bikini bölgesi neden acır?

stella777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
2
0
Ablalar merhaba, henüz küçüğüm ilk defa yaşadım böyle bir şeyi. Klitoris denen bölge neden acır? yürümekte bile zorlandım daha 1 gündür oluyor. eğer tüy almak ile ilgiliyse bazen jilet bazende kağıt ağda ile alıyorum bikini bölgemi. herhangi bir kimyasal değdirmemeye de dikkat ediyorum. danışacak bir ebeveynim yok bilen biri yardımcı olabilir mi?

Ablalar merhaba, henüz küçüğüm ilk defa yaşadım böyle bir şeyi. Klitoris denen bölge neden acır? yürümekte bile zorlandım daha 1 gündür oluyor. eğer tüy almak ile ilgiliyse bazen jilet bazende kağıt ağda ile alıyorum bikini bölgemi. herhangi bir kimyasal değdirmemeye de dikkat ediyorum. danışacak bir ebeveynim yok bilen biri yardımcı olabilir mi?
enfeksiyon olabilir. kıllar uzamaya başladıysa olabilir. mantar olabilir. bir çok sey olabilir. doktora gidin bence

Adet görüyor musun ?

yat uyu harun abi

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-28-04-07-20-003_com.android.chrome.png
    Screenshot_2024-04-28-04-07-20-003_com.android.chrome.png
    283,8 KB · Görüntüleme: 173
X