ACİL! BİREVİM HAKKINDA BİLGİ

hurt91

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
9
0
34
Arkadaşalar birevimden ev almayı planlıyorum ve bayağı detaylı araştırdım fakat sizdende biraz bilgi almak istiyorum sizce girmeli miyim nasıldır sizce?

Arkadaşalar birevimden ev almayı planlıyorum ve bayağı detaylı araştırdım fakat sizdende biraz bilgi almak istiyorum sizce girmeli miyim nasıldır sizce?
Merhaba sisteme dahil oldunuz mu memnun musunuz bizimde bu tarz bir kurumla yatırım düşüncemiz var emin olamıyorum ev almak dar gelirliler için hayal oldu resmen

Sizin bilginiz varsa paylaşsanız bende bu sistemleri araştırıyorum. Eminevim hakkında az buçuk bilgim var bundan yıllar önce annemler araba sahibi olmuş ama diğer kuruluşlar hakkında cok bilgim yok

Burda zamanında çok linç yedim bu konu yüzünden ama ben çok memnun kaldım iki ay sonra da paramızı alacağız inşaAllah hiç Bi sorunla karşılaşmadım. Şuan yeni bir sistem geldi güvenlik açısından sadece ev arsa veya araba alabilirsiniz verdikleri parayla siz alacağınız şeyi söylüyorsunuz firma da mal sahibine ödeme yapıyor bu şekilde daha iyi oldu

X