Gebeliğe Hazırlık Adem elması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Semayavass41

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
1
1
29
Kızlar hayırlı akşamlar. Bende Adem elması var. Halam umreden getirdi onu nasıl kullanacağım bana bilgi verir misiniz. Bu Adem elmasıyla hamile kalan varmı varsa beni aydınlatırmısınız bu konuyla alakalı. Elimde var ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum ondan da kalakaldım. Bana yardım edermisiniz rica etsem şimdiden allah razı olsun hepinizden☺️

Kızlar hayırlı akşamlar. Bende Adem elması var. Halam umreden getirdi onu nasıl kullanacağım bana bilgi verir misiniz. Bu Adem elmasıyla hamile kalan varmı varsa beni aydınlatırmısınız bu konuyla alakalı. Elimde var ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum ondan da kalakaldım. Bana yardım edermisiniz rica etsem şimdiden allah razı olsun hepinizden☺
Nasıl bişeymiş resim atar mısın çok merak ettim. Bi topikte de bi arkadaş bahsetmişti de☺️

Nasıl bişeymiş resim atar mısın çok merak ettim. Bi topikte de bi arkadaş bahsetmişti de☺
Biz kırdık içi bu şekilde canım, beyaz olan kısmını kırmızı bir renk alana kadar kaynatıyorsun , yatsıdan sonra 1 bardak içiyorsun . Bir arkadaşımın dediğine göre yumurtlamadan 1 gün önce, yumurtlama günü ve bir gün sonrası olmak üzere 3 gün içiyorsun.
Üzerine meryem suresi okunuyor 🤗
Ben 7 gün içeceğim 🤩
Biraz da suyuna zemzem kattım.

Şifa olsun inşaallah cümlemize. S Semayavass41 💖

Eklentiler

• IMG-20190423-WA0007.jpeg
    IMG-20190423-WA0007.jpeg
    135,8 KB · Görüntüleme: 2.294
Dışı da bu şekilde ama bu fotoyu netten buldum 🤗

Eklentiler

• images (10).jpeg
    images (10).jpeg
    18,9 KB · Görüntüleme: 512
Biz kırdık içi bu şekilde canım, beyaz olan kısmını kırmızı bir renk alana kadar kaynatıyorsun , yatsıdan sonra 1 bardak içiyorsun . Bir arkadaşımın dediğine göre yumurtlamadan 1 gün önce, yumurtlama günü ve bir gün sonrası olmak üzere 3 gün içiyorsun.
Ben 7 gün içeceğim 🤩

Aa biraz Hindistan cevizi ni andırıyor. İnşallah şifa olur ❤️

Kızlar hayırlı akşamlar. Bende Adem elması var. Halam umreden getirdi onu nasıl kullanacağım bana bilgi verir misiniz. Bu Adem elmasıyla hamile kalan varmı varsa beni aydınlatırmısınız bu konuyla alakalı. Elimde var ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum ondan da kalakaldım. Bana yardım edermisiniz rica etsem şimdiden allah razı olsun hepinizden☺
Bende adem elması ile hamile kaldığımı düşünüyorum kırdık kaynattım.. zekeriya duasi var onu okudum.. 10 tane ya mütekkebbir okudum.. Eşim ve ben bir bardak içtik sadece.. o ay halime kaldım.. ama bana normal okunmuş elmada gelmişti okuda ikiye ayırıp eşim ve ben yedik.. ondan mi bilmem ama hamile kaldım 8. haftadayız şuan.. Allahım isteyen herkese versin 😍

Ben 7 gün içeceğim 🤩

Bu arada çekirdeğini nasıl kırdınız çok sert değilim ben onu rendeledim tozunu aldım çekirdeği meyve ile kaynattım..

Bu arada çekirdeğini nasıl kırdınız çok sert değilim ben onu rendeledim tozunu aldım çekirdeği meyve ile kaynattım..
Yok eşim bıçak ve çekiç yardımıyla kırdı, zor olmadı onun için:) dışındaki kabuğu duruyor öyle onu kaynatmadım =)

Ben 7 gün içeceğim 🤩

Ben yumurtayla gününü beklemedim battan önce yaptım.. sadece bir kere sabah aç içtik biz daha içemedik. ev taşıdığımız için fırsat olmadi içmeye 3 gün sonra adet oldum hamile kaldım bitiminde çok şükür.. Allahım isteyen herkese nasip etsin

Ben 7 gün içeceğim 🤩

Nerden buldunuz ben de istiyorum bu meyveden :KK43:

Bana teyzem umreden getirdi. İçini rendelemeye çalışıyorum ama çok zor, çok sert. Sanırım kaynatıp içicez. Anlamadığım aynı meyveyi mi 3 kere kaynatıp içtiler yoksa bir kerede kaynatıp 3 gün mü içtiler?

Ben 7 gün içeceğim 🤩

İç kısmını kahverengi kabuğuyla kaynattıkız değil mi? Bir kere kaynatıp 3 gün mü içiliyor yoksa 3 gün ayrı ayrı mı kaynatılıyor

X