İlk birliktelik ile ilgili bilgiler

kuzum valla hiç dert edilecek bir sey değil. ön sevismeyi uzun tutun ne kadar ıslak olursan o kadar iyi. esinizle önceden konusun dur dediğinde duracağının güvencesini alın. ama siz de bir sızıda hemen dur demeyin 😂 ben sürekli kafamın içinde söyleydim ‘he bu çok acımadı, biraz acıdı acaba daha da acır mı? çok da acımadı aslında.. tamam bu kadardan bir sey olmaz’ 😂benim de haklı olarak cevreden duyduklarım dolayısıyla korkularım vardı. hatta daha önceden defalarca seviştiğim eşimle öpüşmeye başlayınca tansiyonum düstü, elim yüzüm uyustu ölecem sandım 😂 adam da sok oldu ne oluyor daha bi sey yapmadim diye 😂 sonra oturduk sohbet ettik güzel güzel baska seylerden bahsettik.. sonra bi baktık oldu 😂 ağrı öyle aman aman bir sey kesinlikle değil. kendini kasma ve rahat olduğun pozisyonlarda dur. ben ilk zamanlar üstte olduğum pozisyonlarda karnıma sancı giriyordu o yüzden onu sonraya bıraktık. esinin tavrı, yaklaşımı çok önemli. ağrıya odaklanma o an çok eğleneceğine ve güzel gececeğine inan. bende kanama falan olmadı. o gece arka arkaya 3 kez oldu. hiçbir sorun da olmadı. 1-2 gün oturup kalkarken hafif bir sancı oluyordu ama hiç rutinlerimi falan etkilemedi. haydi kolay gelsin 😂

Foşur fosur kan olacak mı sanıyorsun ? Belki bitince farkedersin, belki tuvalette. Belki de benim gibi kan Man görmeden iş bitmiş olur:)
Devam et tabii ki. Başlamışken niye birakasin ki? Baktın kendini huzursuz hissettin herhangi bir nedenden..o zaman bırakırsin
Bende foşur foşur kan oldu.olan da oluyor.herkes farklı.şunu anlatamadık.

X