Acil kizlar .. Hamilelikte Kalp carpintisi ve kusma

evet beimde resmen kalbim sırtımda atardı ve kalp atışımla sarsılırdım....
çok moral bozucu oluyor...
Kizlar ilginiz icin size cok tesekkür ederim .. doktorum aradim ve acilen gelmem gerektigini söyledi .. bi gece yatiracakmis beni hastanede .. suanlik durum bu bilginiz olsun istedim ..

Çok geçmiş olsun canım.. Sakin olmaya çaliş kötü şeyler düşünme. Bende 4aya kadar hep kustum. Sureklli serum aldım. Daha yavas yavas geçiyor diyebilirim. Ama çarpıntım olmadı. Hamileliğin ilk aylarında çarpıntı da olabiliyor kişiye göre değişiyor. Arkadaşların dediği gibi tansiyon düşüklügü ve havalardanda olabilir.. Bir an önce doktorunla görüş hayırlı haberleri al inşallah canım

Kalmaya calisiyorum ama cildirmak üzereyim gercekten bi yandan kalp carpintisi hic durmuyor arkasina gelen mide bulantisi ve cikarma hissi diger yanda bebegim icin endiselenmem.. kac gecedir uyumuyorum
Canım gebelikte evde tansiyon aleti kesinlikle olmalı ? Yükselip düştüğünü bilsen ona göre evde ilk yardımı kendin yaparsın ,
Ben de gebeyim ateş ölçer ve tansiyon aletim hep elimin altında

Kizlar ilginiz icin size cok tesekkür ederim .. doktorum aradim ve acilen gelmem gerektigini söyledi .. bi gece yatiracakmis beni hastanede .. suanlik durum bu bilginiz olsun istedim ..
Çok geçmiş olsun canım inşAllah önemli bişey değildir. İlk fırsatta yaz bize de.

Saglikla gelsin bebek..havalar cok sıcak.bende kizimda sabahtan aksama kusardim.bazen yerlerde surunecek kadar halsiz kaliyirdum.sık sık az az tuzlu kraker biskuvi yedim.biraz azaldi oyle yiyince.tabi kalp çarpıntısı icin doktora gidin muhakkak.

Siz nasil bas ettiniz bununla gece uyuyabiliyor muydunuz ..? Evet danisicam mutlaka
Baş edemedim mecbur çektim, hayatımın en zor gunleriydi, gece de midem bulanirdi..
Tuvalete gitmek, su içmek bile azapti.
Zofran vermişti Dr um, ama pek işe yaramazdi.
Bende aşırı halsizlik de vardı, yatalak gibi bir hamilelik geçirmiştim malesef.
Bir yandan yer, bir yandan kusardim..
Buna rağmen 18 kilo aldım 😂😂
Söyleyebileceğim tek güzel şey doğumumdu, Allah ordan kolaylığını vermişti.
Umarım sen de bir an önce düzelirsin arkadaşım, bebek sağlıklı olsun da, biz bir şekilde dayanıyoruz ve geçiyor.
Sağlıkla kucağına al inşallah 🙏🙏

Hepinizden Allah razi olsun Canlarim .. suan hastanedeyiz geceyi burda geciricem .. bebek gayet saglikli cok sükür kalp atisini dinledik ben kilo vermisim ama o almis cok sükür doktor endiselencek bisey yok dedi .. ekg cektirdik kardiyoloji doktora göründüm bugün holder takilacak kalp atislarim takip edilecek yarina kdar ama suan kalpte sorun görünmüyor dedi takip edicez dedi bakalim .. serum takildi biraz daha iyiyim cok Sükür .. Allah hic kimseyi darda koymasin gercekten cok zor hem kendi canin hem bebeginin cani .. Allah hepinizden razi olsun ..

Hepinizden Allah razi olsun Canlarim .. suan hastanedeyiz geceyi burda geciricem .. bebek gayet saglikli cok sükür kalp atisini dinledik ben kilo vermisim ama o almis cok sükür doktor endiselencek bisey yok dedi .. ekg cektirdik kardiyoloji doktora göründüm bugün holder takilacak kalp atislarim takip edilecek yarina kdar ama suan kalpte sorun görünmüyor dedi takip edicez dedi bakalim .. serum takildi biraz daha iyiyim cok Sükür .. Allah hic kimseyi darda koymasin gercekten cok zor hem kendi canin hem bebeginin cani .. Allah hepinizden razi olsun ..
Çok şükür canım çok geçmiş olsun
Kadın doğumcun bir sebep söyledi mi peki bu durumun için ?
Bebeğinin iyi olmasına çok çok sevimdim
Sen de toparlarsın inşallah canım

Çok şükür canım çok geçmiş olsun
Kadın doğumcun bir sebep söyledi mi peki bu durumun için ?
Bebeğinin iyi olmasına çok çok sevimdim
Sen de toparlarsın inşallah canım
Allah razi olsun canim .. tam kalp carpinti yasayacagin aydasin dedi kalp doktoruda bebek büyüdükce bu carpinti olabilir dedi .. ama takipde kalacaklar canim simdi gözüm acildi biraz cok sükür ..

Çok sevindim canım. Çarpıntı zaten hamileliklerde olabiliyor demekki seni kilo vermen ve havalarda etkilemiş. Saglıkla bebeklerimize kavuşalım inşallah hepimiz

X