Acura Bi beyazlatc cihaz...

wodix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
19
0
kızlar bu acura diş beyazlatıcı cihazı internetten almk istemiorum eczanelerde fln wardır dimi?? fiyatı fln nerelerde bilen war mı??

gercekten işe yarıyor mı acaba bu cihaz bi ara bende alıcaktım vazgecmiştimCADIARZU

ben shopping tv den almıştım...benim işime yaramadı açıkçası,ve diş etlerim aşırı sızladı...kaldırıp attım valla,şimdi sensodyn beyazlatıcı diş macunu kullanıyorum daha iyi.boşuna para harcamayın...

ben shopping tv den almıştım...benim işime yaramadı açıkçası,ve diş etlerim aşırı sızladı...kaldırıp attım valla,şimdi sensodyn beyazlatıcı diş macunu kullanıyorum daha iyi.boşuna para harcamayın...

Bende shoppingtvde görmüştüm bikac ay öncesi iyiki almamışım,demek o kadar kötü ha sağol canım bilgilendirdiğin için a.s.

yalnız burda wardı kullanıp çok memnun kalan hemde doğal beyazlık olsun die kullanmayı bırakmış biri..başka bi konuda yazıodu bnde almayı düşündüm bu yüzden

yalnız burda wardı kullanıp çok memnun kalan hemde doğal beyazlık olsun die kullanmayı bırakmış biri..başka bi konuda yazıodu bnde almayı düşündüm bu yüzden

valla ben memnun kalmadım kişiden kişiye değişir mi bilemem.ama diş etlerim dişlerim sabaha kadar sızladı,gereği yok.illaki bembeyaz olsun istiyorsak dişçilerde daha güzel metodlar var...sen bilirsin yine de..

Piyasadaki hatta(Dr kontrolunde olanlar dahil) tum beyazlatıcı urunler dislerinizde asırı hassasıyete sebebıyet verırler kesınlıkle ben tavsıye etmıyorum arkadaslar.Dr kontrolunde doktorunuzun uygulayacagı ısınlı beyazlatıcılar asırı hassasıyete sebep olurlar hatta o kadarkı eksı dolma yıyemez hale gelırsınız evet disleriniz beyazlar fakat butun bu sızlamalara degermı?ustelık etkısı maksımun 6-8 aydır bu donem sonunda eskı rengıne donecektır degermı sızce?
Zaten piyasada satılan o garıp toz urunlerı hıc saymıyorum bıle onlar hem faydasız hemde ıcındekı toz sadece dıslerınızı asındırır baskada bır ıse yaramaz ucuz olan urunlerde karbonat daha pahalılarad ıse dıslerınıze zarar verebilecek kimyasallar vardır.
Ben sık sık fırcalayarak korumaya calısıyorum rengını cunku sıgara ve kahve fazla tuketıyorum dıslerı en cok boyayan seyler bunlar cunku.
Tavsiye olarak size duzenlı olarak hekiminize giderek dislerinizi temizletirseniz hem dis taslarınızdan kurtulup saglıklı bır agzınız olur hemde temızlık sonrası uzerıne yapılan cıla ıle dıslerınız bembeyaz olmasada tum renklerden arınarak kendı dıs rengınıze doner:) herkeze saglıklı gunler

X