Abur cubursuz 60 gün

Ay evet bir bisküvinin bile kalorisi çok yüksek. Abur cubur bırakmak kilo verme de çok etkili. Birde tatlı yemeyi bırakmak. Canınız tatlı çekerse küçük kasede yoğurda az bal koyup yemek yatıştırıyor insanı. Daha zararsız hanımlar 🫠

Ay evet bir bisküvinin bile kalorisi çok yüksek. Abur cubur bırakmak kilo verme de çok etkili. Birde tatlı yemeyi bırakmak. Canınız tatlı çekerse küçük kasede yoğurda az bal koyup yemek yatıştırıyor insanı. Daha zararsız 🫠
Yaa ne severim ya öyle tatlıları 😀hiç yemem daha iyi

Tam da zihnimden geçen düşüncelerin başlığı açılmış. Önümde abur cuburların boş paketleri dururken 😟 ben bu saatte bir şey yemezdim . Kendimi durduramıyorum. Ben varım🙋🏻‍♀️

Tam da zihnimden geçen düşüncelerin başlığı açılmış. Önümde abur cuburların boş paketleri dururken 😟 ben bu saatte bir şey yemezdim . Kendimi durduramıyorum. Ben varım🙋🏻‍♀️
Ben de tutamıyorum tam bırakmışken yeniden aşırı yemek neden oluyor bilemiyorum 😭benım normal düzeyde de değil abur cuburdan hastanelik olmuşluğum var

Yaa ne severim ya öyle tatlıları 😀hiç yemem daha iyi

İncecik vücut için gerekli ama 🫠👈🙈 bende tatlı seven biriyim şerbetli sütlü farketmez kek börekte severim. Ama birara hepsini birden bıraktım. Eski kiloma döndüm. Yinede kaçamaklarım oluyo zaafım var 🤣 çapkın insanım ben.

Bugün yediğim abur cuburlar şöyle mesela ;
1 tartolet
1 Eti popkek bitterli
1 Eti Karam
1 Albeni
Büyük boylardan yarım paket Eti hoşbeş

Bugünden sonra almıyorum dolaba da koymuyorum ara ara yerim diye koyduğum dolaptakilerin hepsini bitiriyorum. Dün yediklerim de bundan hallice geçtiğimiz Cumartesi de böyleydi

X