Acemi kedi annesi

Benim kizim galiba beni sevmiyor. Cok deli sevdigimden 😭
Yemek de Yanima geliyor veya uyuyacaginda.
Napim,iplemeyim mi bu kizi. Köse bucak kaciyor benden
İpleme, bol bol konuş, yemeğini vs sadece sen ver. Bir süre sonra o yanaşır zaten kucağına :)
Gozgoze gelince göz kirp. Bu kedi dilinde merabalasmak oluyor

Duramiyorum ki. Tam bir sillik. Dolabi actigim an geliyor,ona birseyler vermemi bekliyor. Göz goze geliyoz miyavliyor sirnasiyor. Kiyamiyor seviyorum 😂 trip atamiyorum kediye bile. Her gece yanimda. Simdide geldi koluma surtunuyor selv beni diye. Gunduz mutfakda degil isem kaciyor benden sillik.

Cok uzgunum.
2 gun once kedimiz herzamanki gibi disari cikti/kacti.

Hava soguk diye yollamiyoruz.
Eve girmemizi kolluyor. Cocuklar Eve gelince cikmis disari.
Aksam mesaisinde iken oglum uzgun aradi.
Normalde gelir diye teselli etsemde hala Eve gelmedi. Ustelik kar yagdi. Gidebilecegi yerleri aradim. Daha uzak yerlerede baktim. Facebook da surekli kedi bulundu diye aratiyorum ama bizim kedi yok.
Kulagi dövmeli. Biri bulursa ,veterinerden dovme nosu ile ev adresimiz tel numaramiz cikiyor.
Fakat bu sogukda hala yok. Arayanda yok 😭

Son düzenleme:
Cok uzgunum.
2 gun once kedimiz herzamanki gibi disari cikti/kacti.
Hava soguk diye yollamiyoruz.
Eve girmemizi kolluyor. Cocuklar Eve gelince cikmis disari.
Aksam mesaisinde iken oglum uzgun aradi.
Normalde gelir diye teselli etsemde hala Eve gelmedi. Ustelik kar yagdi. Gidebilecegi yerleri aradim. Daha uzak yerlerede baktim. Facebook da surekli kedi bulundu diye aratiyorum ama bizim kedi yok.
Kulagi dövmeli. Biri bulursa ,veterinerden dovme nosu ile ev adresimiz tel numaramiz cikiyor.
Fakat bu sogukda hala yok. Arayanda yok 😭
nasılsınız, minnoş bulundumu🙁

nasılsınız, minnoş bulundumu🙁
Ay evet. 30dk once esim aradi. Bulunmus diye.
Nasil sevindim. Suan evde. Ben isteyim. Cok zayiflamis kizim.
Haber gelirse öldü diye gelir diye korkuyordum. Hem kar hem -14/-17 lerde hava kac gündür.
Evin karsisi otoban. Otobana yakin ciftlikler var. Orda bulunmus. Araba ile gidip o cevreye bakmistim. Zaten evin karsisi tarla sonra ciftlikler ve otoban geliyor. Suphem o yondeydi.
Nasil zayiflamis ama . Zaten cok kilolu kedi degil

Ay evet. 30dk once esim aradi. Bulunmus diye.
Nasil sevindim. Suan evde. Ben isteyim. Cok zayiflamis kizim.
Haber gelirse öldü diye gelir diye korkuyordum. Hem kar hem -14/-17 lerde hava kac gündür.
Evin karsisi otoban. Otobana yakin ciftlikler var. Orda bulunmus. Araba ile gidip o cevreye bakmistim. Zaten evin karsisi tarla sonra ciftlikler ve otoban geliyor. Suphem o yondeydi.
Nasil zayiflamis ama . Zaten cok kilolu kedi degil
Cok sevindim bulunduğuna, üzülmeyin inşaAllah eski sağlığına en kısa sürede tekrar kavuşur 😍

Cok sevindim bulunduğuna, üzülmeyin inşaAllah eski sağlığına en kısa sürede tekrar kavuşur 😍
Tesekkur ederim
Yayik yayik yatiyor. Geldigimden beri evin Her kosesinde gidip uyuyor 🥹
En cok kalorifer altina gecip duruyor 17016264464661917503626009468245.jpg

X