Agda Yaptiricam Ama ....??

calemityjane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
1.381
0
arkadaşlar mayıs 17 18 19 da tüysüz olmam gerekiyo:)
birde 31 mayıstan 10hazirana kadar olmam gereken iki farklı dönem var.
16sında ağda yaptırsam 17 18 19u kurtarır ama 30 mayısa kadar uzamaz bende haziranın başı tatilin ortasında tüyllü olurum sizce 17 mayıs için yapabileceğim bir öneriniz var mı? jilet tüy dökücü hiç kullanmadaım hangisini tavsiye edersiniz?bi el atsanız tatlicadiarzutatlicadiarzu

Epilasyon aletini yanında götür tatile, çıktıkça alırsın.....
Zaten o makine en kısa tüyleri bile alıyor ama kıl dönmesi yapıyor malesef...

bende devamlı makina kullanıyorum..
bacaklarımda falan hiç kıl dönmesi olmuyor sadece kaşintı yapıyor niyeyse..kaşıdığım zamanda yara oluyorr.üff

bende kac seneden beri makina kullaniyorum, basda cok aciyor ama zamanla alisiyorsun ve hic acimiyor:)

canım simdi aldır agda ile. mayıs ortasında daha cıkmamıs olur. yani kaymak gibi olmaz ama corap vs den de belli olmaz.
sonra mayıs sonu tekrar yaptırabilirsin boylece.
yada mayıs 10 gibi yaptır. 20 gune kadar uzayanları tekrar yaptır. agda 1 hafta 10 gunden once uzamıyor.

bu günlerin önemini pek merak ettim doğrusu....:icecream:
canım ağda ile alındığı zaman zannetmiyorum hemen çıksın yani o seni idare eder bence 15 gün falan...

bu günlerin önemini pek merak ettim doğrusu....:icecream:
canım ağda ile alındığı zaman zannetmiyorum hemen çıksın yani o seni idare eder bence 15 gün falan...

canım 19 mayıs tatilini değerlendirmek için sideye gideceğiz ama bu yaz tatilimiz için de 31 mayıs 10 haziran otel rezervasyonumuz var yani tatil boyunca rahat etmek istiyorum :KK43:makina adı öneriniz var mı?bana sanki jiletle alsam bir seferlik bişi olmaz gibide geliyor ama bilemiorm

canım 19 mayıs tatilini değerlendirmek için sideye gideceğiz ama bu yaz tatilimiz için de 31 mayıs 10 haziran otel rezervasyonumuz var yani tatil boyunca rahat etmek istiyorum :KK43:makina adı öneriniz var mı?bana sanki jiletle alsam bir seferlik bişi olmaz gibide geliyor ama bilemiorm

canım benim makinam braun ben çok memnunum ....

jileti aklından çıkar bi kere.yasakkelime Allah muhafaza kesme gibi bi sorun olursa daha kötü. ve tüyler yine 2 günde belli olur. sen al bi braun yanına koy çantana çık tatile. kocanı da yarım saat sahile yalnız gönder o arada makinayla alırsın.a.s.

X