Açlık Su diyetim

Şimdi yine aynı diyetin daha uzun olanını yapıcam. 21 gün 😅 ve eski Kiloma indiğimde kendime deli alışveriş yapıcaamm hepsini de paylaşıcam ki kilolu bayanlar iyice motive olsun
Maşallah sana. İnşallah yaparsın. 21 güne istediğin kiloya da inersin.

Va
Süper ya. Nasıl bir motivasyon bu. Maşallah.
Valla kilo verince 1 haftada 10 kilo olunca bi de yeni kıyafetler alınca ve daha da yeni ve zarifini alma düşüncesi gazlıyor beni.. Ee bide eş faktörü var. Eşim ben eski halime dönüyorum diye deli oluyor etrafımda çok şükürrrr 🥰🧿

Ya çok cezbetti bende mi başlasam🙄

Ben iki haftadır güzel diyet yapıyorum zaten sadece spor yok bu vesileyle onu da ekleyebilirim.
Su diyetiyle spor mu diyosun? Önermem.. Vücudu çok yorarsın. Açlığada dayanamazsın. Başın çok döner veyahut midem bulanır. Açlıkta spora gerek yok. İstesende istemesende veriyorsun

Maşallah sana. İnşallah yaparsın. 21 güne istediğin kiloya da inersin.
Malesef yapamadım.. Baştan sarıcam. Ama eş faktörüm 21 e dayanamaz 10 günlük yapıdan sadece malesef.. Eşimin ağzından duramıyorum bıktırdı iyice ye diye diye

Malesef yapamadım.. Baştan sarıcam. Ama eş faktörüm 21 e dayanamaz 10 günlük yapıdan sadece malesef.. Eşimin ağzından duramıyorum bıktırdı iyice ye diye diye
Neden öyle diyor ki halsiz mi düştün canım? Dikkat et kendine. Ben de başladım diyete şimdilik iyi gidiyor.

Neden öyle diyor ki halsiz mi düştün canım? Dikkat et kendine. Ben de başladım diyete şimdilik iyi gidiyor.
Halsiz olduğumdan değil kızım beni gereğinden fazla yoruyor diye. Hiperaktif bi kızım var. Zaten normalde de bitkin oluyordum uğraşmaktan birde bu aralar yorgunluklar ister istemez üst üste geldi. Hastane misafir kızın aşıları kaynanamda sağola hiç rahat bırakmaz. Zaten gelen her misafire kuyruk olur. Sinir strest bilmem ne eşimin ailesi de bu aralar fazla üzerime geliyor. Bu sabah da alerjim tutunca hap almam gerekti parmaklarım uyuşuyordu. Doktora gittik sinir sıkışması dedi. Derken eşim zaten yeteri kadar yorulduğumu ve kendi kendimi yiyen bir sürü şey düşündüğümü biliyordu. Bunların üstüne birde sen kendini yoruyorsun açlıkla diyor. İşte bütün mesele bu 😊 yani hasta olucam diye korkuyor. Bilmiyor ki sebep açlık falan değil sadece ailesi...

Merhaba öncelikle güçlü iradenizi ve azminizi takdir ediyorum maşallah. Darısı bana inşallah. Bu diyetin çok yakın bir versiyonuna da yarın ben başlıyorum. Dilerim hiç bozmadan 7 gün yapıyım. Tek öğün diyeti benimkisi sadece hafif bir kahvaltı yapıyorsun sonra bütün gün sadece su içiyorsun.
Neyse konuyu dağıtmayım iyi akşamlar hanımlar☺

Merhaba öncelikle güçlü iradenizi ve azminizi takdir ediyorum maşallah. Darısı bana inşallah. Bu diyetin çok yakın bir versiyonuna da yarın ben başlıyorum. Dilerim hiç bozmadan 7 gün yapıyım. Tek öğün diyeti benimkisi sadece hafif bir kahvaltı yapıyorsun sonra bütün gün sadece su içiyorsun.
Neyse konuyu dağıtmayım iyi akşamlar hanımlar☺
Bende ilaçlarımı içtim valla elhamdülillah çok iyiyim. Bu gece İngiliz tuzunu kullanıp güzel bi kolon temizliği yapıp ertesi güne inşaAllah süper bir 7 günlük açlığa başlicam. Amaç 14 şubat kıslarrrr 60 olursam değmen keyfime 😂😂 haberleşelim canım bakalım ne kadar kilon gidecek

Bende ilaçlarımı içtim valla elhamdülillah çok iyiyim. Bu gece İngiliz tuzunu kullanıp güzel bi kolon temizliği yapıp ertesi güne inşaAllah süper bir 7 günlük açlığa başlicam. Amaç 14 şubat kıslarrrr 60 olursam değmen keyfime 😂😂 haberleşelim canım bakalım ne kadar kilon gidecek
Hadi insallah canim. Şuan mide gurultusu disinda bir sorun yok. Çok şükür bu saate kadar hicbirsey yemeden durdum. Ama 1 demlik cay bitti😁 bir ara bacaklarim titredi korktum o yuzden 2 kup seker attim cayima sadece ama kahvaltidan beri tek lokma yok. Kilo durumumu yazarim buraya canim.

Aralikli oruc yapanlar icin play storeda bir uygulama var. Bu sabah indirdim süper. Hem kilo cizelgesi var hem de kac saat ac durdugunu yaziyor. Ismi "oruc takibi" kizlar

X