Acaba kız tarafıda bizi istiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belkide görücü usulü evlenecekler

Görücü usulü bu değilki, anasının kalbine gireyim kızını alırım hesabı gibi bir şey bu. Abin ne kadar beceriksiz birisi, bir tane kızla tanışamamış, anasıyla mesajlaşıyor. Tövbe est. Hiç böyle saçma sapan bir şey duymadım.

Birde şu var, abin kendi annesine söyler şu kızı beğendim, bir araştırın der, kızın ailesine bir haber verilir, evet bir tanışsınlar/hayır tanışmasınlar diye cevap alınır. Ona göre hareket edilir.

Seni amcanin ogluyla kafalarina gore cat diye evlendirseler hoşuna gider mi?
Cevaplara göre neden olmasın diye bir cevap gelme ihtimali mevcut 🤪😅 kızı kaçırmazlar inşallah yorumlar tuhaf çünkü endişe verici

Cevaplara göre neden olmasın diye bir cevap gelme ihtimali mevcut 🤪😅 kızı kaçırmazlar inşallah yorumlar tuhaf çünkü endişe verici
Tüm olay zaten saçma ama en saçmasi 23-24 yasinda bir kizin baska bir kizla ilgili rizasi olmadan evlendirilmesinin normal karsilamasi. Ben şok.
Konu sahibinin konumu antalya gorunuyor. Benim baba sülalem antalyanin köylüsüdür. Boyle birsey 7 sulalemde ne gordum ne duydum. Hele hele 2024 yilinda.

Görücü usulü bu değilki, anasının kalbine gireyim kızını alırım hesabı gibi bir şey bu. Abin ne kadar beceriksiz birisi, bir tane kızla tanışamamış, anasıyla mesajlaşıyor. Tövbe est. Hiç böyle saçma sapan bir şey duymadım.

Birde şu var, abin kendi annesine söyler şu kızı beğendim, bir araştırın der, kızın ailesine bir haber verilir, evet bir tanışsınlar/hayır tanışmasınlar diye cevap alınır. Ona göre hareket edilir.

Aklıma gelen.

Kızın annesine gözlerinden kalp çıkan emoji atmış. İyiki bu adamı dövmemişler. 😍😍😍🥰🥰🥰
Şu hareketi ergenler yapmaz yani neden emojileşiliyor kaç yaşında kadınla anlamadım. Kıza sor açık açık, kız da evet veya hayır der aksiyon alırsın.

Bir tane manyak kadın vardı tv de onu hatırladım. Kocası boşamak istiyor, seni sevmiyorum diyordu. Karısı da gözlerinde aşk var seviyorsun bak bana içinde sevmek geçen sevmiyorum kelimesini söyledin onda bile sevmek var yoksa söylemezdin diyordu :KK70: adam cinnet geçiriyordu 🤣🤣

Tüm olay zaten saçma ama en saçmasi 23-24 yasinda bir kizin baska bir kizla ilgili rizasi olmadan evlendirilmesinin normal karsilamasi. Ben şok.
Konu sahibinin konumu antalya gorunuyor. Benim baba sülalem antalyanin köylüsüdür. Boyle birsey 7 sulalemde ne gordum ne duydum. Hele hele 2024 yilinda.
Ya ben de ömrüm Antalya'da geçti böyle saçma bir şey duymadım. Hatta köy möy farketmez daha rahat girişkenler pat sorar oğlan kıza :KK70: kulağı tersten tutmak gibi bir şey

Konu sahibi P prenseslerr , abin askere gitmiş 26 yaşında bir birey, niye medeni cesaretini toplayıp görünüşünü beğenip akrabası olan ve diğer hiç bir şeyiyle ilgili bilgisi olmayan bu kıza direk sormuyor da böyle saçma bir stratejik yol izliyor?
Evlenebülü. Niye evlenmesün?

Evlenebülü. Niye evlenmesün?
Kız küstü Mune'ye konu sil diyor🥲🥲
Evlensin tabisi herkescikler likelaşan herkesle evlenebilir. Ay tövbe ya rabbi arkadaşının oğlu gönderi beğendi diye kızı vermek mecburiyetinde bırakmasın kimseyi🤣🤣 like da atamayacağız gönderilere

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X