Acemi kedi annesi

Arrietty_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2018
26.012
108.206
Ay kizlar ben bu kediyi anlamiyorum.
13haftalik daha.
Eve gecen hafta geldi. Dokusam pirr pirr.
Bu aksam ilk defa ben uyumadan geldi gögsüme yatti. Sevdirmezde kendini. Uyumadan sevdirdi. Fakat pirr pirr hala uykuda
Beni sevmiyor, korkuyor diye taktim resmen 😂

Yani galiba o 😂 motor gibi sürekli
Yaaaaaaaaa yerim onu ben, sevindigi için öyle yapıyor. Kedilerin sevilmek çok hoşuna gider mirmir yaparlar 🥰😍🤩 insanların psikolojileri için çok önemli bu sesleri🥰😍🤩 oyyyy yerim yaaaaaaaaaaa😇🤤 size alışmaya başlamış denek ki🥰😍🤩 kuzu ısır yerimeee💜🍒🍒🍒🍒😘 birde resmini atsana aşk yaşayalım 🤩😍🥰💜🍒🍒🍒🍒😘

13haftalik daha.
Bu aksam ilk defa ben uyumadan geldi gögsüme yatti. Sevdirmezde kendini. Uyumadan sevdirdi. Fakat pirr pirr hala uykuda
Aslaaaaaaaa korkmuyor,aksine seviyor ve çok mutlu oluyor canım benim🥰😍🤩 aşığım o seslerine ben🥰😍🤩 sevmese mutlu olmasa asla yapmaz kiiii🤤🤤🤤🥰😍😍🍒🍒🍒🍒😘 offf çok özendim 💜🤩🤤🍒🍒😘

13haftalik daha.
Oyyyy kuzum benim yaaaaa alışmaya başlamış, evini ve sizi benimsiyor demek ki🥺🤤🤩😍💜🍒😘

Su sapsik 😂 suan ustumde uyuyor hala.

Bibibella Bibibella da iyi birsey dedi ama o elektirigi alamadim sapsikden 😂

Eklentiler

• IMG_20221130_084446.jpg
    IMG_20221130_084446.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 116
Su sapsik 😂 suan ustumde uyuyor hala.

Bibibella Bibibella da iyi birsey dedi ama o elektirigi alamadim sapsikden 😂
Allahim ölürüm yaaaaaaaaa bu ne güzellik masallah😍🤩🥰 oyyyyyy ısırırım kiiiiiiiii,😍🤩🥰 yok yok sevmeye başlamış ve çok mutlu😍🤩🥰 korksa asla o sesi çıkarmaz🤭🤗 şuan bedava tedavi oluyorsun kuzu çok şanslısın 😍🤩🥰🍒🍒🍒🍒😘 benim yerime mıncikla nolurrrr🥺😇

Aaaa çok sevindim kedilenmene.
Buzdolabi motoru gibi mi o ses? Eğer öyleyse o mutluyken çıkarttığı mirildanma sesi 😇 sevinebilirsin,kendini güvende hissediyor demek.
Gözgöze geldikce göz kirp bebişe, kedi dilinde selam vermek demektir.
Kedilerin de kendince sevgi dili var. Mesela alın tokusturuyorsa , kucağına çıktıysa, senin yanındayken kolunu bacagini açıp yaya yaya yatiyorsa mutludur

Cok sapsik yeminle
yenGEnC yenGEnC tam dedigin gibi degil ama oynarken sirt ustu yatiyor cok sIk 😂 hemen karnini seviyorum.
Buzdolabi motoru mu bilmem 😂 motor gibi bir sekilde 🤭🤭 indi ustumden,abisi gelince yanima (oglum 😛)

Allahim ölürüm yaaaaaaaaa bu ne güzellik masallah😍🤩🥰 oyyyyyy ısırırım kiiiiiiiii,😍🤩🥰 yok yok sevmeye başlamış ve çok mutlu😍🤩🥰 korksa asla o sesi çıkarmaz🤭🤗 şuan bedava tedavi oluyorsun kuzu çok şanslısın 😍🤩🥰🍒🍒🍒🍒😘 benim yerime mıncikla nolurrrr🥺😇
Uyansinda seveyim senin icinde 🤭

Cok sapsik yeminle
yenGEnC yenGEnC tam dedigin gibi degil ama oynarken sirt ustu yatiyor cok sIk 😂 hemen karnini seviyorum.
Buzdolabi motoru mu bilmem 😂 motor gibi bir sekilde 🤭🤭 indi ustumden,abisi gelince yanima (oglum 😛)
Yaaaaaa işte sevildigini bildiği için öyle yatıyor ayyyyy yicemm🥰🤩😍 simariyor Sapşik 🥰🤩😍

Sana bayıliyor ama belkide uzaktan mesela benim kendimde sevdirmez ustume gelip yatmaz bile sen sanslısın ama purrr purrr bir sevgi gostergesi 😍 ağzınj yerim onun 🤤🤤
Sevdirmiyor normalde. Ustume yatmasina cok sasirdim zaten. Kucagima aliyorum,kacacak delik ariyor.
Ilk ay evde tek kalmasin deniliyormus ama 5.gun mecbur tek kaliyor 8 saat.
Eve gelir gelmez kedi oyuncagini alip oynuyorum. Birkac dk sonra gidiyor. O yuzden de dedim herhal sevemiyecek beni 🥹

Sevdirmiyor normalde. Ustume yatmasina cok sasirdim zaten. Kucagima aliyorum,kacacak delik ariyor.
Ilk ay evde tek kalmasin deniliyormus ama 5.gun mecbur tek kaliyor 8 saat.
Eve gelir gelmez kedi oyuncagini alip oynuyorum. Birkac dk sonra gidiyor. O yuzden de dedim herhal sevemiyecek beni 🥹
Sever sever üzülme kediler yanlız kalmakta sorun yaşamazlar 🤗

Sever sever üzülme kediler yanlız kalmakta sorun yaşamazlar 🤗
Ya ne iyi geldi. Vicdan yapiyorum cünkü. Haftaici iki gun izin aldim sirf bunun icin 😂

Birde birseyi merak ediyorum. Pencere,bahce kapisi acmiyorum korkudan kacar diye 🙈
Cocuklar bahceye cikti bugun,oyle bakti cikmadi. Belki -7 oldugundan 😂 acik pencere gorse kacarmi acaba?

X