Afyon'da hymenoplasti yapan doktor var mı???

var mı öyle eskısehırde yaptırıp kesın oldu dıyen. başarılı operasyon geçiren felan.. ebru hanıma bende gidebılırım ankra 3bçk saat. ama 3 gun once kontrole gıtmek sıkıntı. gun ıcınde sabahtan bı bahane bulunup çıkılcak evden ancak. toplamda 7 saatım yolda geçecek..zoor... ebru hanımdan başarılı sonuc alanları okudum ben burda.

bence dikişler tuttuktan sonra düğünden önce kontrole cagrp tekrar dikiş atması çok saçma ozaman neden geçici amelyatı olmuyoruzki okadar strese giriyoruz benim doktorum ben ameliyattan 1 ay sonra muayene ederim ondan snra gelmene gerek yok dedi çokta guzel kanar dedi 1 parmak girecek kadar acıklık kalıcak zaten dedi

Son düzenleyen: Moderatör:
Nası yani... Ilk ilişkide zaten bir parmak kadar girişle kanama olmıcakmı... Ben de öyle olmamıştı ne bı parmak kadarı.. Parmaın yarısı kadar girildiğinde zorlanma olmuştu.. Kım dedi onu hangi dr.. Ayrıca ebru hanım para duskunu olsa nakıt paranın bı kısmını hesap nosunu verip,bu hesaba yatırırsın demez.. Bence para düşkünlüğünden değil o iyice bakıp emın olmak istediğinden.o 1 ay snra tamam bı sorun yok dese düğüne 3 gun kala sizin içinize zaten siner mi..benım sınmez açıkçası.

ben ebru hanımla tlfonda konustum...bana dedı kı :' yaranın ıyılesme surecı sıze de baglı,kuru tutmanız önemli.Bu cok hassas bır konu ve kucuk de olsa olumsuzluk ıhtımalını yasatmak ıstemem hastama.bAZI HASTALArda ıyılesme surecı hemen oluyor,bazılarında ıse çok deforme olma durumu olabılıyor.Gormeden yorum yapmak zor.Bu nedenle eger gerekırse dugunden once de gelın mutlaka bakalım, derim.Ama yara ıyılesmesı saglandıktan sonra tekrar bakmaya gerek yok.Yıne de ıcınız rahat olsun dıye dıledıgınz zaman kontrollere gelebılırsınız.Kontrollerden ucret almıyorum zaten' dedı.

adet kanı aynı yerden geldiği için mecbur 1 parmak boşluk olmalı tamamını dikemeski
daha önceki yorumlarda ebru hanımın çolk paracı oldugunu yazan arkadaslar var ben kendisiyle görüşmedim ama 3 gun önce dikiş atması çokta mantıklı degil dikişler tuttuktan sonra ek bi müdaheleye olmadıgını ben 3 doktorla konustum 3 üde aynı seyi söylediler

bende ebru hanuımı düşünüorum. o güven verior insana . ama nezamn yaptırcam blmiorum cesaretimi toplayamıorum

X