Afyon'da hymenoplasti yapan doktor var mı???

evolet eskşhrde kemal hükmen var.ben esk da otuorum ama erkek işte rahat edemeyeblrsn. ben gitmedim amakonuştum iyi biri netten sitesine gir

evolet arkşım kalıcıya tam garanti vermior tutmayablr dior ama geçiçiye yüzde yüz dior. ben yerini bliorum. tarif ederim sana yardımcı olurum istersne

düğünden 3 gun oncede eskisehıre ne diyip gelcem ki.. en göz önünde oluncak zamanlar onlar. gerçi düğün şimdi değil ta 2012 hazıran gibi ama ben de bişiyler tam olsun ona göre hareket edeyım diyorum.yani diktireyim bişiler tam olsun öyle..daha once yaptıran varmıymış kemal beye.

evolet kemal hükmen die gir nete ordan adresi var. burda duymadım ona yaptıran ebru hanıma yaptıran çok. bende ona yaptırmayı düşünoprum. erkek istemiorum . ama bende evlilk falan yok daha sevglmde yok

ebru hanıma hadi ben de yaptırayım aama uzak işte ne diyip gideceğim o problem... tamam bakıcam. bi de metin acu var eskişehirde araştırırken onu buldum.

evolet o kimmiş adresşi nerde canm onu bende araştırayım esk da kendi şehrmde çok rahat yaptırırm.ama erkek işte rahatça konuşablecekmyz. ebru hanm iyi oda şehr dışı izin sorun

xxxxxxxxxxxx

kendisi soruları cevaplıyor bir sitede orada mesela kzlık zarı ile ilgili sorulara yobaz bi şekılde değilde çok rahat bi şekilde cevap vermiş.arayın konuşalım yazmış numarasını vermiş..

Son düzenleyen: Moderatör:
canm yeri çok kolay. kemal hükmende cvplıyor soruları güzel şeklde ama kalıcaıya kesin demior ebru hanım kalıcıya kesin dior. garanti verior. bu doktor nasıl hiç bilmiorum adını goggle yazdım ama cvpladığı soruları bulamadım

öyle mi kolay mı yeri.. iyiymiş o zaman. xxxxxxxxx a üye ol. orada ara butonuna uzmanlarda ara yı seç ve metin acu yaz.. cevapladığı soruları tıkla. sonra aşşağı da cevapladığı tum soruları seç.. sol tarafta kzlk zarı yazıyor.onunla ilgili soranlar var orada cevapları var.. bence kalıcı ya ebru hanımın tamam demesinin sebebi de onceden bi kontrole çağırıyor ya o zaman da 3 gün önce yapılan geçiciyi yapıyor iştee.fark yok yani bence... ben de doktorları araştırcam şehrimde olmadı söylerim sana.

Son düzenleyen: Moderatör:
evolet ebru hanımmı 3 gün önceden geçiçi yapıor kalıcı yaptım deyip anlamadım. kemal hoca kalıcıya garanti demior ama 3 gün öncekine garanti dior. bilemiorum o erkek die istemiorum. sen nezamn yaptrcan paranıfalan hazrladınmı

evolet sen afyondaysan eskşhrdeki bir doktora yaptırablrsin.ben eskşhrdeym ancak burdaki doktrlar erkek rahatça anlatamam derdimi.ankarada ebru hoca var ona gitmeyyyi düşünorum. vakit bulmaya çalşıorum bakalm korkuorum üstelk :KK43: birde kesin çözmüü bu ona canım sıklıor:KK43:

X