Açlık Su diyetim

Bende 3 aylar geldiği için zaten 10 gün oruç tutacaktım ve bu orucu açlık orucuyla birleştirmeye karar verdim😎 sabah magnezyum sülfat içerek başlayacağım pazartesi gün içersinde full su tüketeceğim salı gününden itibaren gün içinde normal orucumu tutacağım sahurda su iftarda su içerek 10 Günü tamamlamayı hedefliyorum bakalım Allah izin verirse 💕 3 aylara Her şekilde şifalanarak girmeye niyet ediyorum hem ruhen hem bedenen .. vermem gereken bi -10 kilom var hedefim 57 🙂
Sende ben gibisin hadi bakalım senle yarışalım en çok kim verecek 😂 ben şuan 71 im ama olsun bakalım kim daha fazla verecek 😁

M Mlk245 siz magnezyum sülfat(ingiliz tuzu) içtiniz mi ? Su diyetini yapmaya başlamadan önce
Ben içmedim onu başlamaya niyetlendim 2
Kerekinde içtim ama oruç tutamadım 😂 iğrenç birşey berbat birşey. Yani bi daha asla sürmem ağzıma lkusa kusa içmiştim çünkü

Sende ben gibisin hadi bakalım senle yarışalım en çok kim verecek 😂 ben şuan 71 im ama olsun bakalım kim daha fazla verecek 😁
Ayy inşaAllah ikimizde veririz istediğimiz kadar 🤗 bende bugün başlamadım sahurda niyet edip suyumu içip başlayacağım bakalım 😀

Günaydın kızlar. Konu ilgimi baya çekti. Diyet rejim konularında baya bilgisizim. Çünkü genelde çok kilolu değildim. Ama son bir yıl içinde o kadar kilo aldım ki. Kendimi tanıyamaz hale geldim. Kilo alma nedenim kullandığım ilaçlar iğneler sanırım. Bebek istedik o yüzden baya ilaç iğne kullandım. Hamilelikte olmadı. Kilo aldığımda kaldım.

Şimdi bu su diyeti ilgimi çekti. Yapan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim.

İştahınızı kesmek için bir şey yapıyor musunuz.

Aç durmak ve sürekli su içmek nasıl etkiliyor. Mesela ben çalışıyorum. İşte zorluk yaşarmıyım.

Su dışında hiçbir şey mi yemiyorsunuz.

Dikkat etmem gereken bir şeyler var mı.

Günaydın kızlar. Konu ilgimi baya çekti. Diyet rejim konularında baya bilgisizim. Çünkü genelde çok kilolu değildim. Ama son bir yıl içinde o kadar kilo aldım ki. Kendimi tanıyamaz hale geldim. Kilo alma nedenim kullandığım ilaçlar iğneler sanırım. Bebek istedik o yüzden baya ilaç iğne kullandım. Hamilelikte olmadı. Kilo aldığımda kaldım.

Şimdi bu su diyeti ilgimi çekti. Yapan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim.

İştahınızı kesmek için bir şey yapıyor musunuz.

Aç durmak ve sürekli su içmek nasıl etkiliyor. Mesela ben çalışıyorum. İşte zorluk yaşarmıyım.

Su dışında hiçbir şey mi yemiyorsunuz.

Dikkat etmem gereken bir şeyler var mı.
Du Dışında ekstra birşey yok. Ama çalıştığın işe göre durumun değişir. Biraz yemeksiklik agresif olmanıza neden olabilir. Siz direk açlık olarak değilde yoğurt hurma ve su ile idare edin. Daha önce hiç denememişsiniz ve bir sürü iğne kullanmışsınız o yüzden kendinizi riske atmayın derim.

Bak canım açıkcası orucun nasıl yapıldığı bir sürü farklı şekillerde anlatılmış. Ama ben anladığım kadarıyla bodoslama daldım. Yoksa düşünmeye kalksam şişkoluktan ölürdüm herhalde. Hala daha zayıf değilim ama tombik de değilim hamd olsun. Ne vitamin aldım ne başka birşey. Vücuduma su dışında asla birşey sokmadım. San şöyle söyleyeyim sabah kalkar (8)kızıma kahvaltı hazırlayıp öğlen 3 e kadar ev temizliği yapan bir insanım. Yemek de dahil. Herşeyi tastamam edip eşim 5i geçerken eve gelene kadar da ip atlama karın egzersizi zıplama bisiklet yapıyorum.
Ben şunu anlamadım 7 gun birsey yemediniz mi tek lokma bile

Şimdi yine aynı diyetin daha uzun olanını yapıcam. 21 gün 😅 ve eski Kiloma indiğimde kendime deli alışveriş yapıcaamm hepsini de paylaşıcam ki kilolu bayanlar iyice motive olsun
Sizde massallah motivasyon tavan 😁😁👌👏👏👏👏👏👏

Merhaba tekrar yapabildiniz mi? Bende bi ara bununla baya zayflamıstım.Tekrar başlamayı düşünüyorum nasılsa su diyetiyle kısa sürede veriliyor diye kilomu koruyamadım.Tatlı bağımlısıyım aldım tekrar🤦😊 ama yine başlamak istiyorum, siz ne yaptınız?

Merhaba tekrar yapabildiniz mi? Bende bi ara bununla baya zayflamıstım.Tekrar başlamayı düşünüyorum nasılsa su diyetiyle kısa sürede veriliyor diye kilomu koruyamadım.Tatlı bağımlısıyım aldım tekrar🤦😊 ama yine başlamak istiyorum, siz ne yaptınız?
Merhaba. Ben hipotiroid hastasiyim ve mutlaka birsey yemem lazim gun icinde. O yuzden tek öğün beslenerek kilo verdim. 67 ye dustum ama sonra cips kraker derken 74 oldum.. Yarin yine gunde tek ogun diyetine basliyorum isterseniz birlikte baslayalim?☺

X