Agda Yaptiricam Ama ....??

jnm hiç tüy dökücü bulaştrma jilette vurma sonra baş edemıosun yınede sen bılırsın ama makına hepsıne göre daha ııdr ağdada ii aslında

Önce ağda yaptır sen o zaman... Sonra da makineyle çıkanları alırsın.

Benimki Braun silkepil. Çok memnunum... Masaj parmakcıkları ve buz eldiveni olan....

Biraz canın yanar.Ağda gibi yani... Alışırsın ama hemen... Sonucunda o acıaya değdiğini düşünürsün. Kaldı ki öyle şiddetli bir acı değil bu. Düşün ki benim canım çok kıymetlidir. Ağda da bile ağlayacak derecede =) Fakat bu makineyi alalı 1 yıl oldu. Buzlu eldiveni hiç kullanmadım ve masaj parmakcıklarınıda toplasan 1 yıl boyunca en fazla 5 dk falan.... :sm_cool:

Tavsiye ederim yani...

Hemde der daim rahat edersin tüy konusunda... :içelim:

Önce ağda yaptır sen o zaman... Sonra da makineyle çıkanları alırsın.

Benimki Braun silkepil. Çok memnunum... Masaj parmakcıkları ve buz eldiveni olan....

Biraz canın yanar.Ağda gibi yani... Alışırsın ama hemen... Sonucunda o acıaya değdiğini düşünürsün. Kaldı ki öyle şiddetli bir acı değil bu. Düşün ki benim canım çok kıymetlidir. Ağda da bile ağlayacak derecede =) Fakat bu makineyi alalı 1 yıl oldu. Buzlu eldiveni hiç kullanmadım ve masaj parmakcıklarınıda toplasan 1 yıl boyunca en fazla 5 dk falan.... :sm_cool:

Tavsiye ederim yani...

Hemde der daim rahat edersin tüy konusunda... :içelim:
canım çok teşekkür ederim,
hepinize
o halde braun silk epil alıp 14 mayısta ağda yaptırmaya karar verdim ki
uzarsa ağda yaptıracabilecek kadar 30unda tekrar yaptırırım uzamazsa braunla
hamam tozunu anlamadım ama?

makineyi hünüz almadıysan philips satinelle ice'ı da bi araştır derim.. koltuk altı ve bacak bölgesi için 2ayrı buz hazneli aparatı var.. onu takıp epilasyona başlayınca hiç acımıyo gerçekten.. ben onları takmadan dayanamıyorum mesela :çok üzgünüm:

kızlar ya bende agda yapamıyom yapıştırdımmı acıcak die gidip suyla eritiyorum
bunu kolay bi yolunu bilen varsa yazıversin bana

kızlar ya bende agda yapamıyom yapıştırdımmı acıcak die gidip suyla eritiyorum
bunu kolay bi yolunu bilen varsa yazıversin bana

kolay yolunu söylüyorum =) bezi yapıştırdığın zaman 5e kadar say cesaretini topla, çek! ben öyle yapıyodum ağda yapacağım zaman.. yoksa cayıp senin gibi eritiyodum ben de her seferinde =) bi de kuaföre ya da annene fln yaptır alışıncaya kadar sonra kendin daha kolay yaparsın.. yine de en iyisi epilatörler bence daha az acıtıyo sanırım onlar..

+bi deeeeeee aklıma gelmişken söylym.. şu epilatörlerin sessiz sessiz çalışanını neden icat etmediler hala ya. ben kendisinden değil sesinden tırsıyorum her seferinde! Çok üzgünüm çoookKötü Kazen

X