek küçük abimin sünnet olmak için önce ağlayıp, sünnetçi geldiğinde korkudan ağaca çıktığını ve akşama kadar orada ağladığını hatırlıyorum. Ben daha 5-6 yaşlarındaydı😂

Aaa evet, eski usulleri seviyor anladığım kadarıyla. Lazer yerine de ağdayı seçmesi buna işaret. Şerlok hislerim beni yanıltıyor olamaz.
Ay ne bileyim ben evin hem en küçüğü hem de tek kızıyım. Bir tek küçük abimin sünnet olmak için önce ağlayıp, sünnetçi geldiğinde korkudan ağaca çıktığını ve akşama kadar orada ağladığını hatırlıyorum. Ben daha 5-6 yaşlarındaydı😂
Travmaya bak ya deli olacağım. Farz bile olmayan bir şeyin bu kadar dini bir olguya dönüşmesi beni deli ediyor. Yazık neler çekmiş bu nesil... Sonra cinsel problemlerle dolu bir hayat.

Sünnet erkeklerin çocukluk döneminde yapılması gereken bir işlem.Dinimizde farz değil mi ? Yahudiler 7 günlükken sünnet ediyorlar.Hristiyanlarda bile doktor derse sünnet derisi alınıyor.
Yanlış alıntı mı yaptınız?
Ben sünnet gereksiz mi dedim anlamadım ki

X